233 Уау! и Наздраве! в лятната НЕМСКА тема

  • 18 514
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 551
Весело да е на всички ваканцуващи 😁.
Ние ще поучим и поработим още няколко седмици, пък после... Ще видите вие.

# 676
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Аз да споделя нещо, което ме изнерви днес - за 6-ти път получавам обаждане от непознат номер. Сутринта рано ме стреснаха, от тогава не са спрели да звънят. Има нова измама, че има проблем с личната ви карта и се обаждат от европол. Ето и други хора са имали подобни преживявания, да си знаете, ако случайно ви се случи - https://rodenivbg.com/index.php?/topic/688-telefonna-izmama-obaz … interpol-evropol/

# 677
  • Мнения: 1 356
Сигурно пак ще се прероди Simple Smile А Катерица верно я няма отдавна
Дано се прероди във бял и добър и да спре да се заяжда със съфорумки.

На мен пък ми се обаждаха от "Уникредит-Булбанк" (където наистина имам сметка) да ми искат държава и адрес на местоживеене и данъчен номер във въпросната държава. Grinning

# 678
  • Мнения: 9 416
Проблем с личната ми карта може да има само МВР, а те надали ще ме търсят по телефона в Германия. По-скоро ще искат да им се явя лично. Това ми напомня на обажданията, че имаме проблем с профила на Майкрософт и да си кажа паролата на компютъра и това произнесено на такъв лош немски, че почти не се разбира. Мерси. Казах им да си гледат работата.

# 679
  • Мнения: X
Ще поучим и поработим на 40 градуса! Пепел им на прогнозите! Joy

Моят крак се поду сериозно днес. Sad Мажа с каквото се сетя, но май няма ефект. Не знам що така, уж не съм алергична.

# 680
  • Мнения: 6 551
Аз да споделя нещо, което ме изнерви днес - за 6-ти път получавам обаждане от непознат номер. Сутринта рано ме стреснаха, от тогава не са спрели да звънят. Има нова измама, че има проблем с личната ви карта и се обаждат от европол. Ето и други хора са имали подобни преживявания, да си знаете, ако случайно ви се случи - https://rodenivbg.com/index.php?/topic/688-telefonna-izmama-obaz … interpol-evropol/
Да, от няколко седмици се случва. Спрях да вдигам на непознати номера. Предупредила съм и децата.

# 681
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
За МВР съм съгласна, ама тия ми обясняват, че с немската карта има проблем. И майкрософт ми звъняха, с тях вече не се чуваме, тия сега са много изнервящи. И аз предупредих децата, ама знам ли... Да си кажа

# 682
  • Мнения: 6 971
Blеu за оса знам се натрива с бъз, но май още плодовете са зелени . Не знам за друго.
Интерпол много прилежна телефонистка излезна че имат и грижовна Simple Smile

# 683
  • Germany
  • Мнения: 2 024
И аз не вдигам на непознати номера. Вчера ми звъня италиански номер, като го проверих в Гугъл дава, че е от Ватикана 😳 Нямам идея, за какво съм му притрябвала на папата, но повече не звънна😉 Малко се притесних, защото детето замина за една седмица на екскурзия в Италия… странно съвпадение точно италиански спам в същият ден.

# 684
  • Мнения: 522
PeaPink, няма страшно- и мен преди дни ме търси папата, редовно ми звънят от някакви африкански държави, които даже не съм и чувала. Уж съм си включила опцията директно телефона да затваря на спам номерата, но все ме намират. И скрити номера от дъжд на вятър ми звънят-  кой толкова ме търси, не знам.

# 685
  • Мнения: 605
Здравейте,някой запознат ли е с летище Карлсруе-Баден Баден ?Ще имам нужда да оставим колата там преди да излетим,но в интернет пише че всички места за паркинг са заети.Възможно ли е там да има такива машини,където паркираш за час и си плащаш -да имат опция за по дълъг период от време ? И да си платиш там автоматично ? Не съм запозната изобщо,ще се радвам ако някой ми поясни .
Благодаря предварително Hug

# 686
  • Мнения: X
Гло, честит рожден ден! 💐Пожелавам здраве, свободно време и много успехи! 🍯🍼🥛☕🍵🍶🍾🍷🍸🍹🍺🍻🥂🥃🥤

# 687
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Борти, ти като статистик на групата, вярвам, че си записала правилно Simple Smile Честита да си Гло! Здраве и късмет!

# 688
  • Мнения: X
Туткате 😂се и тази дата ми е последна! 😫

# 689
  • Берлин
  • Мнения: 4 601
Аз реших, че съм изхвърлена някак от темата. Такова затишие...
При нас е 13 градуса, студ и дъжд- само за Доктора.
Странно напоследък- всеки ден контрол във влаковете за маски. Днес в автобуса шофьорът приканваше да се слагат на всяка спирка. Миналия ден пък спря на спирка и каза по микрофона, че няма да тръгне, докато всички не си сложат маските. Скандали, недоволства и коментари, но наистина не тръгна. Все щуротии бяха от 2020-та насам, но контрол никога не съм видяла.
Най-хубавото е, че няма ученици 🎉в градския транспорт.
...
Глоу, честита да си, здрава, вдъхновена и влюбена в живота ❤

Общи условия

Активация на акаунт