Пазаруване от answear.bg - Тема 2

  • 71 843
  • 871
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 650
Имам за ненамалени 20 % , но за над 80 лв.
26722662B81

# 121
  • София
  • Мнения: 9 467
Пращат ли мейл, когато връщането е прието? Върнах чантата миналия петък от тогава ни мейл, ни кост от тях

# 122
  • Мнения: X
При мен се мотаха три седмици! Не съм била въвела банкова сметка, казаха след като се обадих накрая, защото ми писна да чакам. Няма такова нещо, собственоръчно я изписах на бланката за връщане. Обади се, не ги чакай, ще измислят оправдание, подозирам, че ще е същото.                                         

# 123
  • София
  • Мнения: 9 467
Тъпото е, че се обадих по телефона в деня на изпращане на пратката, за да сторнирам куриера, заявен през формата за връщането. И сега, ако човек гледа профила ми, ще си помисли, че съм си оттеглила връщането. 🤔

# 124
  • Мнения: X
Начи същото направих и аз! Laughing Мислех, че няма да имам възможност да стигна до офис на Спиди, поръчах куриер и после го отмених, защото стигнах сама до офиса. И да, така пише в профила, но ме увериха, че това няма значение. Като се обадих, че много се бавят, обработиха пратката и се появи като върната, а не като отказан куриер.

# 125
  • София
  • Мнения: 9 467
Много благодаря! Беше ми много полезна! 🤗
 Още утре им звъня!

# 126
  • Мнения: 906
По-миналата седмица върнах два артикула от поръчка.В профила ми не е отразено връщането, а са минали повече от 10 дни. Днес им писах на Месинджър и ми отговориха, че щом съм отбелязала върнатите продукти във формуляра това е достатъчно.По-късно получих на мейл потвърждение за връщането, в профила в Ансуер също го отразиха.Размърдаха си д*петата, чак след като им писах.Освен това са объркали единият артикул, от общо 3 са отбелязали като върнат точно този, който си оставих.Но понеже двата са с еднаква цена няма да се занимавам да им пиша.
Да похваля тези кецки. Копират един от моделите на Converse, не са тежки, удобни са.

Тази шапка върнах, защото щампата стои евтино, а и някак шапката отгоре все едно има ръбове, не стои кръгла

# 127
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Аз върнах миналия понеделник и все още не е отразено, нямам и имейл? Да им пиша ли или е нормално?

# 128
  • София
  • Мнения: 9 467
При мен нещата се разрешиха, едва след като ползвах форма за контакт от сайта, понеже телефона им непрекъснато ме изхвърляше в петък. Вече си мислех, че не е случайно...😉
Поискаха ми товарителницата на Спиди за връщането. А, сега, де?! 🤔 Само че, нали ми казаха, че нямат нужда от нея, бях я изхвърлила след последния ми разговор със спорта им. И, хем, никога не хвърлям товарителница, докато другата страна не ми потвърди получаване! 🫣
Писах на Спиди съпорт. Веднага се отзоваха и с едно телефонно обаждане ми дадоха номер на товарителница.
Едва днес получих сумата обратно по сметката ми. Говорим за връщането, направено на 09.09.

Тука давам и един код:
ВЗЕМИ ОТСТЪПКА ЗА НОВИ ПРОДУКТИ!

Наслади се на живота, възползвай се и от всички възможности! Имаме нещо за теб!

-20%

    
Кодът е валиден за ненамалени артикули и важи до: 10/10/2022,така че побързай!
B267229353B6

# 129
  • БГ
  • Мнения: 1 271
По-миналата седмица върнах два артикула от поръчка.В профила ми не е отразено връщането, а са минали повече от 10 дни. Днес им писах на Месинджър и ми отговориха, че щом съм отбелязала върнатите продукти във формуляра това е достатъчно.По-късно получих на мейл потвърждение за връщането, в профила в Ансуер също го отразиха.Размърдаха си д*петата, чак след като им писах.Освен това са объркали единият артикул, от общо 3 са отбелязали като върнат точно този, който си оставих.Но понеже двата са с еднаква цена няма да се занимавам да им пиша.
Да похваля тези кецки. Копират един от моделите на Converse, не са тежки, удобни са.

Тази шапка върнах, защото щампата стои евтино, а и някак шапката отгоре все едно има ръбове, не стои кръгла

Здравейте, според Вас кецовете на тази мярка отговарят ли си на размера? Защото съм между два размера и се чудя дали 36 или 37. Благодаря Simple Smile

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 3 219
Подобна работа и при мен с връщането. Минаха 10 дни и нищо! Звънях на call-центъра и като по чудо се свързах. Казаха, че връщането става до склад и от там в Полша. Да изчакам 14 дни и ако тогава няма движение по въпроса - пак да звънна. Точно след 14-ия ден беше отразено в профила и получих мейл. Парите ми ги наредиха в първия работен ден.
Съветът ми е да ги изчакате тези 14 дни и после да ги търсите.

# 131
  • Мнения: 906
По-миналата седмица върнах два артикула от поръчка.В профила ми не е отразено връщането, а са минали повече от 10 дни. Днес им писах на Месинджър и ми отговориха, че щом съм отбелязала върнатите продукти във формуляра това е достатъчно.По-късно получих на мейл потвърждение за връщането, в профила в Ансуер също го отразиха.Размърдаха си д*петата, чак след като им писах.Освен това са объркали единият артикул, от общо 3 са отбелязали като върнат точно този, който си оставих.Но понеже двата са с еднаква цена няма да се занимавам да им пиша.
Да похваля тези кецки. Копират един от моделите на Converse, не са тежки, удобни са.

Тази шапка върнах, защото щампата стои евтино, а и някак шапката отгоре все едно има ръбове, не стои кръгла

Здравейте, според Вас кецовете на тази мярка отговарят ли си на размера? Защото съм между два размера и се чудя дали 36 или 37. Благодаря Simple Smile
Аз нося 40 номер, някой път и 39 ми стават, с широк крак съм. От тези кецове взех два  чифта, 40 номер, и двата са ми точно по мярка.Другите ги върнах, защото си взех оригиналния модел, който копират.

# 132
  • sofia
  • Мнения: 2 259
В профила, в графа Връщания ли следите дали е отразено или чакате мейл?

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 3 219
Мейл, после приспадат от точките за лоялност в профила и връщат пари по дадената сметка.
Бутон "връщане" е за заявка на куриер.

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Да похваля тази блуза, много ми харесва разцветката и освен това ми харесва, че отдолу е с ластик. Често харесвам някакви десени, но често изглеждат незавършени отдолу, а тази стои много добре:
https://answear.bg/p/bluza-medicine-s-floralen-desen-816507
(в реалност е малко по-тъмна от снимките)

Тази е много приятна материя и разкошен цвят, но е много дълга и малко ще я помисля. По принцип обичам да покриват кръста, но тази е наистина дълга, подходяща за по-висока дама (за най-малкия размер XS е моят отзив):
https://answear.bg/p/pulover-medicine-damski-v-rozovo-s-polo-796593

Общи условия

Активация на акаунт