Най - тъпа реклама в ефира!

  • 18 681
  • 236
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 389
Много дразнещ ми идва припева "Веднъж Персил, винаги Персил ..."  Sick

# 76
  • Мнения: 1 615
Съгласна с всички! Само за мелничката за пипер не сте прави - има смисъл: нали уж е против пращането на 300 писма Simple Smile Та на жената й е е залепнал езика заради тъпата мелничка. Мен ме кефи!

Принципно мразя рекламите от типа "мама знае най-добре", още повече, че винаги рекламират боклуци.

П.П.: Калинките, според дъщеря ми, се борят и целуват Grinning

# 77
  • Мнения: 1 733
Има една реклама на луканка. Едни прасета пеят :"Bye, bye love, bye bye happiness, I think, I'm gonna die!" (довиждане любов, довиждане щастие,аз мисля,че ще умра)
Песента е много известна и хубава, но в случая е използвана потресаващо. И накрая завършва "...луканка - от щастливи прасета и талантлив продуцент."
Просто плачат някоя организация за защита на животните да ги осъди.


 #Sniper

Добре, че я спряха  Peace
Спряха я, ама от вчера почна новият етап на кампанията, така че пак ще се насладим на пеещите прасета. Отврат! Ужасни са! Дразнеща е и рекламата на Калорекс, както и на кафе Вита Голд, Златно чудо..... Мен много ме дразнят пеленките Молфикс, но дребният като я чуе, забравя рев и всичко. Другата му любима реклама е на млякото "Маркели" с оранжевата песничка.
А, за малко да забравя - най-най-най-дразнещите реклами на света са тези на WS Teleshop, Topshop и всички подобни...

# 78
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз калинките не съм ги гледала........Най- много ме дразни това, че рекламите на мобилните телефони лъжат хората.....не може всичките да имат по 3 млн. потребители.......то само толкова работещи хора има в цялата страна

# 79
  • Мнения: 1 615
Формално погледнато, тия с мобилните не лъжат. Всяка активирана карта се брои за абонат. Вярвам, всеки има представа как мотивират активирането на карти, а предплатените се ползват и за нужди, нямащи нищо общо с говоренето (напр. GPS), което води до активирането на още хиляди карти... Ама това е друга тема! Wink

# 80
  • Мнения: 1 841
А наколенките на д-р Ливайн? Sick Имаше една бабка, която работила в пощата - любимата ми фраза беше за това как спяла - само по гръб и коленете разкрачени... Whistling
Гадост, гадост!
И тая с бирата "Всичко е от значение" - откъде го намериха това пиянде с кръговете под очите, толкова гнусно си поднася чашата към устата, че направо намразих бирата до живот. (Не че някога съм я обичала де) Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 418
Дразни ме:
1.Доместос.(задължително я дават,когато се храним)
2.Превръзките с оная дето ги раздава наляво-надясно.
3.Вафла "Споко".
4.Рекламата на савекс,дето само тоя прах имал омекотител.(да бе!)
и още много,ама сега не се сещам.
Много ме кефи рекламата на една банка с Татяна Лолова,където оня от съседната седалка я пита:
-За фирма става ли?
-Става разбира се.Ама вие фирма ли сте?
-Малка.(и си прибира визитката)
Е направо падам от смях с нея.

# 82
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Абонати не са ли само тези на договор  newsm78

# 83
  • Мнения: 14 654
рекламите на еспумизан- против газове- един чичко се препълва с газове, раздува се като балон и в последния миг преди да отлети жена му успява да му пъхне блистер хапчета в ръката
или пък бабата, която пее "вече ми е лекичко, чувствам се добре" и винаги показват рисунки на стомах и черва

# 84
  • Мнения: 215
Дразнещите са много, ама на мен любима ми е оная с шарените топчета, дето подскачат по улицата /на някакъв телевизор май беше/. Ау страхотна е! Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 293
Vanish - Какво правите, ще съсипете блузата - я трай, ма! Crazy
Тайд-а - за супермайките, ама гласчето на бебока е мн сладко Simple Smile

А, моля, моля, доместосът с микроба ми е любима. Мн ме кефи, включително и като потребител на промишлени количества доместос  Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 1 481
Дразнещите са много, ама на мен любима ми е оная с шарените топчета, дето подскачат по улицата /на някакъв телевизор май беше/. Ау страхотна е! Heart Eyes
А, да  Grinning Единствената реклама, която ми харесва. Може би защото никой не дрънка глупости в нея.

# 87
  • Мнения: 17 411
Всичките са тъпи, или айде- една много голяма част. Не мога да проумея защо излъчват рекламата на вафли Споко. Много хубаво послание, няма що!

# 88
  • Мнения: 4 447
Много ме кефеше рекламата на ПИБ със Зуека и Светльо от Хиподил!
Пък  ме дразни рекламата на "Калгонит" - в БГ водата не е твърда и само карат хората да си харчат парите, а също и за паста за зъби "Сенсодин" - нещо хич не ми приличат на зъболекари!

# 89
  • Мнения: 235

  Не понасям рекламите. Просто 99 % са направени за малоумници. Писна ми от готвещи, перящи и чистещи слабоумно щастливи майки, бащи и деца.

  Повечето реклами ме натоварват негативно, а би трябвало да ми привлекат вниманието и да ме накарат да купя.

  Най-мразя рекламите на превръзки ALWAYS. Никога не съм си купувала тази марка - няма и да купя.

Общи условия

Активация на акаунт