Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 82

  • 58 615
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 296
Скрабовете на Балея са хубави ,но са солени , а не захарни. Затова щипе така, и не само този, а всички солени скрабове щипят. Просто трябва да се избягват места с ранички, за да няма неприятно усещане. Аз затова предпочитам повече захарните.

# 736
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414

Да. Още десетина дни

# 737
  • Мнения: 2 404
Използвам скрабовете на Nature of Agiva, но да ви кажа много бързо свършват, а една опаковка е 5-6лв. (на намаление).  Лятото наистина се епилирам много по-често и съответно ексфолирам кожата си повече, но 5 употреби на една опаковка ми идват малко. Търсех нещо по-бюджетно и се бях насочила към гози на Балеа, но май ще го пропусна.
Следя профила на Balea в инстаграм и там преди 2-3 седмици имаше пусната една серия, която обаче тук все още никъде не съм виждала. В нея имаше скраб за тяло.
Най-обичам да си правя домашен скраб от утайка от кафе, мед, зехтин,  и евентуално някакво етерично масло обаче след нея почти винаги трябва да сложа прахче за канал, защото се запушва. Това е причината да спра да използвам домашен.

# 738
  • Мнения: 1 296
Момичето.и.морето напълно съм съгласна с мнението ти за скрабовете на Nature of agiva, аз затова и се отказах от тях. Последно си купих от ДМ , скраб на Viktoria beauty  , имаше шоколад и ананас, и аз взех ананаса. Доволна съм и като качество и ктато количесто/400 гр/ . Вярно, цената им е около 12-13 лв но си заслужават. Само да уточня, че също са солени.

# 739
  • Мнения: 9 817
На Ziaja скрабовете са по-икономични и не се втвърдяват като тези на nature of agiva. Имаха един с портокал, много свежо миришеше, но не съм го срещала скоро никъде.

# 740
  • Мнения: 1 595
Глас за скрабовете на Ziaja. Аз си взех с какао, приятно мирише, наистина е икономичен

# 741
  • Мнения: 233
За първи път тествам скрба на Балеа:


Оставя мазен филм по кожата, което ми харесва, но имах 1-2 ранички по ръцете и ужасно ми пареше и щипеше. Чак не издържах и набързо се измих..
Случвало ли му се е на някой ?
и при мен е така

# 742
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Пробвайте с обикновена сода за хляб

# 743

Общи условия

Активация на акаунт