Пазаруване от HМ, тема 58

  • 37 530
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 068
Имам ленен панталон от преди години, сега не се предлага за да го покажа и е 50 номер, както и два чифта дънки Girlfriend също 50 номер и едни по-широк модел, които са 48 номер.
Сега съм си купила ето тези панталони и са ХL
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1050578005.html
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1063563006.html
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1008437005.html
Първия ленен ми е точно, като го понося бая се отпуска, другите още не съм ги носила, но като ги пробвах са ми леко свободни.
Та ми се струва, че ХL не е 46 номер или поне аз в 46 номер не мога да вляза.
Аз напоръчах бая неща от немския НМ, които тук липсват, или няма номер, или цвят, по-принцип сестра ми живее там и пращам при нея, пък и ми ги снима и мери, но понеже скоро няма да се прибира за проба ползвах доставчик, вече са пристигнали на неговия адрес та да видим...

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 10:05 от kupu

# 61
  • Мнения: 2 751
Тази чанта според мен е за пътуване, влиза в размерите за ръчен багаж на Уизеър.
Аз мисля да взема една за кратки пътувания.
Дева, не са дълбоки дънките.

# 62
  • Мнения: 15 356
Азалия каза,че става за разходка,а и мъкна бая неща

# 63
  • Мнения: 15 960
Ами аз имам бикини М, блузи L, поли XL, зимата си купувах дънки 46 размер, но бяха разтегливи...Общо взето и аз не съм сигурна като поръчам нещо дали ще ми стане.

# 64
  • Мнения: X
Чакам чантата на Азалия само.Трябва да събере два телефона,тефтер,малка папка А5 ,червило и туй онуй.
Събрала си ги!

Тази чанта според мен е за пътуване, влиза в размерите за ръчен багаж на Уизеър.
Чантата е малка, за да бъде наречена пътна чанта. Тя е с размерите на просторна дамска чанта.

Поръчах тениски на мм, той тия си е заплюл. Скапах му две в сушилнята, че имат една гумена лента на гърба горе при врата, която явно омеква при сушенето и се разпльоква, и отлепва на места. После се залепва, ама не където е била 😆 Е, тия са същите, но без гумената лента. Поръчах две за компенсация, че и само бели трябва да са, и това е, нЕма повече! То вече и няма какво. 😶

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 10:27 от Анонимен

# 65
  • София
  • Мнения: 735
Някой да си е поръчвал тази сатенена рокля? Как е материята, прозира ли и отговаря ли на номерацията? Аз съм между 36 и 38, но каквото и да поръчам напоследък от H&M все е уголемено и се чудя за размера.

# 66
  • Мнения: 273
Стари чанти може ли да се връщат?

# 67
  • Мнения: 54 885
Стари чанти може ли да се връщат?

От плат може. От кожа - не.

# 68
  • Мнения: 27 822
Зеленият ленен панталон е страхотен цвят!😍 Ако го видя в реала, ще си взема, онлайн няма номерация като за мен.
Аз мерих панталони с размер Л, ХЛ, 46. От моделите, които мерих (широки крачоли) ХЛ беше като 46. Но явно зависи и от кройката, и от разтегливостта на плата. Роклята я мерих в ХЛ и Л- взех Л размер, като и М щеше да ми стане (но нали я взех, за да я нося предимно като дълга пола😄, затова избрах Л, да побера ханш и бедра и да ми стои по-широка и разкроена, както исках)...От блузите...там се напъхвам в С, М, Л- според модела...Но в горната част обикновено съм около един номер поне по-малък размер.🙂 Както казва приятелка, "Нося Л и понякога ХЛ (ако кройката е по тялото)- харесвам ХМ, защото в ХМ оувърсайз кройките се побирам в размер С или ХС."...😆 Аз лично не си падам по оувърсайз дрехи, обикновено ми стоят доста зле (да не кажа смешно- талията ми буквално не само изчезва, ами изглеждам и с повече обем от реалното), но се изненадах колко дрехи с голяма номерация (и нормална кройка) имаше в магазина...

# 69
  • Мнения: 2 751
Дева, обух дънките и онзи топ.
Учудващо , стоят много добре, мислех че ще са ми малки, но не.
Та, оставям всичко.😂

# 70
  • Мнения: 873
И аз поръчах черната пътна чанта, излезе ми под 20лв с някакви намаления, които имах в профила за ползване. Поръчах я за багажа за болницата, че ще раждам в частна и много малко неща имам за носене. Куфара за ръчен багаж ми се струва доста голям, другите ми чанти са малки. Не знам тази подходящ размер ли е, надявам се...

# 71
  • Мнения: 1 894
В Сердика преетикираха детското, бая неща награбих и то сега за лятото, не очаквах чак толкова бързо да ги израсне малкия. Тениски по 1,99 лв., къси гащи по 2,99 и 6,99 от по-хубавите. Като цяло доста неща имаше, но нямам къде да слагам повече запаси 😄

# 72
  • Мнения: 54 885
Дева, обух дънките и онзи топ.
Учудващо , стоят много добре, мислех че ще са ми малки, но не.
Та, оставям всичко.😂

Супер! Нави ме и аз да обуя моите Wink
И зеления панталон ли оставяш?

# 73
  • Мнения: 2 751
Зеления го връщам, не ми стои добре.

# 74
  • Мнения: 1 148
А в магазина във Варна дали има намалено детско, някой да е ходил?

Онзи ден случайно разбрах, че мога да поръчам до магазин с безплатна доставка. Може би сте го коментирали, но съм го пропуснала.. та сега чакам първа поръчка така и ми е интересно за колко време ще дойде.

Общи условия

Активация на акаунт