Нещо странно се случва с блузите на дъщеря ми

  • 2 322
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Памучни (100%),неватирани.Това е общото в материите.От потник за 3-4лв до блузка за 20 и нещо.Обличани от много до 2-3 пъти (за последното най-много ме е яд).
За пералнята вече писах-не мисля,че е от нея,все пак пера и наши дрехи,а на тях не им се случва това (за щастие).
Чудна работа...
И нашите са памучни.
Иначе и аз пера всякакви дрехи в пералнята, но само тези няколко тениски имат такива дупки.

# 16
  • Мнения: 1 311
Нямам и най-бегла идея от какво може да е, но се обаждам да кажа, че по абсолютно същия начин изглеждат всички тениски на мъжа ми от тийнейджърските години, когато е живял с майка си и баща си. Веднъж им бяхме на гости, детето ме заля с нещо и се разрових в гардероба му да си потърся някаква блуза. Е, нямаше здрава тениска, искам да ти кажа. Всичко беше като надупчено, по абсолютно еднакъв начин и на едно и също място - само отпред, в долната част, малко над подгъва Shocked
А сега де newsm78

От колана на дънките, когато си носиш тениската отвън. От съвсем личен опит ти го казвам.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 481
Интересно, на мъжа ми няколко памучни блузи са скъсани по същия начин, близо до подгъва  Thinking Перем си дрехите в една и съща пералня, на моите им няма нищо. Не е и от колан, защото дупките не са точно отпред. Ще следя темата, интересно ми е .

# 18
  • Мнения: 206
Миналата година дъщеря ми се прибираше с блузи в подобен вид - само че дупките и скъсаното беше отстрани. Тогава беше в първи клас и аз сериозно се бях притеснила, защото изпокъса всички блузки.....Самата тя казваше, че няма представа как се късат Confused, нищо не я бодяло и не и пречело на чина..... Отидох в училището и огледах чина и - оказа се, че точно там където са скъсани блузите има част от пирон,  боядисан, лакиран почти не се усеща, но всъщност закача дрехите на дъщеря ми...... Помолих госпожата да махнат пирона, а след това и проблема със скъсаните блузките изчезна.

# 19
  • Мнения: 122
Много ми приличат на дупки от пирон на стол. В офиса имахме няколко стола, на които стърчаха винтчетата под тапицерията. Като ги пипаш с ръка отгоре - нищо, но ако си натиснеш ръката към седелката се усещаха доста добре /особено след като пълнежа се слегна от употребата им/.

# 20
  • Мнения: 8 505
Много ми приличат на дупки от пирон на стол...
Днес ще и кажат за столчетата като я вземам.Но май нямат пирони-те са едни червени,от изкуствена кожа.Ще пиша после дали е от тях.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 704
столчетата с тапицирана облегалка ли са?
Ако не са, може някоя дъсчица да се е показала и да къса.
Simple Smile големи сме детективи тука Simple Smile

# 22
  • Мнения: 8 505
Да,тапицирана е.Вариантът е да е скъсана на някое място или или шевът да се е разпорил.
Иначе всяко дете се храни на едно и също място и столче и ако са размествали столчетата скоро,може да и се е паднало скъсано.

# 23
  • Мнения: 8 505
Столчето е съвсем здраво.Всички са здрави.Влязох да ги видя.Не зная вече...
Ще направя един опит-ще пера с всички пранета една умаляла тениска,без да я обличам на дребното (тя и без това няма да и стане,де).Така ще разбера дали все пак не е от пералнята.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 18:41 от reflex

# 24
  • Мнения: 984
преди години се бях заляла с препарат за миене на печки и ми станаха такива дупчици, да не би от препаратите с които мият да се допира блузката като сядат на гърнета или на тоалетните, при моето дете на рокличките оставаха бели петна от белината, с която мият

Общи условия

Активация на акаунт