Отговори
# 15
  • Мнения: 134
При двете бременности имах само положителни тестове.На вагиналния не се виждаше 4-5 седмица да съм била,но след около 2 седмици пак отидох и се видя

# 16
  • Мнения: 11
В 5 се видя сакче, в 7 - пулс. В коя седмица сте, да не би да е твърде рано? Кога ви беше ПРМ?
Здравейте мили мами, благодаря ви за съветите!🥰🥰🥰много ми помогнаха.Установиха че съм бременна в 6-тата седмица,на 7-ми юни с мъжа ми ще ходим пак на ехогра. Благодаря ви много помогнахте!

# 17
  • Мнения: 15
Понеже не си следях цикъла изобщо /а би трябвало -следете се момичета!!!/, разбрах с два теста, един кръвен с резултат 159 ХИЛЯДИ- тоест около 7-8 седмица.
На ехографа си се видя че има малко топче живот. Помня какъв рев беше и чудене за бебока...

# 18
  • Мнения: 5 137
Не се срещат често жени, които не си следят цикъла Simple Smile Моя си го следя, от както е дошъл. Дали на календарче в портмонето, когато бях на 13, дали на телефона Simple Smile Най-малкото АГ те пита за датата всеки път на преглед Grinning

# 19
  • Мнения: 1 283
Аз не си го следях с точност, докато не започнах с опитите за забременяване Grinning Само знаех да си го очаквам на около 4 седмици и не ми се е случвало да бъда изненадана.

# 20
  • Мнения: X
Здравейте. Тъй като имах съмнения за цветна бременност отидох на преглед при гинеколог. Прегледа ме с вагинален ехограф и каза че не вижда бременност. Мислите ли че може да не я е видял, тъй като подозренията ми са за 4ти месец. Достатъчен ли е вагиналния ехограф или трябваше да го накарам и коремен да направи?

# 21
  • Мнения: 9 436
Здравейте. Тъй като имах съмнения за цветна бременност отидох на преглед при гинеколог. Прегледа ме с вагинален ехограф и каза че не вижда бременност. Мислите ли че може да не я е видял, тъй като подозренията ми са за 4ти месец. Достатъчен ли е вагиналния ехограф или трябваше да го накарам и коремен да направи?

В четвърти месец няма как да не се види ембрион.
Какво констатира при прегледа?

# 22
  • Мнения: X
Каза, че няма бременност. Но понеже после четох че след 3тия месец тлябвало да се гледа с коремен, а не с вагинален се притесних, че може нещо да не е видял?

# 23
  • Мнения: 9 436
Каза, че няма бременност. Но понеже после четох че след 3тия месец тлябвало да се гледа с коремен, а не с вагинален се притесних, че може нещо да не е видял?

С вагинален ехограф в началото се вижда много по-ясно, отколкото с коремен.
По-скоро имате хормонален проблем.

# 24
  • Мнения: X
Т.е. според Вас няма как в 4тия месец да не се види на вагинален, така ли?

# 25
  • Мнения: 9 436
Т.е. според Вас няма как в 4тия месец да не се види на вагинален, така ли?

Да, така миисля. Тест правихте ли?

# 26
  • Мнения: X
Отрицателен. Но нали съм малко невротичка отново търсих информация в интернет и там пишеше че в малко по-напреднала бременност теста може и да не отчете.

# 27
  • Мнения: 9 436
Отрицателен. Но нали съм малко невротичка отново търсих информация в интернет и там пишеше че в малко по-напреднала бременност теста може и да не отчете.

Не се самозаблуждавайте, така болката е по-голяма.

# 28
  • Мнения: 1 892
В 4 месец вече фетална морфология се минава, оглеждат се органи и се определя пол. Няма как да не се види на какъвто и да е ехограф ако има бременност. С вагинален се гледа в началото, тогава се вижда по -добре отколкото с коремен. С коремен се гледа в напреднала бременност, заради удобство и защото плода е вече по-голям.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 564
Има една здравословна граница, която не е добре да се преминава. В 16та седмица се вижда ясно и пола на бебето, а какво остава за самото бебе.

Общи условия

Активация на акаунт