Какво работите и какво е работното Ви време

  • 7 252
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Работя с мъжа си,имаме магазин за авточасти.Стоя там от 10 до 17 часа.Харесвам си работата,защото нямам шеф на главата и работя за себе си.Преди да родя Калина,работех на Аерогарата,но сега това е невъзможно,трябва ми повече време за детето.

# 16
  • Мнения: 479
Координатор Ресурсен център (последният да затвори вратата  Mr. Green) в една фондация. Работното ми време не надвишава 8 - 8.30 ч, а хубавото е, че никой не те задължава да идваш в точно определена минута и ако ти се наложи да закъснееш или да си тръгнеш по - рано, никой не ти прави проблем. Разбира се никой и не злоупотребява  Peace

# 17
  • Мнения: 8 917
Харесвам си работата - 10,30 до към 16,30.

# 18
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз работя като спедитор с работно време от 9 до 18...горе-долу си харесвам работата

# 19
  • Мнения: 1 364
Харесвам си работата - 10,30 до към 16,30.


Какво работиш?

# 20
  • Мнения: 852
  Embarassed извинявайте,но имах проблем с интернета и ми даваше,че не публикувава темата! Embarassed #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 364
Харесвам си работата. Работя като секретарка, личен състав в гимназия. Работното ми време е от 8 ч.до  16,30 ч.

# 22
  • Мнения: 1 006
Какво работя - ами много неща, ти за какво питаш?
1. за това, от което ми идват основните доходи
2. за това, което работя вкъщи  и ми е допълнителен доход (от дъжд на вятър Laughing)
3. за работата ми като въртокъщница Laughing
4. 1+2+3+грижа за себе си (повишаване на знания и умения, външен вид, прочеее newsm78)
Работното време - ми на мен целият ми живот минава в някаква дейност - и какво ако си тръгна от работа 1 на обед, ама отида на курс или семинар в областта ми newsm78, или пък вися в офиса до 21.00, но 4 часа съм цъкала по форумите Laughing
А ако закъсния за работа с около час, щото на домашния компютър съм работила по задачите си newsm78

ей............ама теми и въпроси ooooh!

# 23
  • Мнения: 8 917
Харесвам си работата - 10,30 до към 16,30.


Какво работиш?

Много неща, затова не конкретизирах . Преди всичко свързани с финанси, счетоводство, личен състави  прочие Peace

# 24
  • Мнения: 2 631
Аз съм технически секретар и се занимавам с автомобили  Peace
Работното ми време е от понеделник до петък от 9 до 18ч. Имам време за всичко през работно време...

Не мога да си представя да работя през уикенда и да нямам време за любимите си хора  Thinking

# 25
  • Мнения: 6 993
административен асистент съм, на 4 часа, до 18.30 вечер. На мен ми харесва, даже много, но може би защото работя от 2 месеца, от които 10 бях в болница и още 15 в болнични Laughing Така че не съм се преработила много. Иска ми се да си продължа там на пълен ден, когато завърша. Grinning

# 26
  • Мнения: 2 677
Инспектор "Събиране" във финансова институция.  Sunglasses Харесвам си работота, никога не доскучава.  Mr. Green Стандартен 8-часов работен ден.
Сега съм по майчинство и работата ми липсва.

# 27
  • Мнения: 2 700
Търговски асистент, т.е. секретариат + търговия.
От 9 до 16,30 ч. Laughing

# 28
  • Мнения: 5 682
 FlutterХаресвам си работата. Работното ми време е от 8.00 до 16.30 часа Party

# 29
  • Мнения: 91
Работя в банка с работно време от 8-18. От скоро са го направили до 17.30. Но никога не си тръгваме на веднага.
Още не съм се върнала на работа и много се чудя как ще успявам да си вземам детето от яслата с това работно време newsm78
Харесвам  работата и колегите си smile3521

Общи условия

Активация на акаунт