Азиатска козметика и грим - 23

  • 55 398
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 274
Нищо не помага при разтапянето.
Ходих на азиатския фестивал, щях да колабирам, направо реки течаха от мен, 36 градуса и почти никаква сянка. Едни барбекюта горят, изнесохме се набързо когато индийците почнаха едно озвучаване с тъпани и едни девойчета да въртят кючеци, звуковия фон допълнително утежни обстановката. Бяха се разпрострели на много щандове.
Корейците бяха направили само томбола с благотворителна цел. Купих си една книга за корейската кухня.
А виетнамците правеха луд оборот с техните шапки.

Последна редакция: сб, 02 юли 2022, 21:11 от zari65

# 16
  • Мнения: 3 632
https://jolse.com/category/hidden/1263/


От 4 до 7 юли по тихоокеанско време.
При нас - до 10 ч. сутринта на 8 юли.

# 17
  • Мнения: 13 274
Чудих се, но отдавна исках кушона и стика на брезичката, та пуснах поръчка до тук.
Погледнах си предишната поръчка и нямаше проследяване,преди винаги е имало- Да не би да е защото е от онази промоция безплатна доставка без минимална сума.

# 18
  • софия
  • Мнения: 1 203
Добър дееен! Нещо позамря темата от жегите Confused
Да побутна, ако ви се говори. Има ли специални  активи, които вкарвате есен? Имам предвид ранна есен, преди  да започне сериозното избелване(който го прави, и то сезонно).
Аз съм "сумист"това лято. Денем water full, с добавка чудния серум на bonajour, а вечер червената серия (fleur reg.) , смесена с малко losec.
Много ми хареса къшъна им water full, много! Матов, издръжлив, средно, но красиво покритие! И цвета уцелих даже.

# 19
  • Мнения: 13 274
Светулка, радвам се че ти харесва серума, ще взема и аз да си го отворя сега.
Привършвам разни неща. Пептидната ампула на ampoul N, не ми спори и я зарязах, направо се чудя защо въобще я повторих.
Ползвам сега  серамидената есенция на RNW , малко трудно ми излизаше от шишето, разредих я с малко тонер. Не обичам гъсти есенции без помпа, направо ми разваля удоволствието от нея. Най- накрая намерих сполучливата комбинация с нея с крема с камбуча на  dr Ceracle.
В общи линии се разтапям от жегата и гледам много да не си показвам носа навън, само при необходимост.

# 20
  • Мнения: 1 977
Зари, номерът е да стиснеш пипетата преди да я вкараш в серума. Гарантирано се пълни почти цялата. Grinning

# 21
  • Мнения: 13 274
Не се изразих добре, емулсията с тонера ползвам - RNW DER. Moist Hyal Treatment Emulsion , серума съм си го оставила наесен с ретинола да го довършвам, идва ми в повече сега през лятото. Слагам ги едно върху друго с тонера, та пообърках малко с тонер, че да излиза по-лесно.
А най-тъпото е, че май вече я правят с помпа.

# 22
  • Мнения: 534
Мнение за тази слънцезащита: https://kocos.bg/Benton-Air-Fit-UV-Defense-Sun-Cream-SPF50-/PA-50ml--1-1810
Не искам нищо с цинк, а избора в кокос не е много голям.

# 23
  • Мнения: 745
В момента я ползвам, зелена на цвят ,но като се нанесе няма цвят. Попива бързо и не оставя бял филм.С мазна кожа съм и не лъсвам, освен челото и то следобяд. Не съм я тествала на плаж,само в градски условия.

# 24
  • София
  • Мнения: 454
Може ли да им препоръчате почистваща козметика за лице за зряла кожа /не ползвам грим, само слънцезащита /?

# 25
  • Мнения: 1 109
момичета, да препоръчате хубав околоочен, но да мога да си го взема от кокоса примерно Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 370
момичета, да препоръчате хубав околоочен, но да мога да си го взема от кокоса примерно Simple Smile
Не знам какво разбираш под хубав околоочен крем, но тези на Medipeel са невероятни:
https://kocos.bg/Medi-Peel-Mezzo-Filla-Eye-Serum-30ml-1-1791
https://kocos.bg/Medi-Peel-Peptide-9-Hyaluronic-Volumy-Eye-Cream-40ml-1-1792
Това на Бентън също е мн тачено тук:
https://kocos.bg/bg/BENTON-FERMENTIRAL-OKOLOOChEN-KREM-30-ml.p2117

Иначе, момичета, знам, че отдавна не съм писала, но чакам да посъбера повече продукти за ревю. Дръжте се, щото след някоя и друга седмица идвам да плюя известни марки и продукти... Joy Яко съм им набрала на корейците този път.

# 27
  • Мнения: 13 274
Казвай Редиш, целите сме в слух.

# 28
  • Мнения: 1 370
Казвай Редиш, целите сме в слух.
Ами за начало, Rovectin Clean LHA Blemish Ampoule и SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu Cica Blue Serum. И двата са огромна греда. Първият е с отвратителна, гъста консистенция, която с мъка се слага и чрез пипета и чрез изливане в ръката, и с гадно, силиконово усещане при нанасяне. Никаква хидратация. Отделно, не видях никакъв ефект и откъм ексфолиране, а тия 15 мл дето ми ги даде ЖолсетУ за нищо не стигнаха с тая дефектна опаковка и изливане директно в ръката.

При Skin1004 също попаднах на лоша пипета, но най-накрая му намерих цаката. Трябва пипетата да се натиска преди да се сложи в бутилката, но това не промени факта, че си остава най-слабият серум с центела, който съм ползвала. Центелата за моята кожа е дар божи и я тествам в продукти като нанасям само тях върху пъпки, червенини и т.н. Естествено, не очаквам резултат като чист екстракт от центела, но някакъв ефект винаги има, особено при продукти, чийто главен фокус е именно тя и е на челно място в състава. Е, тоя серум такова нищоправене се оказа, че чак се зачудих за какво изобщо се ползва. Хидратацията му също е посредствена, а пращи от обещания и добър състав.

И двете марки са известни, ползвала съм и хубави продукти от тях, обаче два несполучливи, а много хвалени серума един след друг много ми дойдоха..

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 203
Reddish, така е, понякога са прехвалени ягодите. Много е индивидуална преценката,а и често много се влияе от блогъри-влогъри..
Дет' викаше един "две жени и една гъска-пазар" Blush
Аз се надявах почитаемата г-жа Catalano да каже нещо за есенната си рутина. По-точно да каже повече от две думи за idebenon a на mary. Как го съчетава, мнение за крема евентуално, ефект?
Предварително ще и бл агодарим много Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт