Овесени ядки

  • 1 536
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
всичко на куп, само АМ на края

# 16
  • Мнения: 361
Благодаря PolarFox   bouquet

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз ги кисна 1 нощ във вода, или пък ги варя 10 мин., но после ги оставям още поне 10 мин. да поемат колкото им трябва вода. Добавям сиренце или настърган плод и Пеши си хапва с удоволствие!  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 15 220
аз ги правя по рецептата на Виви  bouquet

Тая рецепта не ще да е моя newsm78. Най-много линкове някакви да съм дала. Иво, за съжаление, отказва овесени ядки под каквато и да е форма.

# 19
  • Мнения: 361
Направих ги (по рецептата на Виви) и мисля, че се получи newsm10. Благодаря на всички мами,  които се отзоваха  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 240
Аз пък първо ги смилам на брашно във витал центъра и после много бързо се сваряват.Не  ги пасирам и само добавям масло и сирене.Много вкусно става.Така процедирам и с просото, и с елдата.Много бързо и лесно става.

# 21
  • Мнения: 7 640
аз ги правя по рецептата на Виви  bouquet

Тая рецепта не ще да е моя newsm78. Най-много линкове някакви да съм дала.

вече така я водим Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 1 457
Значи и аз ги правя по рецептата на Виви (без сама да го знам досега Laughing), но захар не слагам - плодовете са достатъчно сладки.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
А на 6 месеца рано ли е за овесени ядки?

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А на 6 месеца рано ли е за овесени ядки?
Ами май е раничко, но ако си въвела вече глутен, можеш да даваш!

# 25
  • Мнения: 3 360
Аз давам фини овесени ядки. Кипвам вода , слагам 1-2 лъжици ов. ядки и похлупвам с капак.Стоят така 5-10мин. Слагам масло,захар и сирене и готово. Няма нужда от пасиране, те омекват, направо стават на каша Peace
да и аз така!Според мен са чудесна закуска-понякога със сирене,понякога с мед/но в по-късна възраст Wink/

# 26
  • Мнения: X
Фини овесени ядки без значение от фирмата. На око - в купичка - с доста вода - ако е останала вода или се доваряват още 10 секунди или ако е много малко те самите си я поемат - и в микровълновата - за около минута и половина. Пак казвам - ако има нужда - още малко - но те си попиват ядките яко вода.. тук важи принципа колкото повече - толкова повече.
Най- лесното ядене - бухаш после плод и АМ и си готов - или сирене и масло...

# 27
  • Мнения: X
Аз пък първо ги смилам на брашно във витал центъра и после много бързо се сваряват.Не  ги пасирам и само добавям масло и сирене.Много вкусно става.Така процедирам и с просото, и с елдата.Много бързо и лесно става.
Оххх, много сори за офф-а , ама просото и елдата не ги ли миеш, сушиш във фурната и тн.
Аз така ги суша че ми остават мокри и мухлясват - и язък за цялата тежка процедура. Кажете моля какво правите с елдата? приемам и на лични че ще затормозим темата

# 28
  • Мнения: 5 362
Аз давам фини овесени ядки. Кипвам вода , слагам 1-2 лъжици ов. ядки и похлупвам с капак.Стоят така 5-10мин. Слагам масло,захар и сирене и готово. Няма нужда от пасиране, те омекват, направо стават на каша Peace
да и аз така!Според мен са чудесна закуска-понякога със сирене,понякога с мед/но в по-късна възраст Wink/
newsm10

# 29
  • Мнения: 7 640
Фини овесени ядки без значение от фирмата. .....

ооо, тия на Биосет са кошмарно мръсни #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт