Диетата на Рене Зелуегър-2 част

  • 36 005
  • 373
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 126
Ето ме и мен Grinning Следя стриктно развитието на темичката.Днес се изложих със започването Embarassed,утре ще бъде моето начало Crazy
Имам няколко въпросчета, перегледах писаното от вас няколко пъти и възникнаха следните:
Грейпфрут може ли да се яде,не е ли плод newsm78?(едно момиче беше казало че ги хапва)
Моля ви кажете каква марка лютеница хапвате без захар(домашна не сме правили)?
Какви витаминки да вземам?

Хайде стига съм питала,утре пак,когато вече съм наистина една от вас Wink

# 76
  • Мнения: 3 372
Цитат
Грейпфрут може ли да се яде,не е ли плод newsm78?(едно момиче беше казало че ги хапва)
Моля ви кажете каква марка лютеница хапвате без захар(домашна не сме правили)?
Какви витаминки да вземам?
Грейпфурта е плод, но пък бил полезен зе топенето на мазнините Peace
Лютеницата е "Дерони" за диабетици
Аз пия Суправит Peace

# 77
  • Мнения: 1 339
Замразени зеленчучки може да се хапват нали. Карфиоли, броколи и такива работи задушени  Crazy Без естествено грах, царевица и тез бобови култури.

# 78
# 79
  • Мнения: 3 372
Момичета, къде сте Cry

# 80
  • Мнения: 2 495
Ехооо, къде изчезнаха толкова страници SadНяма никой, а и аз съм в почивка и не съм писала от доста време...Какво става с вас??

# 81
  • Мнения: 3 372
Затрит е архива и са изчезнали много мнения, в много теми Cry И от тогава никой не е писал тук

# 82
  • Мнения: 3 334
Здравейте момичета,
аз от събота не съм на диета,но ви наблюдавам редовно.Наистина са изченали мненията,а гледам,че и диетуващите не се включват за да бутнат темичката напред. WinkДа не сте се отказали бе хора #Cussing out.
Мисля да почина тази седмица и евентуално от другата пак да започна.Дали ако направя тази диета само 10 дни ще има отражение положително newsm78?Мисля си само за 10 дни,защото след това са празниците и не ми се иска...............да съм на диетка. EmbarassedВъобще да я почвам ли за 10 дни или да изчакам празниците и да си я направя подобаващи 24 дни?

# 83
  • Мнения: 3 334
момичета гледам,че има някаква диета /точкова диета/ обсъждат я в красива мама..........................та тя ми се вижда като нашата диета newsm78?

# 84
Хапнах малко рибка с растително масло
Няма да коментирам  cry

# 85
  • Мнения: 3 334
Хапнах малко рибка с растително масло
Няма да коментирам  cry
защо без коментар Rolling Eyes,надявам се да си добре и да отслабнеш с тази диета..............както и аз и всички ние Hug.Хайде сподели какви са ти мерките и колко искаш да свалиш?

# 86
Нали маслото не е позволено...а аз го направих.Иначе искам да сваля 10 кг, И щЕ ГО НАПРАВЯ! Naughty
Само че, малко воля... Whistling

# 87
  • Мнения: 3 334
Нали маслото не е позволено...а аз го направих.Иначе искам да сваля 10 кг, И щЕ ГО НАПРАВЯ! Naughty
Само че, малко воля... Whistling
аз масло си хапвах като си пържех например риба,кюфтета и яйца с масло..................................слабеех си.Аз доколкото знам е позволено newsm78

# 88
здрасти момичета.днес ми е 8 ден и честно казано не забелязвам промяна.въпреки това смятам да продължа с диетката.като я почнах бях към 75 кг незнам точно,но в скоро време ако си намеря верен кантар сметам да се метна върху него и да видя какво ще покаже. вие след колко време забелязахте резултати и правите ли някакви упражнения по време на диетата?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета аз приключих с първия етап.Много съм доваолан.Може след празниците да направя още еди тур Hug

Общи условия

Активация на акаунт