Момичета как са ви бъбреците?

  • 1 900
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 232
.Отивай на лекар, не се допитвай тук
Дано се оправиш  Peace
Аз имам доста камъни в бъбреците -цели пет и не мога да ги изпишкам,защото те са няколко вида,а и моите са доста големички,затова от патила глава ти казвам отивай на лекар.Дано не е това,но е сериозна работа.През бременността като по чудо без проблеми минах,но пък бебо ми беше спукал две ребра от притискането. WearyНо дано не са при теб бъбреците,може да е просто някаква настинка.ДАНО.СТИСКАМ ПАЛЦИ ДА НЕ Е СЕРИОЗНО! newsm17  love001  love001  love001

# 16
  • Мнения: 903
За съжаление и аз трябва да се включа в групата за бъбречна криза след бременноста... На 5 месец след като родих направих бъбречна криза и намериха камък в уретера колкото царевично зърно и тъй като не можах в продължение на една седмица да го изпишкам се наложи да ми го извадят... Та за един ден в болницата ми направиха уретероскопия и ми извадиха камъка...  Sick Sick Sick Чувала съм, че докато си бременна бъбреците не смогват с работата си и в много чести случай се получават тези кризи... Дано при теб не са такива нещата  Praynig Успех и стискам палци   bouquet

# 17
  • Мнения: 902
Малката ме риташе здраво в бъбреците като бях бременна.усещах и ритника и болката , наистина зверски болеше.. направо се подгъвах от болка... възможно е малкото същество да си прави удобно в корема ти за твоя сметка  Simple Smile но , иди си на лекар, стискаме палци да е безобидно...

# 18
  • Мнения: 8 917
Малката ме риташе здраво в бъбреците като бях бременна.усещах и ритника и болката , наистина зверски болеше.. направо се подгъвах от болка... възможно е малкото същество да си прави удобно в корема ти за твоя сметка  Simple Smile но , иди си на лекар, стискаме палци да е безобидно...
Ходила е вече Peace

# 19
  • Мнения: 3 456
Ами ходих на лекар и се оказа, че имам повишени количества на левкоцитите в кръвта и урината. Лкаркаа ми предписа антибиотк "Аугоментин" .  Обаче в указанието прочетох, че не трябва да се пие от бременни освен ако лекаря не е заявил друго. И сега незнам какво да правя да слушам лекарката или указанието? newsm78
Пи ли АБ- какво стана. Как си сега?

# 20
  • Мнения: 1 273
Ами пих антибиотик, Той бил вреден първите месеци, ама да ви кажа хич не ми помогна продължава да ме боли доста. Иначе резултатите са добри горе-долу. Левкоцитите сами още доста много, но било нормално(пак според лекарката ми) в 9 месец.  Получавало разкритие и някаква влагалищна флора, която била нормална, обаче мен това не ме успокоява и мисля да ходя  на второ мнение  понеделник, защото болката в момента е по-силна и е по близо до апендицита. Та доста ме притеснява! Дано всичко е ОК Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
Отиди на лекар. Дано всичко е наред!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
аз получих възпаление на бъбреците може би седмица след като забременях и ми изписаха един антибиотик, аз предупредих лекарката че може да съм бременна, ама тя каза че нямало проблем. но после като прочетох на листовката пише че не се препоръчва за бременни. първия път като отидох на консултация при гинеколожката тя ми каза, че е било съвсем в началото и да съм спокойна. дано наистина е било така. до момента не съм имала проблеми през бремеността. моля се всичко да е наред накрая с бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт