Азиатска козметика и грим - 23

  • 59 338
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Бостън
  • Мнения: 13 734
Агент, как го пиеш този женшен, мъчих и аз едни чайове, пък и такъв за ядене си бях взела, едвам ги допих тези чайове. Изядох си само един женжен в мед и то защото от меда беше някакъв безвкусен та го преглъщах.

А новите опаковки на миша са страхотни, изкушават ме много да стрелям, но сега съм в дисциплинираща фаза.

Веднага ти издавам тайната - инат, чедо! Само тъп, целенасочен, упорит инат помага Grinning А някъде по трасето привикваш към вкуса, ако си направил грешката да си купиш достатъчно голям пакет (в случая при мен първите 3 пакета ми бяха и подарък, ужасно скъпи и луксозни и ги мъкнах от БГ дотук за капак, та беше въпрос на чест и суета да ги изпия!)

Да, съгласна за опаковките - хем източно-ориенталско, хем минималистично и модерно. Изобщо при мен Мишата се превърна във база със всичките си разклонения на серията Time Revolution.

Нов бранд, т.е. за мен нов, че си мe знаете, че тъпо и упорите си купувам 3-4-5 е Dewytree. Ako ви попадне техен продукт, който ви интересува му прегледайте ревютата, на първо четене не са лоши.
https://global.dewytree.com/
https://sokoglam.com/collections/dewytree
https://global.oliveyoung.com/display/page/brand-page?brandNo=B00088

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 15:32 от Agent Provocateur

# 676
  • Мнения: 33
Може също лилавата серия на Миша, тях мисля ги има в Кокос.

За Missha  Cho Gong Jin ли иде реч? Видяхте ли как са променили дизайна Simple Smile



За тях, да. Не знаех, че са  с нов дизайн, старият ужасно ми харесваше, много пищен беше, сега прекалено са го изчистили според мен. Ама серията си е супер, де.

# 677
  • София
  • Мнения: 10 356
Момичета, за първи път поръчка от jolse ми я изпращат с fedex, поръчвам с ggbg до Uk, на някой случвало ли му се е, да знам дали минават през митница.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 936
Момичета, за първи път поръчка от jolse ми я изпращат с fedex, поръчвам с ggbg до Uk, на някой случвало ли му се е, да знам дали минават през митница.
Ако днес са я пратили можеш да им пишеш и ще ти я пратят с пощите. Случвало ми се е. Винаги след като пусна поръчка им поша мейл с молба да пратят по пощата, така ми казаха да правя, за да е сигурно че няма да я пратят с куриер.

# 679
  • софия
  • Мнения: 1 222
Момичета, за първи път поръчка от jolse ми я изпращат с fedex, поръчвам с ggbg до Uk, на някой случвало ли му се е, да знам дали минават през митница.
Бях писала скоро, че за съжаление, напоследък и с пощите минават през англ. митница и попреседяват там 7-10 дни.
Без  финансови последствия, за щастие. Blush

# 680
  • Варна
  • Мнения: 7 735
Моето сефте от jolse благополучно стигна Англия за 19 дни с минаването през митница. Само два дни се мота там Grinning без последствия.  С пощите изпратиха,но е хубаво да се знае това за мейла. Благодаря Heart!

# 681
  • София
  • Мнения: 10 356
Момичета, за първи път поръчка от jolse ми я изпращат с fedex, поръчвам с ggbg до Uk, на някой случвало ли му се е, да знам дали минават през митница.
Ако днес са я пратили можеш да им пишеш и ще ти я пратят с пощите. Случвало ми се е. Винаги след като пусна поръчка им поша мейл с молба да пратят по пощата, така ми казаха да правя, за да е сигурно че няма да я пратят с куриер.

Благодаря! Писах, да видим Simple Smile

# 682
# 683
  • Мнения: 35
Здравейте, отдавна чета темата, но за първи път се реших да си пусна поръчка от jolse.com в началото на октомври през GGBG. Сега в акауната в jolse.com си видях, че поръчката ми вече се счита за delivered на адрес DA1 1AA в UK на 04.11.2022 (петък миналата седмица). Оттам до адреса на GGBG разстоянието е нищожно, но все още нямам известие от GGBG, че имам получена при тях пратка. Нормално ли е вече 4 дни пратката да престоява в локалния офис на Роял мейл или по-точно формулирано, някоя от вас има ли наблюдения колко време престояват там пакетите преди да бъдат препратени към GGBG?

# 684
  • Мнения: 3 645
Нормално е, тези дни и стачка имат Simple Smile

# 685
  • Мнения: 35
Нормално е, тези дни и стачка имат Simple Smile

Много благодаря за бързия отговор Simple Smile

# 686
  • Мнения: 340
Поръчката ми от джолсе е със статут Ready for customs clearance и от първи Ноември това е кода BG1905. Някаква идея къде да я търся?

# 687
  • София
  • Мнения: 10 356
Поръчката ми от джолсе е със статут Ready for customs clearance и от първи Ноември това е кода BG1905. Някаква идея къде да я търся?
Спряна е на митница, обадете се на телефон от сайта им и ще ви обяснят как да процедирате.
Някой в темата беше пуснал и имейл на който да се изпрати документацията.

# 688
  • Мнения: 13 601
Галчудо,
темата за азиатската козметика е необятна, една страна на нещата са продуктите, но тайната им според мен е по скоро в постоянството, системността и правилната рутина според кожата, правилното и добро почистване и ексфолиране и задължителна слънцезащита през цялата година.

Не съм много запозната с нашия пазар, пазарувам основно от чужбина, че е по евтино, пък и незнам с каква кожа си.
Тук може да намериш missha, на много завишени цени, REAL BARRIER  в дъглас хидратиращата серия,ma:nyo, medipeel, sioris и някои други.

Започни с почистване олио или балм и пяна и другите неща постеппенно ще се подредят. Една пълна рутина от 5 продукта почистване, тонер крем и слънцезащита също не е съвсем евтина, кат овключиш и някоя друга маска, но си заслужава, а като свикнеш един път няма отърване.

Ето например един травъл да пробваш
https://lotuskbeauty.com/product/medi-peel-cell-toxing-dermajours-trial-kit/

Тази слънцезащита май беше любимата на редиш и агента.
https://lotuskbeauty.com/product/%d1%85%d0%b8%d0%b4%d1%80%d0%b0% … 0%b8%d1%82%d0%b0/

В кокос гледам, че има травъли, но цените ме потрисат.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 6 545
Благодаря, Зари! Ще прочета темата да се информирам.

Общи условия

Активация на акаунт