Излизахте ли 40 дни след като родихте?

  • 7 332
  • 221
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 509
Излизах,разбира се.Още на следващия ден след като ни изписаха.

# 91
  • Мнения: 4 629
Не съм спазвала подобни нелепици  Peace. Излизах си, дрехите простирах вечер, сол във ваната на бебето не слагах.....

# 92
  • Мнения: 9 990
Не съм спазвала подобни нелепици  Peace. Излизах си, дрехите простирах вечер, сол във ваната на бебето не слагах.....

Е как оцеляхте ти и детето?Без масаж, с пране, с излизане...шал поне слагаше ли, за да ти е топло? Laughing
Майтап, надявам се го разбирате Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 1 457
Излизах естествено - веднага след като родих (даже още на следващия ден  Grinning)

# 94
  • Мнения: 811
оЩе на следваЩия ден ,след като ни изписаха
Що за глупости са това за 40ия ден newsm78
има ли оЩе хора ,дето се връзват на подобни Щуротии #Cussing out

# 95
  • Мнения: 1 102
Разбира се, че излизах. Кой нормален човек би издържал 40 дни без да излезе newsm78 Сина си изведох за пръв път около 10-ия ден.

# 96
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
ЕЕ то остава и да не излеза 40 дена newsm78 #Crazy Тва са пълни измислици и незнам кой въобще ги спазва сега.

# 97
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 578
Да Peace!Изписаха ни на осмия,на деветия обикалях по приятелки и кафета,а бебето изкарах на 15 ден,защото преди това имаше дъждове!

# 98
  • София
  • Мнения: 4 047
Да бе, 40 дни....Още не съм излизала.... hahaha Joy Joy

# 99
  • Мнения: 23 475
Аз не съм спазвала никакви суеверия.Извадих Марти за пръв път на разходка,когато беше на 12 дена  Peace
Peace Родих зимата и беше студено,пък и ме боляха шевовете от раждането-иначе веднага да съм навън.В Испания пускат в стаята на родилката всички,които искат да видят нея и бебето.Всеки влиза,пипа новороденото,радват му се.Това е нещо нормалко за тях и веднаха са навън с бебето.

# 100
  • Мнения: 220
да, на 15 ден !!!! Naughty

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На 10-ят ден трябваше да отидем на контролен преглед....няма начин.

# 102
  • Мнения: 6 390
Ама разбира се че си излизай  Wink Как 40.дена вкъщи  Shocked ooooh! Laughing

# 103
  • Мнения: 2 897
Не сме излизали,защото беше много студено,иначе не съм суеверна.

# 104
  • Мнения: 678
Ние излязохме на 10 ден.А мен лично никой не ме е спирал.Излизай си какви са тези глупави суеверия

Общи условия

Активация на акаунт