Идеи за летен маникюр

  • 3 709
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета. Лятото е най-прекрасния сезон в годината, защото ни предстои дългоочакваната лятна почика на море. Всяка от нас се подготвя старателно за този период от годината. Подготовката включва освен нов бански, рокли и ярък маникюр. Предлагам ви, тук да споделим маникюра с които ще посрещнем почивката на море. Започвам аз...

# 1
  • Мнения: 612
Ето нещо подобно и от мен 🌺

# 2
  • Мнения: 4 008
Ауу, че кичотия...
Като видя такива ноктарляци с куп рисунки и камъчета и ми става лошо.
Бледо жълто на бели точки на един нокът ми е предостатъчно.

# 3
  • Мнения: 1 296
Нервен хамстер, то явно от ника идва липсата на толерантност някаква и елементарно възпитание !  Това ,че вие не харесвате определен вид нокти, не ви дава правото да бъдете груба и да изказвате мнение по такъв грозен начин !
Момичета, много са ви хубави и свежи маникюрите, а госпожата написала недодялания коментар,  може и да не си показва семплите и скучни, с нищо незапомнящи се ноктенца !
И по темата - моят маникюр

Последна редакция: ср, 06 юли 2022, 15:57 от Lioness77

# 4
  • Мнения: 612
Темата все пак е за ЛЕТЕН маникюр. Тоест се очакват топли, цветни маникюри.
Аз целогодишно ходя с обикновени, скучни, къси нокти, в неутрални цветове.. Лятото искам дълги, искрящи, шарени нокти. 😊

# 5
  • Мнения: 2 585
Аз лично целогодишно съм с маникюр в nude гамата, най-много червен, бордо или френски. Не знам защо “летен маникюр” трябва да се приравнява на “кич”.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 296
Аз лично целогодишно съм с маникюр в nude гамата, най-много червен, бордо или френски. Не знам защо “летен маникюр” трябва да се приравнява на “кич”.

Аз пък не разбирам хората, които не смеят да излязат извън рамките,които самите те са си поставили! Значи ,всичко което е различно, /разбирай цветно/ от нюд гамата,или червената класика е кич!! Хора, има много и различни красиви цветове, и да, лятото е сезона на отпуските, и лежерността. Не заклеймявайте хората,позволили си да бъдат цветни и различни от вашето разбиране, като кичозни! Най-малкото не говори добре за вас!

# 8
  • Мнения: 6 921

Снимката е от предно лято, но ми е много любим гел лак носи ми настроение 🥰

# 9
  • Мнения: 612
Sonya_Dimitrova С какво си съчетаваме ноктите през лятото ли? Ми с банския. 😆
Така де, обичам искрящите нокти лятото, защото нося предимно бяло, светло синьо.. абе доста изчистени дрехи. Та искам акцента да пада върху нещо- демек ноктите.
А понеже през пролетта, есента, зимата нося доста цветни дрехи- тогава си правя скучния маникюр.

Но общо взето е все тая… звучи като огромна глупост да си “съчетавате” маникюра с дрехите. Но ако решите- не е трудно. А чак такъв шок от картинките на ноктите… е все едно да се шокирате от щампа на тениска Simple Smile А и темата е за снимки на нокти, вместо да се хабите да пишете глупости, поне вмъкнете някъде Вашия “изискан” и “стилен” маникюр Simple Smile


А по темата, ето такъв мисля да ми бъде следващия /снимката е от интернет/. Само бляскавото на средния мисля да отпадне 🥰

# 10
  • София
  • Мнения: 3 838
Не съм се замисляла особено за съчетаване на маникюра с дрехите, защото нося един маникюр по 3-4 седмици, а дрехите са различни. Но все пак - обикновено ноктите ми са с основен цвят розово, лилаво или синьо, като през лятото предпочитам по-светлите нюанси на тези цветове. За дрехи и обувки също си купувам в тази гама, така че няма проблем със съчетаването.

# 11
  • Мнения: 3 640
От години съм си изградила навика педикюрът ми да бъде нюд. Там други цветове не слагам.
На ръцете съм по-шарена, особено лятото. Най-обичам розово във всичките му нюанси, но нося и лилаво, червено, нюд. Може би само синьо и жълто не бих сложила. Пробвала съм, но на моя цвят кожа не изглежда добре, но пък съм виждала на други жени страхотни маникюри в жълто!
Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 150
Снимката е от миналото лято 🧡🧡🧡

# 13
  • Мнения: 3 307
Харесвам ноктите на Нервен Хамстер и Anastasiya.glam, семпло и с малка "закачка".
Смятам че и дългите са красиви, някои са направо изкуство, но не са за мен, не обичам нещо да отвлича вниманието от мен Grinning  Обикновено ги виждам и в комбинация с грамадни изкуствени мигли и ми идва в повече.
За летния сезон съм си купила гел лакове, които си променят цвета от температурата, нямам таланта да рисувам нокти, пък стикерите винаги ми изглеждат прекалено изкуствено. С тези лакове постигам лек омбре ефект, който ми е достатъчен. Ще се лакирам тези дни и ще покажа Simple Smile
Пожелавам приятна почивка на всички.

# 14
  • Мнения: 14
Снимката е от нета, но много ме впечатли... идва ми да я изям

Общи условия

Активация на акаунт