как топлите зеленчуковото пюре

  • 1 945
  • 53
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
аз го топля на водна баня но се чудя дали ще може в микровълновата или не е полезно за мъничето.вие как го топлите Rolling Eyes  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 500
На водна баня.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 381
На водна баня.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Микровълновата не затопля равномерно навсякъде. Има риск да опариш езичето на бебето. По-добре на водна баня.

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Не виждам проблем да се затопли в микровълнова, аз освен на водна баня и така съм топлила  Peace

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
На водна баня.

# 6
  • Мнения: 270
Винаги на водна баня. Peace

# 7
  • Мнения: 1 666
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
да, и аз така правя

# 9
  • Мнения: 98
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбърквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
PeaceИ аз така.

# 10
  • Мнения: 8 769
Изсипвам в купичка и топля в микровълнова. РАзбърквам. И е равномерно затоплено.

# 11
  • Мнения: 27 524
Изсипвам в купичка и топля в микровълнова. РАзбърквам. И е равномерно затоплено.

 Peace

# 12
  • Мнения: 2 019
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
и аз

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
В микровълнова и след това го разбърквам.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 488
Винаги на водна баня. Peace


АЗ също  Peace

# 15
  • Мнения: 2 047
   В микровълновата топля всичко.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В микровълнова и след това го разбърквам.
Peace

# 17
  • Мнения: 3 042
   В микровълновата топля всичко.
Peace

# 18
  • Мнения: 5 362
Винаги всичко топля на микровълновата. Peace
Естествено,първо опитвам преди да го дам,така че няма как да я попаря.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 830
В микровълновата ги топля.
На водна баня става много бавно.

# 20
  • Мнения: 962
аз топла в микровелето   chef

# 21
  • Мнения: 3 360
В микровълновата.

# 22
  • Мнения: 1 555
Имам купичка за тази цел подходяща за микровълнова, така че пюрето си е равномерно затоплено !

# 23
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
smile3521

# 24
  • Мнения: 1 951
В микровълновата.След което като разбъркам и опитам няма как да стане да си опаря детето.

# 25
Имам купичка за тази цел подходяща за микровълнова, така че пюрето си е равномерно затоплено !

# 26
  • Мнения: 8 505
Много рядко ми се е налагало да топля пюрета.Изваждах ги час-два преди консумация на стайна Т.

# 27
  • Мнения: 5 103
Винаги съм топлила пюрета в микровълновата, но винаги ги пресипвам в чаша или купичка и после хубаво разбръквам за уеднаквяване на Т. Топля ги на средна мощност, да не стават врели чак.
да, и аз така правя
Peace

# 28
  • Мнения: 1 259
Топля го на водна баня.

# 29
  • Мнения: 20
в мировълнова и разбърквам

# 30
  • Мнения: 801
в мировълнова и разбърквам
и аз така Peace

# 31
  • Мнения: 5 391
Ако съм забравила да го извадя от хладилника го топля в МВ.

# 32
  • Мнения: 514
И аз топля всичко в микровълновата Peace

# 33
  • Мнения: 295
В началото и аз топлех на водна баня, но сега всичко на микровълнова. Няма проблеми при добро разбъркване.

# 34
  • София
  • Мнения: 15 222
В микровълновата.

# 35
  • Мнения: 407
В микровълновата. cook

# 36
  • Хасково
  • Мнения: 726
кой има време за водна баня
в микровълнова в купичка...

# 37
  • Мнения: 4 621
В микровълновта  Peace

# 38
  • Мнения: 1 186
На водна баня  Peace

# 39
  • Мнения: 6 164
В микровълновата. Peace
Не затопляла равномерно... Ми като не затопля го разбърквам и ето ти го равномерно! Tired

# 40
  • Варна
  • Мнения: 119
В микровълновата.

# 41
  • Мнения: 1 101
На водна баня.

# 42
  • Мнения: 6 461
От начало на водна баня.... Simple Smile
След това започнах да изсипвам в купичката и в микровълновата ,след което го разбърквам и готово ....всичко е равномерно топло... Wink

# 43
  • Мнения: 7 640
изсипвам пюрето в купичка в МВ -за 2 мин на 600 да заври, разбърквам и става перфектно- нито бучки, нито нищо.

# 44
  • Мнения: 8 917
В микровълновата Peace

# 45
  • Мнения: 983
в микровълновата, после разбърквам добре и няма опасност да се опари. Винаги така съм правила, дори когато е била по-малка.

# 46
  • Мнения: 1 043
И аз така  Peace

# 47
  • Мнения: 145
Топля в микровълновата - разбърквам - проверявам - давам.  Wink

# 48
  • Мнения: 262
В микровълновата. Като сме у свеки и на водна баня. А някой път като са по-редички не ги и топля, само на стайна температура.

# 49
  • Мнения: 2 849
И в микровелето и на водна баня ,зависи колко бързам .Винаги разбърквам и опитвам преди да дам .

# 50
  • Мнения: 509
Всичко топля в микровълновата. Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 3 787
Винаги всичко съм топлила в МВ.Не загрява равномерно,но после като разбъркаш добре и няма проблем.

# 52
# 53
  • София
  • Мнения: 581
Винаги всичко съм топлила в МВ.Не загрява равномерно,но после като разбъркаш добре и няма проблем.

и аз така
дори ми прозвуча смешно това че МВ не топли равномерно то че е така така е де но все пак с леки въртеливи движения и всичко е ОК

Общи условия

Активация на акаунт