Мами в Италия - Част 31

  • 12 405
  • 242
  •   1
Отговори
# 75
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Краят на ноември идва, а с това и лошия период за водолеите  Peace Сега според астролозите ни очакват особено положителни звездни влияния, на което аз искрено се надявам  Crazy
Спокойна вечер от мен!

 Rolling Eyes на мен не ми е бил кой знае колко лоШ периода Thinking
Да ре4ем, средно добър  newsm78
А от дългогодиШен опит знам, 4е скоро Ще падна в Сатурнова дупка Confused Сигурна ли ти е информацията? Я, неЩо по_подробно, а?

# 76
  • Мнения: 3 388
Аз затова предложих скромна закуска, щото занех, че Миленчето ще почерпи  Crazy И тук нека кажа Честито на майка и   bouquet
Аз .... мммм ... може ли да си взема от всичките тортички по малко? ...  Flutter
Феям, абсолютно точна, започна през ноември миналата година и свърши някъде към 25-ти този месец лошия период. Обикновено планетите се задържат най-много 6 месеца на една и съща позиция, но в този случай негативната продължи доста дълго. Затова пък сега ни очакват блестящи месеци чак до другата зима. Ако искаш ще видя къде ми беше тази информация и ще ти пусна инфо на италиански.

# 77
  • Мнения: 3 388
Acquario

Novembre- occorre trasparenza

Mese difficile con problemi sopratutto sul lavoro, se operi in propio. Non cedere alla tentazione di rimescolare le carte truccando la  realtà, perche qualsiasi manovra che non sia corretta è destinata a fallire. Consolati pensando che dal 18 in poi le tue difficoltà andranno a poco a poco appianandosi.

# 78
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Acquario

Novembre- occorre trasparenza

Mese difficile con problemi sopratutto sul lavoro, se operi in propio. Non cedere alla tentazione di rimescolare le carte truccando la  realtà, perche qualsiasi manovra che non sia corretta è destinata a fallire. Consolati pensando che dal 18 in poi le tue difficoltà andranno a poco a poco appianandosi.


За мен ноември то4но в работата беШе много успеШен... по_скоро други аспекти ми куцат Confused
но добри месеци до следваЩата зима зву4и обеЩаваЩо. А дано.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 810
Здарвейте!
За пастата, да ви кажа , и на мен в началото италианските рецепти много псотни ме се струваха, но с времето установихме, че така повече ни харесват спагетите ид ругата паста, с по-малко неща.  Party А морските дарове, като не се слага кашкавал, какъв сос се слага към тях?  newsm78

# 80
 А какви морски дарове имате на разположение?  Thinking

# 81
  • София
  • Мнения: 6 810
Ами хипотетично питам, иначе в магазините има ролца от раци, скариди, октопод, калмари. С риба тон не обичам, евентуално може аншуа.

# 82
  • Мнения: 2 379
Здравейте и от мен!

Милена, ЧРД на майчето  bouquet

Лельо, тази вечер ще празнувате, а? Party Да хапнеш едно парче торта и за мен Blush
Ама ти си много хубаво девойче. И много младолика. Нали все си ни "леля" и аз кой знае какво си представях Embarassed Май сме почти на една възраст с тебе Wink

Клеми, и аз така. Отначало се учудих на простата италианска кухня и даже малко се разочаровах. Обаче свикнах много бързо и сега даже много оценявам такъв начин на готвене и ми е по-вкусно. Взех да недолюбвам бъркочи Crazy

Момичета, вие до каква степен вярвате на зодиите?

# 83
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ами хипотетично питам, иначе в магазините има ролца от раци, скариди, октопод, калмари. С риба тон не обичам, евентуално може аншуа.

по принцип (ли4но мнение, естествено), рибата колкото по_елементарно е направена, толкова по_добре. В слу4ая като сос за паста, естествено с доматен сос, ако искаШ, малко лЮто върви. (По възможност без сметана, която е толкова възлЮбена в Родината).

# 84
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пиколин4е вие с лелята сте наборки  Wink
А заЩо моля на мен ми дава ,4е албумът на систъра е ли4ен и трябва да искам покана  Crossing Arms

Клеми,като се правят спагети с миди например не се слага никакъв сос,заЩото самите миди се задуШават със зехтин,бяло вино,4есън и магданоз и те си пускат неЩо като бульон4е.
Само с анШуа неЩо не ме вдъхновяват особено,обикновенно се комбинира анШоа с неЩо друго.
С риба тон обикновенно ползвам тон от кутия ,където си има зехтин,добавям малко бяло вино,магданоз,4есън,капери и мааалко доматен сос.

# 85
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Здравейте и от мен!


Клеми, и аз така. Отначало се учудих на простата италианска кухня и даже малко се разочаровах. Обаче свикнах много бързо и сега даже много оценявам такъв начин на готвене и ми е по-вкусно. Взех да недолюбвам бъркочи Crazy

Момичета, вие до каква степен вярвате на зодиите?

аз пък, дано да не обидя (пак Twisted Evil) някой, като видя роднини и приятели да ми изсипят в соса, който съм приготвила (да ре4ем, най_елементарно песто) сирене, Шунка, малко каШкавалец и.... кет4уп, а, забравих, и обилно 4ер пипер и ми идва да закреЩя  #Crazy Sick

В зодии... ми дотолкова, доколкото да си създам някаква представа за хора, които не познавам според  зодията  Confused, но не дотолкова 4е да ми ръководи живота.
Признавам си оба4е, 4е има... 2 зодии, дето като ги 4уя се отказвам от по4ти всякакви контакти. Embarassed Confused
Не съм много горда с тая работа, ама к'во да правя?  #Crazy

# 86
  • Мнения: 3 388
Ето и за декември- звездите говоряяяяяят  Crazy

Acquario
Dicembre- verso nuovi orizzonti
Le cose stanno cambiando e le stesse torneranno a sorriderti. Te ne accorgerai immediatamente perche già da ora diversi problemi che ti avevano anqustiato troveranno la loro naturale soluzione e non più stretto dalle personae del presente potrai tornare a pensare al futuro.

По мое мнение в Италия много повече вярват на зодиите, отколкото в България например. За мен е глупаво сляпото вярване на хороскопи, чути и измислени по радио, вестници и телевизия. Но че планетите ни влияят по един или друг начин, в това спор няма. Въпросът е  как биват разчитани и анализирани фактите. Освен това е научно доказано влиянието на луната особено върху жените. При определени лунни фази, я накои болници избягват да правят сложни операции например.
Работата е там, че астрологията е дотолкова комерсиализирана, че дори и сериозните учени в това отношение, не винаги се радват на заслужена фидуча. Италианските, а и не само, телевизии, преливат от псевдо- астролози, измислени гадателки и пр.

# 87
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Пиколин4е вие с лелята сте наборки  Wink
А заЩо моля на мен ми дава ,4е албумът на систъра е ли4ен и трябва да искам покана  Crossing Arms

Клеми,като се правят спагети с миди например не се слага никакъв сос,заЩото самите миди се задуШават със зехтин,бяло вино,4есън и магданоз и те си пускат неЩо като бульон4е.
Само с анШуа неЩо не ме вдъхновяват особено,обикновенно се комбинира анШоа с неЩо друго.
С риба тон обикновенно ползвам тон от кутия ,където си има зехтин,добавям малко бяло вино,магданоз,4есън,капери и мааалко доматен сос.

 newsm26 newsm74 newsm22

# 88
  • Мнения: 3 388
Айде пак манджаре!  Whistling
Аз обожавам спагети с миди. Обикновено ползваме тези плоските лингуини, че хубаво попиват соса и много ги клыопаме  Crazy
Аз имам малко мусака от снощи, след малко ще си я хапна  Flutter

# 89
  • София
  • Мнения: 6 810
Ъъъ, миди мисля повече дори да не помириша в живота си.  Naughty Що миди съм изяла не е истина, но от 3 години насам, дори 2 миди да хапна и се сприятелявам с тоалетната чиния... Sick

Общи условия

Активация на акаунт