Къде се запознахте с половинката си?

  • 8 951
  • 157
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 78
Почти нямам спомени....преди хиляди години/1989 г./ във фотостудиото , където работех. След работа решихме да организираме купон в лабораторията и той дойде с едни мои познати . Естествено ,  след няколко водки започнах да забелязвам зелените му  очи и настоятелно да го каня на танци. Не си бях и помисляла , че ще го видя отново , но след един месец ми се обади и така от скука взех , че позабременях newsm78....Е това е и все още се търпим/ силно казано/ - 16,5 години.

# 121
  • Мнения: 107
В училище. За мен бе любоФ от пръв поглед, но той бе гадже на най-добрата ми приятелка.... Последваха 10 години като гаджета, 13 години брак и две девойки на 13 и 4 години....

# 122
  • София
  • Мнения: 1 244
Сложно. В службата. Още работим заедно.
Първоначално се дистанцирах, пък и правеше странно впечатление момчето  Joy
После той ми намери номера на кю-то и ме свали чрез разговори по нощите в нет-а.
Но гласувах с "В службата".

# 123
Glasuvah drugade. Parvo iskam da poqsna 4e ve4e sme razdeleni,no zapoznanstvoto ni e dosta interesno i za mnogo hora neveroqtno.Sa6tiq den v koito bqh skasala s togava6niq mi priatel, qdosana i revq6ta, pra6tam sms na edna priatelka,koqto jivee do nas za da i se opla4a i da spodelq. poneje i znam nomera na izust ne q tarsq ot okazatelq a direktno i go nabiram no v barzinata razmenqm mestata na poslednite 2 cifri i taka vmesto da pratq sms na neq go pra6tam na ve4e biv6iq. obajda mi se i si opredelqme sre6ta v 21 4asa na centara, bqhme zaedno do 24 4asa i na drugiq den doide u nas. sled 3 mesec zajivqhme zaedno i taka 2 godini.4esno kazano vqrvah v sadvata i mislih 4e 6te sme zaedno zavinagi.o6te pove4e 4e be6e i toi ot pld i be6e na moite godini i svoboden.neveroqtno no fakt.

# 124
  • Мнения: 949
В Карамба.

# 125
  • Мнения: 2 258
В една дискотека....преди дооооооооооста дълго време...

# 126
  • Мнения: 113
на селооооооооооооооооо!аз си ходех лятната ваканция и той също.

# 127
  • Мнения: 727
в Университета..........от един курс сме Mr. Green

# 128
  • Мнения: 164
Бях на рожден ден на мой съученик и той там.Говорихме си,поспорихме,въобще не ми хареса.После пак се видяхме и решихме да излезем, и така излизахме около година и се разделихме-луди -млади.И след 8 години пак се видяхме,пихме по кафе и .......сега резултатът е едно прекрасно момченце. Laughing

# 129
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На плажа на Созопол се запознахме.  Heart Eyes

# 130
  • София
  • Мнения: 5 606
Хм нашата история е доста странна - аз с най-добрия му приятел, запознахме се, той тръгна с  най-добрата ми приятелка... После размяна! Направо кръвосмешение настана!

# 131
  • Мнения: 677
В стриптийз бар на чалга клуб..
А?а?А?а?

# 132
  • Мнения: 3 447
Беше ми шеф. Той твърди, че още по време на интервюто е решил, че ще се ожени за мен. Аз го реших половин година по-късно.

# 133
  • Мнения: 677
Сексуален тормоз на работното място,а?/b]

# 134
  • Мнения: 510
На шофьорския ми курс. Той записваше курсистки. Wink

Общи условия

Активация на акаунт