има ли клиенти на първа инвестиционна?

  • 2 754
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
Аз също съм клиентка на ПИБ и се възползвах от застраховката им "Лечение" още през м. Май 2006 г.  През Август за нещастие си счупих крак и ми се наложи операция, бях в болницата 38 дни и за всеки един ден ми изплатиха по 40 лв. Когато си направих застраховката ми беше също много странно и подозрително, как така по телефона, но сега съм убедена в легитимността и коректността на този вид застраховане. Преди около 2 седмици ми се обадиха отново и бях доста изненадана. Предложиха ми нова застраховка "Сигурност и аз се възползвах и от нея. Вчера получих документите. В рамките на този бонус-месец ще имам възможност да преценя и новото им предложение. Не се притеснявайте от директният маркетинг, аз съм живяла в чужбина където е доста разпространен.


Честит 8-ми Март !!!  Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 5 228
Как пък веднага се появиха анонимни супер удовлетворени потребители, ползвали точно тази услуга.  newsm78

# 17
  • Мнения: 503
Как пък веднага се появиха анонимни супер удовлетворени потребители, ползвали точно тази услуга.  newsm78
и аз точно това си помислих! клиент съм на банката от 3 год.и за 1 път чувам за подобни услуги newsm78  е,ще питам все пак Wink

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз се отказах от услугата Simple Smile
Просто не подписах докумета, който разрешава да правят преводи от маята сметка за застраховката.
По-късно е усъмних, че не може толкова лесно да се откажа и реших да звънна на телефона, който е посочен в документите да проверя.
На този телефон отговори служител на ПИБ (значи все пак е с тяхно участие) и ми казаха, че това е достатъчно за да се откажа Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 3 408
Намериха ме и мен, но условията не са нищо особено и специално и ги отсвирих.
Виж, ако направят алтернативна здравна каса - в миг се засилвам натам Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 275
Как пък веднага се появиха анонимни супер удовлетворени потребители, ползвали точно тази услуга.  newsm78
и аз точно това си помислих! клиент съм на банката от 3 год.и за 1 път чувам за подобни услуги newsm78  е,ще питам все пак Wink
Доколкото знам тази застраховка се предлага само на клиенти, които имат дебитна или кредитна карта издадена от ПИБ. Ако имаш депозит или разплащателна сметка, май няма да си им в целевата група. А и както споменаха останалите, те ти се обаждат по тел., ако ти си си го сменила, то няма как да те уведомят за тази услуга.

# 21
  • София
  • Мнения: 276
Аз също съм клиент на ПИБ от много време и съм най-доволна от тях (пробвала съм много други банки), но тази застраховка (на AIG e btw) им я отказах. И на мен се обадиха по телефона.

# 22
  • Мнения: 5 539
И на мен ми се обадиха по телефона, зарибиха ме, но когато ми пратиха документите, се отказах. След това се обадиха да ме питат защо съм размислила.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Намериха ме и мен, но условията не са нищо особено и специално и ги отсвирих.
Simple Smile

И на мен не ми се стори изгодна офиртата застраховка лечение. Да не му са налага на човек да лежи в болница, но аз за 33 години съм лежала в болница досега единствено заради двете си бременности. Ако застраховката обхващаше и престой за домашно лечение бих се съгласила, но да се покрива престоя само в болници мисля че не си заслужава. 

# 24
Здравейте,
Тези застраховки, които се предлагат от ПИБ съвместно с Ей Аи Джи са нормална процедура позната на цял свят. Когато получите документите, чрез куриер, Ваше право е да се запознаете с тях както намерите за добре. Може да се консултирате дори и със специалисти по тези въпроси. Имате предостатъчно време за това. Ако решите, че условията Ви устройват носите плика с подписаните от Вас документи в който и да е клон на ПИБ.
Защо винаги ние - българите си мислим, че когато ни улесняват трябва да има някаква лъжа и шашма. А по-добре ли е стари баби да тръгнат да Ви звънят от врата на врата и да Ви обясняват неща за застраховане, които и на тях никога няма да им станат ясни? ПИБ ни улесняват от гледна точка и на време и на информация.
Аз съм на 33 г. и съм практикуващ адвокат. Наложи ми се миналата година да престоя в болница, заради инцидент с бебето ми. Нямах никаква застраховка до този момент. Тази година направих няколко застраховки за мен и семейството си. И не защото искам да ги ползвам, а точно обратното - никога не бих искала да ми се налага да се ползвам от тях. Но ние сме хора и сме доста уязвими - трябва да се мисли и за тези неща - както мислят хората в Европа и Щатите. Трябва да се научим да четем преди да подписваме каквото и да е, а не да не четем и да критикуваме всичко земно.
Желая на всички здраве.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
Здравейте,
.... Но ние сме хора и сме доста уязвими - трябва да се мисли и за тези неща - както мислят хората в Европа и Щатите. Трябва да се научим да четем преди да подписваме каквото и да е, а не да не четем и да критикуваме всичко земно.
Желая на всички здраве.

Именно защото в България всичко е побългарено, затова ги критикуваме. Нито здравната ни система е такава като в Европа и Америка, нито заплатите ни са такива като в Европа и Америка.

# 26
Здравейте,
Тази застраховка е чудесна.  Крайно време беше някой да предложи по-удобен начин за сключване на застраховки- не те посещава агент, плащаш месечно, първият месец ти е безплатен и т.н. Сега предлагат и друг продукт, който също си заслужава. Аз се възползвах и от двата. Освен това и ПИБ и AIG са сериозни компании, които не биха се изложили.
Успех!

# 27
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Как пък се появиха толкова Гости изведнъж да защитават тези застраховки? Странна работа! newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Аз имам такава застраховка.Доста се чудих дали да я приема ,но в крайна сметка реших,че не губя кой знае какво.Дано да не ми се налага да я ползвам , но не беше някаква голяма сума 5-6 лева на месец.

Стана ми интересно защо казвате ,че е не е изгодно ?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Как пък се появиха толкова Гости изведнъж да защитават тези застраховки? Странна работа! newsm78
ДА, странно  Thinking

Аз имам такава застраховка.Доста се чудих дали да я приема ,но в крайна сметка реших,че не губя кой знае какво.Дано да не ми се налага да я ползвам , но не беше някаква голяма сума 5-6 лева на месец.

Стана ми интересно защо казвате ,че е не е изгодно ?

Въобще не е 5-6 лева  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт