Доставка от Best Secret

  • 110 117
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 54 420
Много странно. Явно е бъг.

# 361
  • Мнения: 537
Добра новина и нас са сложили в Вип клуба.Вече при всяка покана ще събираме точки за ваучер от 60 лева и % от поръчките на рефералите

# 362
  • Мнения: 1 027
Ама аз съм се абонирала за бюлетина и съм си инсталирала апп-а, но нямам точки

# 363
  • Мнения: 537
Ама аз съм се абонирала за бюлетина и съм си инсталирала апп-а, но нямам точки
Трябва да каните приятели.Вип клуба го има отдавна в сайта ,но България не беше включена,тази вечер ,като влязох да си проверя поръчката ми излезе горе.За точки и комисион трябва да се изпълнят условията

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 11:14 от Maya Zhelyazkova

# 364
  • Мнения: 54 420
И аз го видях.

Сега чакам това, вече пътува.
Скрит текст:

# 365
  • Мнения: 13 275
Ще ме пусне ли сайта да платя нещо, което няма наличност. Сложих преди малко в кошницата нещо, преди да платя реших да го погледна пак и вече няма наличност, пуска ме да продължа към плащане с този продукт.
Запазват ли се продуктите в кошницата се чудя, че не ми се иска сумата да ми седи блокирана поне 10 дена и да не ми го пратят.

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Пазят се по 30 мин в кошницата. Ти държиш последния продукт, за това ти позволява да го поръчаш, а го показва изчерпан.

# 367
  • Мнения: 13 275
Благодаря.

# 368
  • Мнения: 1 309
Някой знае ли дали проблемът им с част от доставките до България е решен?( т.е. връщането от Австрийските пощи спря ли вече и пратките нормално да пристигат до адреса на получателя?)

# 369
  • Мнения: 4 400
На втората част на въпроса за доставките мога да отговоря. Последната ми поръчка дойде за 4 работни дни.

# 370
  • Мнения: 537
И аз го видях.

Сега чакам това, вече пътува.
Скрит текст:
Има ли движение по тракинга?Моят от 06.06 Будапеща,не е обновяван.

# 371
  • Мнения: 5 072
Ако си изтрия приложението и го инсталирам на ново, дали ще даде точки?

# 372
  • Мнения: 537
Ако си изтрия приложението и го инсталирам на ново, дали ще даде точки?
Не ,профилът си е един и същ.Сега са ни вкарали в клуба и сега ще почнем да ги събираме.Иначе аз отдавна съм им изпълнила условията,но старите не се зачитат.

# 373
  • Мнения: 54 420
Да, това е лошото, че старите препоръки не се зачитат, покупките също.
Мая, скрийншотът е стар, в Будапеща е вече. От вчера.

# 374
  • Мнения: 1 309
На втората част на въпроса за доставките мога да отговоря. Последната ми поръчка дойде за 4 работни дни.
Да разбирам ли, че сте били в тази група с проблемните доставки от преди няколко месеца и сега поръчката е пристигнала нормално?( Ако е така, най- вероятно са направили нещо по въпроса и вече всичко е наред.)

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 18:46 от One way/or another

Общи условия

Активация на акаунт