Излизахте ли 40 дни след като родихте?

  • 7 308
  • 221
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 113
Ние с бебка и тати излязохме на разходка 2 седмици след раждането,защото така ми беше казал докторът,но ходехме в паркове и градинки,защото не исках да имаме контакт с чужди хора.А тук са толкова нахални-постоянно ни досаждат като видят количката и се надвесват над детето и го пипат за ръчичките #Cussing outМоже да се излиза ,но по-умерен контакт с други хора Peace

# 151
  • Мнения: 2 952
Не излизахме, защото беше  зима ,защото  всичко  живо беше болно,пък все мераклии да видят бебето и да го пипат...... това е .Слушай термометъра , не бързазй да го каляваш дребосъка..има време.Недей да излизаш на пук , защото са ти казали да не излизаш......гледай да е добре за детенцето , това е.

# 152
  • Мнения: 592
На 6 ден излязъх от болницата и от 7-я ходих на работа Embarassed не препоръчвам това да ес прави, на мен ми се наложи, ама чак пък да не излизаш 40 дни #Crazy

# 153
  • София
  • Мнения: 565
Е това за сефте го чувам! И определено не мога да си представя да не излизам 40  Shocked дена. Излязох на следващия ден, след като ни изписаха, Ивайла я изнесох за първи път на 14-я.

# 154
  • Мнения: 38
Естествено ;че излизах.Другата глупост;с която ме нервираха беше да не изпращам хора на вратата докато кърмя;защото щяла "да ми секне кърмата"?!?

# 155
  • Мнения: 2 237
Разбира се ! Това с неизлизането са глупости.Аз излязох веднага щом се прибрах,а с детето - на 13-14 ден,на разходка.

# 156
  • Мнения: 992
без беба излезнах още на следващия ден, а с нея като беше на 20 дена, родена е декември

# 157
  • Мнения: 1 382
Излизах как, и с бебето като след ваксината, но по за 10 мин първоначално

# 158
  • Мнения: 2 956
Да бе пълни глупости са наистина,а всички около мен малко по-възрастни казваха,че даже и до 40-ия ден не трябвало чужди хора да влизат при беба  Shocked тва са идиотщини ...излизахме някъде от 7-10 ден...не помня точно,че ме тресеше яка следродилна депресиика  Rolling Eyes

# 159
  • Мнения: 2 159
според мен са глупости и на мен така ми разправяха, но ние излезнахме на 10-тия ден Laughing

# 160
  • Мнения: 209
Оооо и аз водих война със свекървата на тема излизане и канене на роднини при детето преди 40-ия ден.Излизахме,даже имам спомен,че и педиатърката искаше да отидем на консултация,а тя не чака 40 дни от изписване или раждане.На 40-ия ден ходихме за Голяма молитва,но преди това не можех да се затворя в къщи зар Hugади  поверия от времето на баба ми.

# 161
  • София
  • Мнения: 221
аз също не съм вярвала и на петия ден излязохме с беба

# 162
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Излязох две седмици след раждането с бебето, а без него на третия ден сигурно. Не се връзвай на тия работи, да не е миналия век...
Peace

# 163
  • Мнения: 83
На 7-мия ден след раждането бяхме навън.

# 164
  • Мнения: 63
Не вярвам на това.Излзох с Дани след седмица и то защото не беше хубаво времето преди това.Валеше дъжд и имаше вятър.

Общи условия

Активация на акаунт