Ноемврийски бебета 2022 ❤️ Тема 2

  • 35 657
  • 551
  •   1
Отговори
# 255
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Аз искам естествено, моето също върви напред, но ще видим. Казват, че ще е големичко. Мен ме е страх от секциото много, доброволно няма да се подложа. Моят термин е 03.12., но все казват, че ще е ноември и затова и при вас пиша Simple Smile

# 256
  • Мнения: 226
Не съм решила, ще заложа на мнението на лекаря. И от двете ме е еднакво страх, каквото такова. В момента само се надявам да се задържи до средата на другия месец.
и мен ме е страх но зная че след страшното идва и най хубавото Simple Smile и аз се моля На Бог да издържим поне до средата на другия месец

# 257
  • Мнения: 1 195
Не съм решила, ще заложа на мнението на лекаря. И от двете ме е еднакво страх, каквото такова. В момента само се надявам да се задържи до средата на другия месец.
и мен ме е страх но зная че след страшното идва и най хубавото Simple Smile и аз се моля На Бог да издържим поне до средата на другия месец
Заради диабета ли лежите за задържане?

# 258
  • Мнения: 444
Природата си знае работата, мили момичета! Simple Smile Размерите на бебето винаги са адекватни и съобразени с възможностите на майката. Изключенията са 1 на 250… а толкова доктори се възползват от това и наплашват жените с огромни бебета, които всъщност се раждат 3 кг.

# 259
  • София
  • Мнения: 6 726
Да да… голямото бебе.. тесен таз Simple Smile Наслушала съм се на глупости. Щерката и тя беше “много голямо бебе”, 2 седмици напред вървеше и накрая излезе 3 кила 🤣
На скоро на една приятелка така и казваха, че ще роди бебе 4кг… ами не роди с мерките на дъщеря ми Simple Smile
термина ми е 2 ноември ама вече започнах да го мисля насериозно 😀  особено сега с тези контракции абе да минава един път всичко зада гушкаме бебчовците Simple Smile
Ами аз дъм с термин 1-ви ноември. Точно щях да питам някой с контракции има ли? Рано не рано имам си

# 260
  • Мнения: 226
Не съм решила, ще заложа на мнението на лекаря. И от двете ме е еднакво страх, каквото такова. В момента само се надявам да се задържи до средата на другия месец.
и мен ме е страх но зная че след страшното идва и най хубавото Simple Smile и аз се моля На Бог да издържим поне до средата на другия месец
Заради диабета ли лежите за задържане?
не заради многото скъсена шийка и фуниевидно разширение  и контракции Sad А относно диабета държа кръвната захар в норма Слава на Бог. Препоръка от мен стриктно спазване на ниско въглегидратаната диета ме спаси от висока захар и инсулин Simple Smile спазвайте стриктно диетата на мен лично много ми помогна

# 261
  • Мнения: 795
Аз нямам претенции нормално или секцио и двата вида раждане си имат позитиви и негативи. АГ не ме притиска за секцио, дори напротив, въпреки че бебчето върви големичко, и по-точно дебело. Grinning
Почти нямам контракции въпреки, че съм 33-та седмица, само от време на време, ако се напрегна или пък при по-рязко движение получавам, но забелязвам, че определено са по-болезнени от досегашните и внимавам. Също така пия по два пъти на ден магнезий вече от 2 месеца и половина. Със сигурност има ефект, тъй като и крампи вече нямам, а преди се будех по няколко пъти нощем.

# 262
  • Мнения: 48
Аз вече записах планово секцио по медицински причини /Токуда/ за 3 ноември, дано всичко е наред. Все ми беше тая как ще излезе бебето, важното е живо и здраво да е, както и аз, разбира се. 🌸

# 263
  • София
  • Мнения: 6 726
Не се притеснявайте Токуда са богове ама на секциото, след няколко дни няма да има и помен от чувството за секцио. При кой лекар сте?

# 264
  • Мнения: 83
Успех ти желая! И аз ще раждам така, ако не е тайна кога ти е термина? И кой метод на секцио правят там?
Аз вече записах планово секцио по медицински причини /Токуда/ за 3 ноември, дано всичко е наред. Все ми беше тая как ще излезе бебето, важното е живо и здраво да е, както и аз, разбира се. 🌸

# 265
  • София
  • Мнения: 6 726
Не се практикува Щарк там само другият.

# 266
  • Мнения: 341
Здравейте!
Извинявайте, че се включвам в темата ви, но аз също съм майка на ноемврийче (2021г.) и искам да подаря две опаковки Магнерот останали ми от бременността и все още в срок на годност.
Която майка желае, нека ми пише ЛС и ще си поеме доставката през Спиди само Simple Smile
Лека бременност на всички!

Запазени!

Последна редакция: пн, 19 сеп 2022, 13:12 от _Dee_Dee_

# 267
  • Мнения: 42
В 30-31 гс колко грама ви е бебчето?

# 268
  • Мнения: 1 195
В 30-31 гс колко грама ви е бебчето?
1460 беше в 30 г.с +-15% според написаното.

# 269
  • Мнения: 16
В 31 г.с тежи 1387г. Сега се замислям дали не е малко...🧐

Общи условия

Активация на акаунт