Разделно Хранене- 3 част

  • 14 076
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 787
Калида,майчето винаги е доволна да е при нас.И хич не иска да си ходи,но в Плевен има двама мъже да гледа Mr. GreenИ те само я притесняват да се прибира Crossing ArmsПък е и на работа Tired

User 1,чудесно ти е менюто.Напълно разделно Wink

# 31
  • Мнения: 1 942
Kalida - Дени и Боби са ми племичета. Вече не живеем заедно. Изключитено много ги обичам и държа на тях /ако сте лели, знаете как е/  Wink

Ками - резултатите ти са страхотни  Hug
Я споделете и други мами кой как се е движел с килцата с този начин на хранехе?

# 32
  • Мнения: 958
Момичета а ядете ли например по 2 вида въглехидрати, аз гледам белтъчини от различни видове да не мешам, но въглехидратите понякога няма как.
Сега чета за доматите ама честно казано не ги ползвам като кисел плод а по скоро като зеленчук, дали това би повлияло евентуално на килограмите Simple Smile
А днес ядох до обяд райски ябълки (3)
на обяд леща (знам че не е най добрата храна щото съчетавала белтъчини и въглехидрати ама аз много си падам ) и сега за вечеря малко булгир с картофено зеленчукова манджа.
И седя и умувам дали да ям чипс или не засега се въздържам Simple Smile
Как ви се вижда ?

# 33
  • Мнения: 903
Aз си ги меша въглехидратите, в няколко книги четох, че е позволено.
За доматките, в едната ми книга пишеше, че ако са сурови може да се третират като зеленчук и комбинират и с Б и с В, но ако са варени или консервирани - само с месо. Аз така и процедирам с тях.
Я ми кажете, сметаната можеше ли с месо, че не помня newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Включвам се да честитя празника на Тонимирка!
Честит рожден ден!!!Желая ти много здраве,любов,красота,усмивки и реализация на мечти и желания!!!

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 19:45 от Исайкова

# 35
  • Мнения: 286
въглехидратите могат да се комбинират помежду си Peace

# 36
  • Мнения: 1 339
Ееее, един ден ме няма и изписахте цяла страница. Браво Браво  Grinning   Heart Eyes
Днес бях на футбол и цял ден бях на вън по задачи.. и до КАТ ходих (да подавам документите за книжката) и не ми остана много време за ядене....  като се прибрах хапнах препечени филийки "Бонус"  с киопоолу (не се пише така ама не я виждам тая буквичката)  Според вас дали не сгреших.. все  пак има домати в това  Confused

Сисинче, Ти футбол ли тренираш, /тук женският футбол е много разпространен/?
 
Не че тренирам ами от училище ходим на разни турнирчета да се веселим и да ни се смеят. Тренирали сме то 15 мин. и ходихме на 2 мача хихихи  Crazy  Много забавно.. Но имаше и доста контузени като едното момиче остана със счупена ръка. Rolling Eyes
 Hug Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 1 339
Ееее, един ден ме няма и изписахте цяла страница. Браво Браво  Grinning   Heart Eyes
Днес бях на футбол и цял ден бях на вън по задачи.. и до КАТ ходих (да подавам документите за книжката) и не ми остана много време за ядене....  като се прибрах хапнах препечени филийки "Бонус"  с киопоолу (не се пише така ама не я виждам тая буквичката)  Според вас дали не сгреших.. все  пак има домати в това  Confused

Сисинче, Ти футбол ли тренираш, /тук женският футбол е много разпространен/?
 
Не че тренирам ами от училище ходим на разни турнирчета да се веселим и да ни се смеят. Тренирали сме то 15 мин. и ходихме на 2 мача хихихи  Crazy  Много забавно.. Но имаше и доста контузени като едното момиче остана със счупена ръка. Rolling Eyes А къде е разпространен ? Не знаех, че е така  Flutter  Whistling
 Hug Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 1 339
Ееее, един ден ме няма и изписахте цяла страница. Браво Браво  Grinning   Heart Eyes
Днес бях на футбол и цял ден бях на вън по задачи.. и до КАТ ходих (да подавам документите за книжката) и не ми остана много време за ядене....  като се прибрах хапнах препечени филийки "Бонус"  с киопоолу (не се пише така ама не я виждам тая буквичката)  Според вас дали не сгреших.. все  пак има домати в това  Confused

Сисинче, Ти футбол ли тренираш, /тук женският футбол е много разпространен/?
 

Не че тренирам ами от училище ходим на разни турнирчета да се веселим и да ни се смеят. Тренирали сме то 15 мин. и ходихме на 2 мача хихихи  Crazy  Много забавно.. Но имаше и доста контузени като едното момиче остана със счупена ръка. Rolling Eyes А къде е разпространен ? Не знаех, че е така  Flutter  Whistling
 Hug Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 1 339
Ееее, един ден ме няма и изписахте цяла страница. Браво Браво  Grinning   Heart Eyes
Днес бях на футбол и цял ден бях на вън по задачи.. и до КАТ ходих (да подавам документите за книжката) и не ми остана много време за ядене....  като се прибрах хапнах препечени филийки "Бонус"  с киопоолу (не се пише така ама не я виждам тая буквичката)  Според вас дали не сгреших.. все  пак има домати в това  Confused

Сисинче, Ти футбол ли тренираш, /тук женският футбол е много разпространен/?

Не че тренирам ами от училище ходим на разни турнирчета да се веселим и да ни се смеят. Тренирали сме то 15 мин. и ходихме на 2 мача хихихи  Crazy  Много забавно.. Но имаше и доста контузени като едното момиче остана със счупена ръка. Rolling Eyes А къде е разпространен ? Не знаех, че е така  Flutter  Whistling
 Hug Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 1 339
Аааааааа Неееееееее Почвам да се дразня вече !!!!  Close  Close  Close
За кво всичко ми излиза като цитат, а като искам да го редактирам ми излиза нов ПОСТ. Грррр
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Уффф  Blush извинявайте за избухването  Heart Eyes  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 3 787
Я ми кажете, сметаната можеше ли с месо, че не помня newsm78

Не,сметаната може да се хапва с тестени продукти,с картофки,със други скорбялни зеленчуци,с гъби и естествено,със всички останали зеленчуци.С доматки също може Peace

А за доматите-аз ги третирам като зеленчук и ги хапвам със всичко,освен с тестени и картофи Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 787
Сисинче,не се ядосвай.Форума се скапва често напоследък Tired
Ти си много експедитивна с книжката.Браво LaughingАз моите документи чак след Нова година сигурно ще успея да ги занеса в КАТ.Няма на кой да оставя Калоян,за да тичам насам-натам Sad.Пък с него е абсурд просто Outta Joint

# 43
  • Мнения: 2 959
Фантичка,
Честит Имен Ден на Твоя любим Андрей
/ макар и със закъснение/

Да Ти е жив и здрав, и дано оцени по достойнство това което си направила и правиш за него! Дано сте имали хубав празник!

Тонимирка, Ти добре ми благодариш за пожеланията, но тук Момичета незнаят за повода/ РД/, а Ти си една от нас, макар че в момента временно липсваш. Дано изкараш незабравими 5 почивни дни, амбициозна Кипро.
Алексче, а какво в Олинезата Ти събуди "стомашното зверче", пърженото ли? А Саня ще кандидатсва ли нещо след средното?
Юзерче, а какво е "земел", а за вчерашното Ти меню похвала заслужаваш, само не споменаваш колко течности приемаш? А как успяваш да ограничиш точно 50гр фъстъци, ядките особено печените са доста "вървежни" и трудно се спира с тях, затова аз ги ям само сурови? При мен закуската си е стандартна, но на обяд бях на печена тиква, за вечеря най вероятно рибка със задушени и пресни зеленчуци. Аз съм в Канада, нали питаше в коя част на Америката съм.
Джоя, а Ти досега в 31 седмица колко кг имаш качени, та толкоз се притесняваш да хапваш?
Ками, нали сега Майчето е при Теб, не искаш ли да й оставиш Гларусчето за да си оправяш собствените неща?
Сисинче, Бонуса беше май любимият хляб на Алексчето, така че Тя ще Ти каже за него. Успех с тренировките.
Исайкова, а Ти къде се загуби, оправи ли настроението вече?
ДидиП, аз сметана не ползвам, но нашата разделна Кулинарка Ти е дала най- точен съвет.
Герко, а Ти доближаваш ли се до манекенските Си изисквания за тегло вече?

# 44
  • Мнения: 392
Здравейте Grinning
Мисля че и вчера се справих с РХ и като че вече свиквам да не правя неправилни комбинации.
 LaughingКалида "земел" е малка пълнозърнеста питка/така са я кръстили в магазина/.Течности пия по минимум 1 л. вода на ден.Рядко-нат.сок и айран.От време на време зелен чай и  компот,защото е подсладен.А фъстъците ги купих пакетирани и със сигурност не са повече от 50 гр.,напротив може и по-малко да бяха.Ти за постоянно ли си в Канада или временно?
Момичета нищо не казвате може ли риба от консерва?
Ками намери начин да си изкараш книжката , защото с кола ще ти е много по лесно с малкия /от личен опит ти го казвам/.
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт