Пъзели 43

  • 20 897
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • гр. София
  • Мнения: 1 584

Голямо удоволствие. До тук много лежерно се реди Simple Smile

# 706
  • Мнения: 6 901
Добро утро Blush
Изобщо не се чувствам готова за състезание, някак не го осмислям от всичките задачи Satisfied

Чудех се вчера след русалката какво да подхвана. Качила съм си останалите ми 3 кръгли на Равенсбургер дето толкова си ги обичам, но си викам по-добре нещо по-голямо да започна, че то само сега през уикенда ми остава някакво време, а малките през седмицата.
И отворих Ментовите череши на Вретено от Дамаянти. Ами определено ще е предизвикателство този пъзел Grinning
След последните три, които редих не съм много възхитена от качеството. Пак ми стоят тънки парчетата, а освен това и тоя гланц...поразглезих се преди това Smile

# 707
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Я кажете как да изчистя лепилото, което остана по кутията на единия ми пъзел след като махнах кръглите лепенки? Пробвах със спирт, но не се махна, още лепне. Чак ме е яд, че ги махнах, но много ме дразнят.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 386
С мазнина. Например детско олио. Капваш малко на памуче и нежно търкаш.
Иначе най-добре е още когато ги махаш, да си много бавна и където остане лепило, с отлепеното лепваш и дърпаш. Така няколко пъти като внимаваш да е малко. Иначе рискуваш да се скъса.

# 709
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Днес на плажа ще гледам на живо състезанието. Ще ви гледам от Аркутино.
Вчера и мен ме застигна пустата балерина, само че в Джъмбо и трябваше да я купя на Джо. Знам че я има май и на Равенсбургер, но в Джъмбо беше на Трефл, изобщо не съм очарована от качеството.
Освен балерината ми изпратиха и подарък едни котета на Кастораланд, тях вече си ги харесвам, предполагам че ще са и добро качество.


Аз ще см много възмутена ако днес не добавят новите Блек сий пъзели към промоцията, защото изрично пише, че участват всички без намалените преди това.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз по принцип ги махам много бавно за да не повредя кутията. Не остава лепило видимо, няма нищо релефно като погледна отстрани, но повърхността е лепкава. Имам бебешко олио някакво останало, ще пробвам с него. Имам и арганово масло, бая мазно е.

# 711
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Забравих да напиша, Оля, ти си почти готова с Крайбрежния, браво на теб!

Птичарката, много ли беше труден този пъзел, мъжът ми го видя на една витрина и много го хареса, но аз го отрязах на мига.

# 712
  • Свищов
  • Мнения: 874
Днес на плажа ще гледам на живо състезанието. Ще ви гледам от Аркутино.
Вчера и мен ме застигна пустата балерина, само че в Джъмбо и трябваше да я купя на Джо. Знам че я има май и на Равенсбургер, но в Джъмбо беше на Трефл, изобщо не съм очарована от качеството.
Освен балерината ми изпратиха и подарък едни котета на Кастораланд, тях вече си ги харесвам, предполагам че ще са и добро качество.


Аз ще см много възмутена ако днес не добавят новите Блек сий пъзели към промоцията, защото изрично пише, че участват всички без намалените преди това.
И аз купих за малката тази балерина преди месец от Джъмбо, че ходи на балет. Голяма радост...за нула време я наредихме. Като качество не мога да се оплача.

# 713
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Мона Лиза, той сам си се нареди Joy Като погледнеш парченцето и знаеш веднага част от какво е Simple Smile

# 714
  • Мнения: 2 373

Шаренийката ми, не е от лесните, но върви.

# 715
  • София, България
  • Мнения: 5 596
А аз да се омеся с майсторите тази сутрин и да покажа балерината.

# 716
  • Свищов
  • Мнения: 874
Послушах съветите ви и разделих пъзела. Оказа се мнооооого кекав-2 парчета не стоят заедно. Едвам ММ подпъхваше едни подложки за хранене, и после на листи едно върху друго в кутията. Дано се съхрани така.

# 717
  • Мнения: 691
Привет, ето и аз най-накрая стигнах у дома, ще приготвям сета Joy
Бухтичка, готова ли си? Започва забавата, само гледай да не ме биеш с много. Само да последвам линка, нали?

# 718
  • Мнения: 2 373

Готов, този път без липси - Bluebird, 1000 части

# 719
  • София
  • Мнения: 1 877
Кремче аз точно така прибирам пъзели в кутии, дори като продавам така изпращам много пъти за да се види че няма липси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт