За цветоулавящите кърпички.

  • 6 520
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
От тези ползвах и аз, доста време бях доволна. Но сякаш ги развалиха. Няколко пъти "нюансирах" бели дрехи в неподходящи тонове. И май ще сменям марката  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 835
Няколко пъти "нюансирах" бели дрехи в неподходящи тонове. И май ще сменям марката  newsm78

Аууууу.  Naughty Лоша работа.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 712
Аз, естествено пак падам от Марс, защото преди седмица чух за пръв път за въпросните кърпички. Моя приятелка каза, че ги ползвали в Химическото чистене до тях и били страхотни. Не знам каква е марката, но търсих и не открих никъде. Ще попитам момичето от химическото дали не може да купи и за мен, като пазарува следващия път.

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Няколко пъти "нюансирах" бели дрехи в неподходящи тонове. И май ще сменям марката  newsm78

Аууууу.  Naughty Лоша работа.  ooooh!



  Особенно с две - три тениски и една риза на мъжа ми: докарах ги почти в бонбонено розово  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 835
Няколко пъти "нюансирах" бели дрехи в неподходящи тонове. И май ще сменям марката  newsm78

Аууууу.  Naughty Лоша работа.  ooooh!

  Особенно с две - три тениски и една риза на мъжа ми: докарах ги почти в бонбонено розово  Mr. Green

 hahaha Joy hahaha Joy
Ааааа, сега се сетих, че една приятелка, ми се "хвалеше", с такова постижение Laughing, а най-смешното е, че пък на мъжа й, взе, че много му хареса, новия бонбонен цвят на фанелката, и каза, че ще си я носи с кеф.  Heart Eyes Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 7 041
Кърпичките ГРЕЙ - 10 или 12 бр. в опаковка, цена около 4 лв.. Фирмата, която ги внася е в ликвидация, за това няма никъде кърпички.

# 21
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
В Пловдив ги намерих на бившата "Ген. Заимов". В едно магазинче за битова химия на десния тротоар в посока към Енергото. Една кутийка с 10 бр. струва 3.50 лв., а една кърпичка продават за 0.40 лв. За кърпички "Грей" говоря. Днес си купих.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 380
От тези ползвах и аз, доста време бях доволна. Но сякаш ги развалиха. Няколко пъти "нюансирах" бели дрехи в неподходящи тонове. И май ще сменям марката  newsm78
кърпички още не съм пробвала, но отдавна ползвам гелзим за пране на Amway (действието му е същото) и няколко пъти като бях се забавила с простирането на дрехите същото се случи и при мен. От тогава - веднага ги изваждам и всичко е ок. Може би и при кърпичките е същото?

# 23
  • Мнения: 3 211
Аз си купих от Пикадили такива: http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1642400 , но не съм ги пробвала още

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз си купих от Пикадили такива: http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1642400 , но не съм ги пробвала още
Пробва ли ги вече и каква е цената на този модел  Hug

# 25
  • Мнения: 3 211
Аз си купих от Пикадили такива: http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1642400 , но не съм ги пробвала още
Пробва ли ги вече и каква е цената на този модел  Hug
Струваха 6лв., пробвах ги веднъж, нищо не се оцвети, ама аз нямах много цветни (и нямаше някоя дреха доказано оцветяваща) и пера на 30, макс.40 градуса

# 26
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
появиха ли се тия кърпички на пазара ,някой открили ги някъде в София?

# 27
  • Мнения: 1 167
Момичета знае ли някой къде във Варна в момента и дали ги има кърпичките на Грей или на Бекман и каква е цената им. Коя е подобрата марка-ако сте ги ползвали?

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 16:17 от desiniko

# 28
  • София
  • Мнения: 7 041
В Люлин в магазинче за перилни препарати има Бекман- 20бр.-8.50 лв. Не мога да се оплача за сега, не съм имала проблем и с тези кърпички.

# 29
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
В Люлин в магазинче за перилни препарати има Бекман- 20бр.-8.50 лв. Не мога да се оплача за сега, не съм имала проблем и с тези кърпички.

Ама той Люлин е бая голям та незнам как ще го открием това магазинче,дай повече инфо... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт