Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 124 - юли 2022)

  • 90 291
  • 1 426
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 1 941
За Верея вече губя надежда. Едни и същи номера печелят от всички награди, дори и седмичните. Като знам с колко кода участвам, те вероятно са с по 100. Правя какво ли не с мляко и съм запасена, както майка и дъщеря ми. Отказвам се. Същото и във Фа, в Хел имам кърпа от първо теглене и 35 точки. Надявах се на куфар, но няма.

# 1 381
  • Мнения: 3 159
За Верея вече губя надежда. Едни и същи номера печелят от всички награди, дори и седмичните. Като знам с колко кода участвам, те вероятно са с по 100. Правя какво ли не с мляко и съм запасена, както майка и дъщеря ми. Отказвам се. Същото и във Фа, в Хел имам кърпа от първо теглене и 35 точки. Надявах се на куфар, но няма.
Игрите вече не са като преди. Сега само едни и същи хора печелят , а други само купуват продуктите  и им и нищо. Във всяка една игра на Мейт Адвъртайзинг има все едни и същи хора печелищи награди 😕

# 1 382
  • Мнения: 6 850
Във Верея няма смисъл да се участва. Ако купувате млякото, ок, ама на нас опаковката е голяма и няма смисъл да се ядосвам.
Нали ви писах как в Кауфланд всички кодове са отлепени и горните етикети на кофичките са откъснати. Един ей такъв ще овършее всички магазини и ето ти 200 кода за регване. Естествено, че ще печелят едни и същи...
Във Фибела подозирам, че същата история ще се повтори...

# 1 383
  • Мнения: 1 055
То така става нещо подобно като играта на чио, затова кодовете трябва да ги слагат някъде вътре в опаковките, та като се отвори продукта да има достъп до тях човек.
Ама аз си мисля, е колко трябва да си нагъл, та да пипаш и късаш продуктите без да ги купуваш!? Няма да се учудя даже да си го прави самия персонал в кауфланд. Нали имат камери и ако е клиент ще го хванат, докато за тях си може и да си загварят очите.

# 1 384
  • Мнения: 3 159

Отново ще има "Завърти и спечели с Jysk" от 22-ри септември 🤩

# 1 385
  • София
  • Мнения: 579
Да, определено вече леко се губи удоволствието от игрите. Не ме разбирайте грешно-далеч съм от мисълта, че навсякъде където играя трябва да печеля. Демотивират ме игрите на Фантастико, например. Кланът се е обзавел напълно-лошо няма, аз вече няма да се включвам в активности на този магазин. Във Фа имам известни съмнения, че след като беше споменато, че не изискват бележка, то са регистрирани цели фамилии с всички номера от една и съща бележка. Та, така очарованието от очакването да си видиш името сред победителите рязко намалява.

# 1 386
  • Мнения: 475
Според вас честно ли е някой да участва в томбола с двата си профила ?И да спечели с втория.Защото според страницата всичко е наред Grinning Направо ми убиват желанието да участвам в каквото и да било,пълно е с безочливи,безсъвестни измамници Pensive

# 1 387
  • Мнения: 1 055
Според вас честно ли е някой да участва в томбола с двата си профила ?И да спечели с втория.Защото според страницата всичко е наред Grinning Направо ми убиват желанието да участвам в каквото и да било,пълно е с безочливи,безсъвестни измамници Pensive
За кои игри иде реч? Защото в игрите в инстаграм е масова практика не с 2, а с по 5 да се участва, но то там и правилата са много размити.

# 1 388
  • Мнения: 439
И аз нещо губя желание да участвам в игри. Ей сега регистрирах бележка в играта на Роден край и се замислих, че като не се праща снимка всеки може да си нащрака произволно кодове и суми. После ти чакай с една реална бележка нещо да спечелиш . В началото като започнах да играя почти от всяка игра печелих и то доста добри награди. Имах една 1000 лв. и може би 5-6 по 500лв. Сега от нова година до сега май само един ваучер за гориво...

# 1 389
  • Мнения: 475
Скрит текст:
Според вас честно ли е някой да участва в томбола с двата си профила ?И да спечели с втория.Защото според страницата всичко е наред Grinning Направо ми убиват желанието да участвам в каквото и да било,пълно е с безочливи,безсъвестни измамници Pensive
За кои игри иде реч? Защото в игрите в инстаграм е масова практика не с 2, а с по 5 да се участва, но то там и правилата са много размити.
За игра във фейсбуук.
Ами освен и аз да си направя 100 профила тогава.. Grinning Направо не знам как им се занимава,на мен от 1 профил си ми е досадно понякога Grinning

# 1 390
  • Мнения: 2 582
И аз нещо губя желание да участвам в игри. Ей сега регистрирах бележка в играта на Роден край и се замислих, че като не се праща снимка всеки може да си нащрака произволно кодове и суми. После ти чакай с една реална бележка нещо да спечелиш . В началото като започнах да играя почти от всяка игра печелих и то доста добри награди. Имах една 1000 лв. и може би 5-6 по 500лв. Сега от нова година до сега май само един ваучер за гориво...
Ами сега предполагам, че участват много повече хора или с много повече профили. Аз по принцип много рядко печеля та не ме дразни кой знае колко. Почти всички игри имат някакъв алгоритъм и предполагам тези които играят от много години и почти във всички игри печелят явно знаят как да го нацелят. Там където не  искат снимки на касов бон едва ли можеш да пишеш различни кодове и суми щото после като няма съвпадение с продукти, код и сума при получаване на награда никой няма да ти я даде. Така мисля.

# 1 391
  • Мнения: 1 055
За игра във фейсбуук.
Ами освен и аз да си направя 100 профила тогава.. Grinning Направо не знам как им се занимава,на мен от 1 профил си ми е досадно понякога Grinning[/quote]

Ами не се учудвам, щом става въпрос за игра от фейса, то там е като в ИГ. А като правилата се изчерпват с тагни, сподели и коментирай, няма и как да е другояче. Опитвам се да не се ядосвам, въпреки че понякога успявам.

На мен са ми по-неприятни онези игри, които си имат точни правила, но самите организатори не следят за тях и не се спазват.
Другото е, че игрите все повече ще се състоят по социалните мрежи чрез инфлуенсъри, дано само вкарат малко повече правила, та да се случват нещата по-честно.

# 1 392
  • Мнения: X
В играта на Bismobil Kitchen имаше няколко участнички с по безброй коментара. Те не си направиха труда да ги сортират по 1 коментар на човек. Печелившият не съм проверявала. В голяма част от игрите организаторите са виновни, защото позволяват да се мами. Лидл в Инстаграм например.

# 1 393
  • Мнения: 793
Според вас честно ли е някой да участва в томбола с двата си профила ?И да спечели с втория.Защото според страницата всичко е наред Grinning Направо ми убиват желанието да участвам в каквото и да било,пълно е с безочливи,безсъвестни измамници Pensive
За кои игри иде реч? Защото в игрите в инстаграм е масова практика не с 2, а с по 5 да се участва, но то там и правилата са много размити.
Ах, ама печелившия е от профилите на Tancheto Ivanova. Играе с много профили госпожицата и почти всеки ден печели.

# 1 394
  • Мнения: 1 351
Аз имам код за Букинг, Вива Маре Бийч хотел и за рентакар, от Йетел са. Ако ви вършат работа, пишете.
Ако е свободен кода за букинг, моля за него!
Edit: не ми е нужен вече, не ми го изпращайте Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 юли 2022, 22:25 от bibim

Общи условия

Активация на акаунт