Разделно Хранене- 3 част

  • 14 092
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 787
кажете ми сандвич със сирене и кашкавал вмества ли се във разделното newsm78

Не Naughty
Може сандвич с масло,с масло и зеленчуци,с маслини Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Ками и мен като теб ме очаква празнична обиколка, другата седмица ще бъдем на село ( как ще се разбираме със свекито за манджите незнам  newsm78), а после малко на обиколка из страната. Дааа настроението започва да се повишава, става ми едно такова предколедно.........
Свекито много се съобразява с нашето РХ,защото нали и синчето й така папка hahahaОбикновено готви месо със салати и със зеленчукови гарнитури.Не е трудно Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
Kами майка ти да не е дошла да смъкне още няколко килца Grinning

newsm62 newsm62 newsm62
Искаше й се Mr. Green

# 18
  • Мнения: 286
имате ли идеи за приготвяне на филе от бяла риба (изключвам варенето на пара) без мазнина естествено Wink

# 19
  • Мнения: 903
Gerko вчера по Бон Апети даваха рецепта с бяла риба - филе.
 Намазаха го много леко със зехтин да не залепва и в тефлонов грил тиган. Отделно направиха сосче от чесън, подправки и лимонов сок. Е сложиха и орехи, ама те не са за нас в този случай.
 Уф, на мен тези филета, ако не са пържени хич не са ми  вкусни.  Аз затова хапвам скумрийка. Нея и варена я харча.

# 20
  • Мнения: 286
ДидиП благоаря за информацията..и аз не я харесвам много варена,но какво да се прави..поне е малко калории....а горчицата въглехидрат ли е newsm78 сетих се за една мн хубава рецепта...намзва се филето от риба обилно с горчица(за предпочитане дижонска) и се завива във алуминиево фолио...слага се в нагорещен , сух тиган и се пече на котлона.....горчицата прегаря и не се усеща  после..а самата рибка става много сочна Party

# 21
  • Мнения: 1 942
Хе хе хе ами пазим го някак тоя начин на хранене, ама никак ме няма по ЗАБРАНЕНИТЕ неща  Mr. Green Кажи ми, че нещо е забранено и докато не го направя няма да мирясам  Mr. Green А и търпеливостта не ми е най-голямото предимство...  Embarassed Но поне се чуствам малко по-леко, та засега прегрешенията ми не са големи.  Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
Калида,университета,мдаааа LaughingИ двама учихме във ИУ във Варна,там се запознахме.Той беше завършил,когато аз влязох,но пак успяхме да се намерим Joy Joy Joy

Герко,аз си използвам мазнина при готвенето-олио или зехтин.Чак в такива крайности няма нужда да се изпада.Хапвай си нещата какато си ги харесваш,просто гледай да не затормозяваш стомахчето с много несъвместими неща Laughing.

Иначе рецептичики за бяла риба има в Готварската тема.
Ако вземеш по-тлъстичка,тогава няма да има нужда от допълнителна мазнина PeaceНай-лесно е във фолио с чесън,лимон и много магданоз/и подправки,естествено/.Сервираш във фолиото и за гарнитура-задушени зеленчуци/броколи,моркови,чушки/

# 23
  • София
  • Мнения: 3 787
Хе хе хе ами пазим го някак тоя начин на хранене, ама никак ме няма по ЗАБРАНЕНИТЕ неща  Mr. Green Кажи ми, че нещо е забранено и докато не го направя няма да мирясам  Mr. Green А и търпеливостта не ми е най-голямото предимство...  Embarassed Но поне се чуствам малко по-леко, та засега прегрешенията ми не са големи.  Embarassed

Браво на теб Hug
Целта на РХ е не да се чувстваш на диета,все пак,а да се превърне в начин на хранене.Затова забранени неща няма PeaceС течение на времето повечето несъвместими комбинации ще започнат да ти се струват странни и подсъзнателно ще ги избягваш.Пък и да си хапваш каквото ти се яде,дори и да не е разделно, не е лошо.Стига да е изключение,а не правило Laughing.
И аз си позволвам тортичка,когато ми се хапва,и кафенце с мляко,и фрапенце  bowuu И хич не се чувствам виновна,ама хич Mr. Green
Най-добрия начин за хранене е този,при който човек се чувстава добре,жизнен и енергичен,а не постоянно ограничен WinkНали?

# 24
  • Мнения: 286
ками много си права:)..а ти от колко време се храниш разделно и  лесно ли си поддържаш оптималното тегло така? Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
От началото на март,без прекъсване.
Свалих набързо 15-те излишни кг./за първите 3 месеца на РХ/,които ми бяха останали след бременността и оттогава си стоя на 50-51 кг.Качвам най-много 2-3/когато ходим насам-натам Mr. Green/,които свалям максимум за седмица.
Вече не мога да си представя да готвя и да се храня по друг начин.И хапването на плодове половин час преди хранене вече си стана традиция в къщи Wink

# 26
  • Мнения: 2 959
...аз също се опитвам да се храня разделно,... с бременността дойдоха и трудностите, ...
Джоя, добре дошла сред нас, Бременелке! Ние вече си имаме едно разделно бебче, и на мястото на бившата бременелка се появи нова в твое лице. Лека и безпроблемна Ти желая да е бременността Ти, а колкото до кол- вата, сега Ти си в спец. положение и не трябва строго да съблюдаваш мерките. Аз си имах направен списък и план какво да ям и кога и на практика изобщо не огладнявах, защото кол- вата и различните храни които бях решила да се включват в бременното ми меню надхвърляха стандартните ми порции от преди бременността.
Алексче, Вие сте доста спортно сем- во- Тишко, каката, Ти, а Татито взема ли участие?
Силветто, а ти ли се грижиш и 3 те дечица- Никол, Боби и Дени или си имаш помощник в къщи?
Снежи Съни, как си хапна сандвичето?
ДидиП, как стана скумрийката, и аз таз вечер съм на риба, но си нямаме скумрия и замествам със сьомга на скара. А Силвето и Таня еднояйчни ли са?
Сисинче, Ти футбол ли тренираш, /тук женският футбол е много разпространен/?
Еленка, а Вие с Василена към кой крайща на БГ ще отлетите другата седмичка?
Ками, а майчето доволна ли е от престоя в София?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте момичета, Калида -искрено ти благодаря за пожеланията Hug, стана ми много мило, че не си ме забравила, след като аз така ви напуснах дори и без обяснение.
Сега не е времето да се обяснявам, че автобус гоня, но успех на всички ви пожелавам, аз продължавам с НВД,но нали знаеш-разделно НВД, е сега за гостите и празници вероятно ще се разминат всички режими, но здраве да е-после пак ще се наредят нещата
Хубави дни от мен Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 724
Добро утро момичета Hug Greko,аз много обичам бяла риба, приготвям си я в алуминиево фолио ,намазвам я със зехтинче, малко сол, много лимонов сок ,подправки и отстрани си слагам зеленчуци ,завивам фолиото и пека на фурна, когато е почти готово, разтварям го да се запече и става много вкусно. Джоя, добре дошла и от мен Hug, Когато бях бременна с дъщеря си ,се хранех разделно и се чувствах много добре, качих малко килограми и след раждането всъщност нямях нищо излишно. Колкото до количеството, може би трябва да ядеш по-често и по малко. Kalida,наистина спортът в нашето семейство е на почит ,само татито няма време, защото работи до много късно, но преди и той спортуваше .Сега малко да се оплача ,  Sadнали може. Вчера си купих лютеничка ,че много я обичам /на Олинеза, едро смляната /но стомахът ми нещо не я понесе, днес съм на строг режим ,дано ми се размине по- бързо от преди. Ще си сваря картофки, моркови и карфиол на пара и така ще се лекувам. tonimirka,права си ,идват празници, и то най хубавите, но не може непрекъснато да се съобразяваш ,все пак сме хора.  Grinning След празниците -по- лек режим и всичко ще си дойде на мястото.Е хайде момичета ,чао и много целувки .

# 29
  • Мнения: 392
Добро утро Grinning Heart Eyes Laughing
Добре дошли сред нас Ягодка и Джоя.Много успехи в разделното начинание ви желая.Момичета аз също обичам риба и искам да ви попитам може ли да е от консерва ?Например скумрия с доматен сос ми е любимата.Калида работата ми е по цял ден седнала пред компютъра без никакво движение , а що се отнася до колежките те нямат нужда от диети.ти от коя част на Америка си?Алекс много ми се иска да имам като твоята вълшебна печка , а и една съдомиялна няма да ми е в повече.Иначе вчера сутринта бях на банан с ябълка,на обяд-1 пълнозърнест земел с печени чушки,в 16,00 -50 гр. фъстъци и за вечеря 2 кренвирша с печени чушки.Какво ще кажете за вчерашното ми меню?Има ли неправилни комбинации или нещо друго което не отговаря на РХ?
Лек и успешен разделен ден Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт