Някой гледа ли Heroes?

  • 7 559
  • 212
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 750
Някой успя ли да дръпне субове? Май са готови, но и двата сайта - unac и sab.bz нещо се сриват в момента!

# 151
  • Варна
  • Мнения: 4 969
при мен са ок , в началната страница са

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 08:08 от Alabala

# 152
# 153
  • Мнения: 279
Здравейте!И аз следя сериала,макар че моят фаворит е PB.Вчера си свалих 19 еп.но не съм го гледала.Може ли някой да ми каже кога излиза следващия и колко серии е 1сезон.Извинявам се ако някъде го пише,но сега попадам на темата и нямах време да я изчета цялата.

# 154
  • Мнения: 3 576
Нещо последната серия малко ме разочарова....
Толкова чакане и толкова малка разръзка.....

Тия сериали не трябва да ги пускат така 1 по 1 серия ми целия сезон накуп, за такива нетърпеливи като мен  Joy

# 155
  • Мнения: 3 042
Може ли някой да ми каже кога излиза следващия и колко серии е 1сезон.

Еп. 20 излиза на 30.04. Тук пише, че епизодите са 23.

Супер е сериалчето. Аз не знам, защо бях малко скептично настроена, като започнах да го гледам, но много бързо събуди интереса ми. Изгледах излезлите до момента серии почти на екс. Wink

# 156
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз бях скептично настроена, тъй като вече гледах 4400 и ми бяха казали, че е нещо подобно...с 300 зора го започнах, нямаше какво да се гледа и така...но сега това е най- чаканият от мен сериал Peace Heart Eyes

# 157
  • Варна
  • Мнения: 4 969
направих 3 тапета:

    

все още се уча, та не са много хубави  Embarassed

# 158
  • Мнения: 3 042
Alabala, много са хубави. Grinning Peace

Аз съм почитател на твоите произведения. Heart Eyes

# 159
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аууу, много ти благодаря! Наистина означава много  Heart Eyes  За по- сложните неща в момента се уча, но смятам, че имам напредък...
 Crazy

# 160
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Сериала е чудесен. Харесва ми повече от PB, който според мен трябваше да приключи с втория сезон (лично мнение)

# 161
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Сериалът е съвсем в началото си , и предстоят много сезони!  Това го каза единият от сценаристите в едно интервю.
и каза, че абсолютно всички снимки се правят в L.A. и тези дето уж са в Индия, и тези в Ню Йорк    Crazy

# 162
  • Мнения: 1 371
Сериала е готин.  Grinning  А кога излиза следващата серия?
 Peace

# 163
  • Мнения: 1 775
Епизод 20 -"5 Years Gone" ще се излъчи на 30 април, значи ще го гледаме на 1-ви май.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 4 969
мхм, във вторник сутрин е при нас...нямам търпение  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт