Противогрипна ваксина?

  • 1 819
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
Амарена, аз лично прочетох и много отрицателни мнения за ваксините, данни, лични истории и прочее. За това съм против слагането не само на противогрипна, а и на всички останали. не искам темата пак да се превръща в борба на мнения за и против. Лично аз не разбирам смисъла на противогрипните, защото всяка година се съобщава за нов тип грип, дошъл от не знам къде си, а ваксините всяка година едни и същи. Уж всичко за първи път идва и се появява, променя се устойчивоста на вируса, пък после дайте да се боцнем с ваксина измислена за грип от преди 5 години. Не разбирам нещо. Ако не се изказвам много компетентно - извинявайте, но си следвам някаква моя си логика.

nana_cool , 50 на 50 са в тази тема, но не и в другите. Не говорех само за противогрипната, но като видя такива постинги , не мога да се стърпя да не отговоря. Нали разбираш, защо. Sad
Мисля, че много правилно си разсъждаваш.  Peace Всеки ден се появява нова ваксина и все ни се представя като нещо супер добро и полезно. ooooh!
joji04 , нищо лично срещу теб! Peace
Има няколко теми за ваксините( но не само ЗА ваксините Wink). Предполагам, че ще ти стопят ентусиазма набързо, докато четеш.

# 16
  • Мнения: 1 737
Не, категорично, за никоя ваксина, за никой от семейството ми!  Naughty
С нетърпение чакам да видя накаква промяна с правото ми на избор, след влизане в ЕС!

# 17
  • Мнения: 4 399
НЕ!
Специално противогрипната ваксина е може би най-безсмислената.

# 18
  • Мнения: 4 150
Не.Не бих си сложил,нито на мен,нито на някой от семейството ми. Peace
Линкче.. Wink
http://www.prematureoptimism.com/blog/?page_id=47
И както виждате,страницата ве4е е саботирана...

Общи условия

Активация на акаунт