Ползва ли някой водоустойчива спирала?

  • 3 459
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Не  4е много  4есто слагам спирала  ................  сигурно не съм  свикнала .....иначе  се  гримирам , но без  спирала Crazy  Сигурно затова  водоустойчивата ми е още по-тежка ...незнам ....

# 16
  • на терасата
  • Мнения: 663
Имах едно време на Oriflаme. Беше страхотна.
Скоро пак си купих тяхна, но няма нищо общо с онази, която имах преди и освен това е цвят Brown/Black, което също не ми харесва.

И затова все още ползвам водоустойчивата на Seventeen, защото, когато си я купих, единствено от нея имаше цвят Brown. Много съм доволна.
Аз предпочитам водоустойчивата, защото, когато се сваля (със специален лосион или тоалетно мляко) пада на зрънца.

Сега и пред мен стои въпроса за нова спирала. Онзи ден видях, че Bourjois имат кафяви 3 вида, едната от тях водоустойчива и за обем, а Max Factor имат кафява само от вида 2000 calories.
Голямо чудене ще падне!

# 17
  • Мнения: 533
Наскоро и аз си купих водоустойчива спирала, на Лореал.
Искам да помоля момичетата, казали, че тя се маха със специални лосиони и тоалетни млека, на напишат някоя марка, от която са доволни, че аз нещо не улучих  Embarassed
Предварително благодаря   bouquet

# 18
  • на терасата
  • Мнения: 663
Цитат
Искам да помоля момичетата, казали, че тя се маха със специални лосиони и тоалетни млека, на напишат някоя марка, от която са доволни, че аз нещо не улучих

Тоалетното мляко на Nivea. Не е нищо особено, но върши работа.

# 19
  • Мнения: 3 164
Цитат
Искам да помоля момичетата, казали, че тя се маха със специални лосиони и тоалетни млека, на напишат някоя марка, от която са доволни, че аз нещо не улучих

Тоалетното мляко на Nivea. Не е нищо особено, но върши работа.


 Peace и аз това препоръчвам.но млякото е специално за водоустойчив грим Peace

# 20
  • Мнения: 870
Наскоро и аз си купих водоустойчива спирала, на Лореал.
Искам да помоля момичетата, казали, че тя се маха със специални лосиони и тоалетни млека, на напишат някоя марка, от която са доволни, че аз нещо не улучих  Embarassed
Предварително благодаря   bouquet

Лореал имат специален двуфазен лосион за почистване на водоустойчив грим, много е добър и не дразни очите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт