Имате ли различни дрешки за вкъщи и за навън?

  • 2 334
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 821
И ние имаме различни дрешки за вкъщи и на вън. Аз ги преобличам не защото се цапат в къщи, а защото се цапат на вън! От хигиенна гледна точка не смятам , че с това, с което ходят на вън е добре да ходят и вътре.
А и в къщи дрехите трябва да са им преди всичко удобни - ходят с анцузи в ярки цветове, защото искам да са хубави и в къщи  Wink .
Иначе аз у дома не обувам чорапогащници ( и на вън почти не го правя), обличам ги с бельо с къс ръкав или без, с памучни анцузи, чорапи и гуменки (пантофите са дебели за моя вкус, а и моите търчат непрекъснато).

# 31
  • Мнения: 544
По-скоро НЕ!

В същност и дадените ни дрешки са хубави и като нови, но са от момченце, та зотова някои не ги носим на вън. Анджи има доста дрехи и я обличаме много хубаво и вкъщи - страшно ми е приятно да я гледам накипрена babydust7

Като се замисля, тя всъщност винаги е яла доста чистичко. Има дрешки позахабени от пране, но не и с петна. Само 2-3 блузки са лекьосани - от морковения сок, когато беше на 3-4 месеца.

Според мен е абсолютно безмислено да пазиш всички нови дрешки. Зимата вероятно излизате с космонавт и е все едно с какво е отдолу. А напролет, когато ще се виждат дрешките, новите, които си запазила ще са му малки Grinning Тогава ще те е яд повече, че не си ги носила!

# 32
  • София
  • Мнения: 10 309
В един момент установих, че Александра има 2чувала с дрехи, давани и подарявани. Много малко от тях съм купувала, затова върнах всички дадени и си оставих само най-хубавите, а подарените(сред тях има доста гаднички) директно ги прибрах...
Не обличам различни дрешки навън и вътре, просто имам няколко любими и я обличам основно с тях... интересно, ние от месец и половина хапваме пюренца, но лекета по дрешките нямаме.... Али е такъв лакомник, че като папка седи с почти зяпнала уста и няма как да се изцапа  Laughing

# 33
  • Мнения: 411
В къщи ние ходим с боди с дълъг ръкав, блузка, панталонки, чорапки и пантофки, температурата е около 21 градуса.

# 34
  • Мнения: 3 379
Като гледам, май само аз му слагам чорапогащник в къщи  Embarassed Но той просто не търпи чорапи, събути са след 5 секунди и ако е с чорапи, по-добре да е бос... Иначе нямаме термо-чорапи или чорапогащници, всичко е памук и са тънки общо взето.

Държа го по боди с дълъг ръкав и у дома, защото навън излиза с него сутринта и не виждам смисъм да му го сменям след разходка.

А за дрешките съм решила вече да не ги пазя, наистина му омаляват и само ще ме е яд.

# 35
  • Мнения: 18 542
Цитат на: SZA
Embarassed Ми това е въпроса...

Чудех се, защото като започна Гого да яде твърди храни преди 3 месеца, аз започнах да му обличам по-неугледни или по-износени дрешки за вкъщи (имам от племенника ни), за да не цапаме чисто новите с пюрета. Сега пък лази насам натам и така...

Но вчера се замислих, че всъщност му обличам хубавите му дрешки само като сме на разходка или навън някъде, а в къщи все седи с разни по-стари и ми стана едно такова криво... Сякаш си няма дрехи детенце  Embarassed  Cry А и така дрешките си остават чисто нови и почти неносени ги прибирам в архива. Но пък ме е яд като намърляме чисто нова дрешка с морков например...

Как е при вас?

И аз имах същите размисли като теб. В крайна сметка му обличам по не хубавите дрешки вкъщи, а хубавите за навън.
Понякога ми идва музата и го издокарвам и вкъщи.
Ако излезем на разходка и като се приберем не е кален или омазан си го оставям със същите дрешки.
Той вече не се цапа като яде и рядко пълзи.

# 36
  • Мнения: 201
И аз слагам чорапогащник в къщи поради това, че дърпа чорапите и ги събува.
Доколкото дрешките за навън и в къщи, пребличаме се редовно. В къщи носим по-удобните, меки, памучни и леки дрешки. Докато навън излизаме с боди с дълъг ръкав, пуловерче, яке, чорапогащник и панталонки (при по-студено време слагам термо-джинси).
Съдя по себе си - ако на мен ми е студено, значи и на бебчо мога да сложа по-плътна дрешка. Аз в къщи ходя с къс ръкав, а на малката слагам тънко боди и тънък чорапогащник. Обикновено поддържам температура околко 22 градуса, само вечер при къпане и масажиране 24-25. После проветрявам, за да падне температурата и да спим на около 18 градуса.

# 37
  • Мнения: 18 542
Цитат на: SZA
Като гледам, май само аз му слагам чорапогащник в къщи  Embarassed Но той просто не търпи чорапи, събути са след 5 секунди и ако е с чорапи, по-добре да е бос... Иначе нямаме термо-чорапи или чорапогащници, всичко е памук и са тънки общо взето.

Държа го по боди с дълъг ръкав и у дома, защото навън излиза с него сутринта и не виждам смисъм да му го сменям след разходка.

А за дрешките съм решила вече да не ги пазя, наистина му омаляват и само ще ме е яд.

Щом му слагаш чорапогащник, не му обувай панталонки. Аз така правех миналата година. Температурата у нас е около 21 градуса.
Иначе Борис зимата ходи само с бодита с дълъг ръкав.

# 38
  • Мнения: 811
Ами каката се кипри сама вече 3-та година  Stuck Out Tongue  Като си е вкъщи се преоблича поне по 3 пъти на ден  Sunglasses
Няма определени дрехи за вкъщи /пък и те всичките са удобни, защото залагам на трикотажа/, но след разходка ги преобличам - от до.
Малчо е с боди-потник и трикотажен неватиран комплект + чорапи, за разходка + скафандър и ботуши. След сън му обличам за половин час елече.
Каката на градина я пращам по същия начин, но и слагам в чанта и тениска - да се преоблече като се разлудуват.

Приятно ми е да ги гледам спретнати - ако си капне на блузата, сменям целия комплект. То и затова толкова пера  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 258
Аз си и обличам хубавите дрешки и вкъщи и навън,защото ми е приятно да си я гледам една такава сладка кукла;)Като се изцапа пера и така;)

Общи условия

Активация на акаунт