MCU Fandom - тема за филми и сериали от Вселената на Марвел

  • 20 743
  • 394
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 4 899
Благодаря за темата и аз, зарадва ме много HugHeart !

Изгледала съм всичко без някой и друг сериал, но лека полека и с това ще наваксам.
Радвате ме много с отзивите за Moon Knight, защото страшно харесвам Оскар Айзак и със сигурност ще е удоволствие да изгледам сериите (толкова малко само Sad).

Миналата седмица бяхме със сина на кино за новия Тор, хареса ни много. Не ми беше толкова "Уау!", колкото други филми от Вселената, но си е добър. Д-р Стрейндж повече ми допадна, въпреки, по мое мнение, смотания си финал.

От героите любимци са ми Ironman, Тор, Бъки Барнс, д-р Стрейндж, Локи и Магнито.
bloodsugar, дадох глас и за Кап Blush

JoyJoyJoy Абсолютната истина!

# 32
  • Мнения: 1 398
Страхотна тема, любими филми. Сама ходя даже на кино да си ги гледам. От филмите само вторият Ant man не съм гледала като хората (частично по ТВ).
Сега съм с новородено и Love and Thunder ще трябва да почака за съжаление.
Dr MoM беше много хубав, но натъпкан с очаквания и затова има и разочаровани (като например, че Том Круз ще изиграе Ultimate Ironman).
А който не е гледал Wandavision е изпуснал много. Страхотен е, смях се с глас, държа ме на тръни и дори ме уплаши на моменти (като MoM). А злият персонаж се оказа толкова добър и стана така любим, че сега му гласят собствен сериал.
Hawkeye също много ми хареса, беше си много подходящ точно за по Коледа.
Moon knight е изключително добра добавка, Оскар е страхотен, топ ниво, музиката и пейзажите бяха страшно завладяващи. Малко претупаха сякаш края, носеше още на епизод/два да разтегнат, като първите два епизода, да има тръпка.
Мис Марвел, още не мога да му дам шанс, знам, че ще е важна част от time-line на четвърта фаза, но наистина не ме е привлякъл по никакъв начин, за да му отделя нужното време. Да видим кога.

И Ironman ми е любимец и Capitan America по различни причини естествено. От останалите Black Panter е култов, жалко че няма да видим повече от същото превъплъщение. И там ще бъде трудно да се влезе в обувките.
Hugh Jackman и Deadpool са ясни, ролите им залепнаха like a glove. Много обичам да следя и тяхното "съперничество" в социалните мрежи.

Това се сещам на примависта да споделя,  определено ще следя темата 😊

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
По "канон" кой трябваше да е следващият Капитан Америка?

# 34
  • Мнения: 1 398
В комиксите първо Бъки го наследява, после Сам. Във филмите прецениха, че Сам ще е по-добрия избор явно.

По "канон" кой трябваше да е следващият Капитан Америка?

# 35
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Последно гледах  Д-р Стрейндж и Тор, вторият честно казано не ми допадна много. Някак детски ми дойде, плосък хумор (доста прекалиха с него), чат-пат драма ефекти за разкош.  Изпуснах втората кредит-сцена и я гледах впоследствие на клипче с ужасно качество Satisfied (добра идея, хареса ми).
Не съм гледала Морбиус и Вечните от филмите, от сериалите също имам пропуски от последните.

# 36
  • София
  • Мнения: 27 167
В очакване сме на комикон трейлъри и информация за бъдещите проекти.
Комикона в Сан Диего стартира от днес и свършва в неделя. Simple Smile



Grinning Wink










# 37
  • София
  • Мнения: 27 167
I Am Groot
от 10 август 😁😎🤩





Списък с всичко, което предстои да излезе на Марвел като сериали и филми до края на 2022 г.

10 август
I Am Groot

https://www.imdb.com/title/tt13623148/

късометражен сериал ; 5 епизода



17 август
She-Hulk: Attorney at Law

https://www.imdb.com/title/tt10857160/

сериал ; 9 епизода ; част от фаза 4



11 ноември
Black Panther: Wakanda Forever

https://www.imdb.com/title/tt9114286/

Филм ; сикуъл на Black Panther (част от фаза 4)



Декември
The Guardians of the Galaxy: Holiday Special

https://www.imdb.com/title/tt13623136/



Все още няма яснота кога ще е премиерата на сезон 2 на ''What If...?'', но това може да бъде поправено още днес или утре на комикона в Сан Диего. Най-вероятно ще е края на 2022 или началото на 2023 г.
Чака се трейлър на ''Черната пантера 2'' и новини за ''Какво ако'' и така чакания сериал ''Secret Invasion'' който първоначално беше плануван за края на тази година, но бе съобщено, че ще излезе в началото на 2023 г. и ще бъде от 6 епизода.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 652
BLADE - 11/3/23

CAPTAIN AMERICA: NEW WORLD ORDER - 5/3/24

THUNDERBOLTS - 7/26/24

FANTASTIC FOUR - 11/8/24

AVENGERS: THE KANG DYNASTY - 5/2/25

AVENGERS: SECRET WARS - 11/7/25

# 39
  • София
  • Мнения: 27 167
Големи новини, големи презентации снощи от Марвъл на комикона. 🙂

МАРВЪЛ буквално избухнаха с два Авенджър филма в рамките на една година?! 😮🙄
Avengers: The Kang Dynasty (05.05.2025)
Avengers: Secret Wars (07.11.2025)


Всички заглавия и дати са в поста над мен на Мандалореца (по американски тертип, първо е месеца и после деня)

Освен тези заглавия да добавим и дългоочакваното продължение на сериала за Дявол на доброто. 😎
Daredevil: Born Again - през пролетта на 2024 г. с участието на Чарли Кокс и Винсент Д' Онофрио.
Сериалът ще е 18 епизода, което е нов рекорд за Марвъл.

Както и писах, пусна се тийзъра на Черната пантера 2 (като се анонсира, че ще има нова черна пантера), този на женския Хълк и няколко постера. 🤗

















Още новини:

What If...?
ще има не един, а два нови сезона! т.е. общо 3 сезона.

Зомбитата от What If...? ще получат свой собствен сериал...

Тийзнаха, че ще има много повече за Гор (от последния Тор). Не е ясно дали е намек за спин оф или, че ще го видим в What If...

И разбира се за финал голямата новина за сикуъл на така популярната анимация за X-Men (1997)
Ще има своето продължение през 2023 г. на Дисни+

==> X-Men '97 Brings Marvel Mutant Revival to Disney Plus in Fall 2023 <==




Последна редакция: нд, 24 юли 2022, 10:27 от Diavolo

# 40
  • София
  • Мнения: 1 652
Да добавя към поста на Diavolo

Фаза 5 ще започне с Ant-Man
Фаза 6 завършва с Avengers: Secret Wars


Новата Черна пантера  >>> http://prntscr.com/8vO35ObJfJYz

# 41
  • София
  • Мнения: 27 167
Фаза 6 ще завърши с Отмъстителите, като Мултивселената ще бъде унищожена и всичко ще се обедини в една единствена вселена (така е по комиксите).
Заега са обявени само 3 заглавия за последната фаза 6, но беше анонсирано, че ще са общо 11 заглавия (филми и сериали), които ще бъдат включени. Т.е. чакат ни още 8 заглавия, които ще бъдат съобщени по-късно.
100% тук ще са включени и няколкото нови Х-Мен филма, които ни чакат.
В битката срещу Канг ще се включат:
Старите/оригинални отмъстители (уви без най-обичаните: Айрън Мен, Капитан Америка и Черната вдовица)
Новите отмъстители
Фантастичната четворка
Х-Мен

Всички ще се обединят в една последна финална битка!

Simple Smile

п.п. Очаквайте ъпдейт с цялото това инфо на 1 стр. в основното мнение.

Последна редакция: нд, 24 юли 2022, 10:36 от Diavolo

# 42
  • Мнения: 2 772
Едно не мога да разбера, след като очевидно Канг е големия нов обединяващ злодей (видно и от заглавието на Отмъстителите), защо пропиляха цяла Фаза 4, без поне да загатнат нещо за него (извън Локи). Да, филмите не бяха лоши (повечето), но ми липсваше обединяващата нишка ала Танос и в повечето случаи се чувстваха като standalone истории. За мен това е голям пропуск.

# 43
  • София
  • Мнения: 27 167
Да, пропуск е.
Фаза 4 до голяма степен беше компрометирана и лимитирана от ковид-19 пандемията. Освен това си е слаба. Най-слабата и разочароваща фаза на Марвел до момента. И според мен Файги и Ко нямат търпение да я приключат, за което са избрали перфектния филм. Черната пантера 2: Уаканда завинаги, който е обречен на успех каквото и да сътворят в него, просто ей така, дори само заради носталгията по Чадуик (мир на прахта му).

Стискам палци във фаза 5 да видим полъха на старите фази и Марвел филми, стига вече с тази политика и пропаганда. Правете филмите и сериалите за феновете и ги правете с добър сценарий и каст, а не за да се изпълняват социални поръчки и отправят послания. Иначе ще се сблъскат с реалността и филмите ще са бокс офис провали.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 652
Обаче май още нямат пълни права да използват "Х-Men". Продължавам да чакам развитие около Върколака, което така и не идва. Трябва да се следи и Спайдърмен. Там сагата със Сони, които искат да се отделят, включвайки Венъм и Морбиус. Но е възможно да видим Спайди 4 с Тоби.

Общи условия

Активация на акаунт