Има ли мами, чийто деца НЕ се разболяват често от детската

  • 5 187
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Моята Мария е много здраво дете (да не чуе дявола Praynig). Тя посещава редовно детската градина и почти не отсъства, за ужас на госпожите Mr. Green. Хиперактивна е и виждат малко зор.
И аз като Реза много я калявам. Беше на 9 месеца, когато се случи много люта зима, а аз по цял ден си бях навън с количката. Обличам я много леко. И до днес учителките мрънкат понякога, че от всички деца Мими е най-леко облечена. Антибиотик никога не е пила, а само няколко пъти сироп за кашлица.

# 16
  • в баира
  • Мнения: 861
Гледам, че има заинтересовани за прополиса - доста е писано във форума. Аз също в момента давам клеева тинктура (разтворен прополис в етанол) и прополисови бонбонки от време на време - "Проповит-С"- теза са с вит. С, "Проповит-Е" - тези с евкалипт, или "Прополки".

# 17
  • Мнения: 1 809
MALVINA
Цитат
прополис с лъжица мед всяка сутрин на гладно.От последното съм много доволна!
       в какъв вид е прополиса,който даваш -от аптеката ли е   

по темата-отказах се от всякакви витамини и добавки.просто установих,че нямаше никакъв ефект върху децата.сега наблягам на плодовете,меда ,чай от шипки пък каквото стане
не е от аптеката.една позната ми го приготви,разтваря се пчелен клей в спирт/мисля/ и стои известно време...не знам точно как се прави newsm78

# 18
  • Мнения: 1 809
Това с прополиса много ме заинтригува.МАЛВИНА как точно се дава и става ли за дете на 2г.и 3м.
БЛАГОДАРЯ предварително. Wink
За съжаление не знам дали може да се дава на 2 годишно дете.Би могла да се консултираш с лекар.Има много писано във форума,ако ти се търси прочети,мисля че там пишеше и за каква възраст е подходящо.А иначе се дава всяка сутрин на гладно.капват се толкова капки ,на колкото години е детето в мляко,сок ...Аз ги капвам в/у мед .

# 19
  • Мнения: 8 505
И дъщеря ми боледува рядко.Не по-често,отколкото преди да тръгне на ясла.
Давам и Есберитокс,но само когато усетя,че започва да се разболява.През последните 2-3 седмици и го давам без да е болна,но това е защото аз съм болна-за да устои на заразата.
Ескимо Кидс е пила веднъж,когато беше болна,успоредно с останалите лекарства.

# 20
  • Мнения: 3 334
Хриси ходи на ясла от февруари месец и е боледувала до сега около 2-3 пъти...............в къщи е оставала не повече от 3дни.При нас мисля,че действа Рибомунила,който й давам вече 3-та година.Клеева тинктура давам също.
Проблем сега е,че рибомунил не може да се намери,нито на прахчета,нито на таблети.Наближава датата на последния прием,а внос на рибомунил няма и много се притеснявам. Rolling Eyes CryДано го внесат Praynig,че незнам какво ще правя.

Общи условия

Активация на акаунт