Пъзели 43

  • 20 885
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 890
Аз предложих Весе да си избере, защото не искам да я вкарвам в разходи, склонна съм аз да си взема един за тръпката Hug Иначе както казах взех цветята и черното куче.
Другите ми от 500 са на Равенсбургер новия с животните и таралежчето с цветята на Heye.
За мен е достатъчно да не сме го редили, а пък изненада ще имаме на пъзелмания Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 860
Аз заради пъзел манията поръчах няколко по 500 части да се пробвам за колко време ще го наредя

# 17
  • Мнения: 4 021
Пътуващия Гибсън 2 е готов. Страхотна картинка, но се отделя долния слой на пъзела. Не знам колко ще издържи. Имам само лепило за пластмаса, опитах но не се залепват парчетата.

# 18
  • Мнения: 422
Бухтичка, Весе, пише, че поръчката ми с цветята е приета в Разпределителен център. Предполагам, че това значи, че утре ще е при мен. Мога да го предам веднага на Весе, че да редите един пъзел, а ако на Бухтичка още не е пристигнал, ще го наредя и после към Весе и останалите.

# 19
  • Мнения: 690
Еха, нещата започнаха да стават сериозни.

Neita, ти не искаш ли да се включиш в състезанието?

Евето, и аз ще погледна за парчето също, аз събирам веднага пъзелите и обратно в торбичката. Вчера беше ден за чистене и не е излязло нищо. Пак ще потърся.

# 20
  • Мнения: 6 890
Моят ще пристигне най-рано в петък, защото имам друг артикул на преордър в поръчката. Но ако дойде може да го направим през уикенда Satisfied

# 21
  • Мнения: 1 406
Момичета...помните ли моя загубен пъзел??? И колко страдах/м по него...
Прибираме се днес от село в стария апартамент. Мъж ми паркира на близко място, където беше издухан пъзела ми Cry...слиза синът от колата и навежда се и вика - Мамо, парче пъзел! Виж!
Ей ...ревнах с глас...в чакъла, между камъчетата, смазано и отъркано почти до неузнаваемост парче от МОЯ пъзел... Sob SobSob....
Ся пак има да го сънувам месец и нещо и да го мисля...да му се невиди и късмет...и наблюдателност на детИтУ...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Да ти утеша страданията с една бира на Соколския след месец, а?

# 23
  • Мнения: 1 406
Да ти утеша страданията с една бира на Соколския след месец, а?

Коги , бе душа? Да н' съ укажи че ми съвпада с някви планове....и няма да мога да присъствам...да му са невиди...
А за бира ...мои няма да откажа, ама ако "открадна" от мъжо (шшшт, да н' чуе) аз ща черпя...няма, не пия. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 24
  • Мнения: 422

Neita, ти не искаш ли да се включиш в състезанието?

Весе, изобщо не съм на нивото ви, че да ви се пречкам. 🙂 Аз просто исках да видя колко точно съм зле, съпоставимо с най-лошия резултат от Световното. Ще съм доволна ако успея за 4 часа да го наредя 🤣

# 25
  • Варна
  • Мнения: 708
Повече ми е мерака за редене, отколкото бързината, затова изобщо и не мисля да се включвам в състезанието. Но ще ви се радвам, докато редите.

# 26
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Пътуващия Гибсън 2 е готов. Страхотна картинка, но се отделя долния слой на пъзела. Не знам колко ще издържи. Имам само лепило за пластмаса, опитах но не се залепват парчетата.

Мисля, че ще издържи, който има обикновено лепило на стикче може да пробва, но не мисля, че ще е фатално и просто да се бели последния слой.
Happy eyes, Манди свърза ли се с теб за Оригамито?
Вени, утре живот и здраве ще изпратя Мистериозната кутия, завиждам ти искрено, че още не си я правила. За мен това беше най-хубавото пъзел изживяване, все едно си в Дисниленд.
Бутичка, чакам да кажеш дали са те затруднили гъбите на Алиса. Имаш ли линк за финалите по отбори?

# 27
  • Мнения: 124
Привет и в новата тема. Бухтичка, благодаря! Hug

Аз наредих сладурските мечета. Няма такъв кеф! Обожавам ги, бих ги редила още 10 пъти. Единствено няколко парчета се бяха разслоили, което предполагам е от по-грубо разглобяване при първото редене. Ама нищо, залепих си ги и му се радвах няколко дни нареден.  Heart Eyes



Сега очаквам с нетърпение OliaT да каже, че е готова със зарзавата. А мистериозната кутия много я хвалите, любопитството ми се събужда.

# 28
  • Мнения: 6 890
Да се отчета, че поничката и кафето са предадени на елфи Hug

Алиса върви, не съм стигнала до гъбите още, май последни ще останат. Дотук не мога да кажа, че нещо ме е затруднило, но просто като цяло ми върви бавно, а и аз съм поизлязла от форма сигурно. Ще трябва май пак да прибегна до зобене за соломанията Joy

Мона Лиза, ето го линкът - https://www.youtube.com/watch?v=Wqzj3jJ8owQ
А сравнението с Дисниленд беше уау, много мило Hug

Зарзавата гледам е към края на пътя си и страшно много се вълнувам Smiley

# 29
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Бухтичка, много благодаря за линка, след малко сядам да гледам.
И аз си мислех тези дни, че Зарзавата е към края на своя път. Със сигурност ще е много забавно да видиш всички надписани парчета.
За Алиса да ти кажа, не си изгубила форма, трудничък е пъзелът, или по-скоро не толкова труден, колкото пипкав.

Аз освен играта с планетата поръчах и една много евтина с някакъв бягащ заек, предполагам че хвърляш зарчето да минеш по трасето и попадаш на разни карти, ама за 6 лева става.
https://www.ozone.bg/product/nastolna-igra-sprint-semeyna/

Купих преди време и една игра с еднорози, хора, заклевам се, нищо не разбирам от условието, ние с Джо си измислихме правила и теглим карти и тичаме из стаята и викаме разни неща. Joy Иначе играта изглежда много добре и забавна, сега имам повече време и ще седна да я разуча:

https://www.ozone.bg/product/nastolna-igra-pummeleinhorn-mampf-mampf-semeyna/

Общи условия

Активация на акаунт