За кървенето на венците

  • 1 725
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И аз съм за Lacalut.
 Peace

# 16
  • Мнения: 2 197
И аз съм за Лакалут Актив. На мен Пародонтакса изобщо не ми помогна. Много помага и просто жабуркане със смрадлика, само че трябва да се вари 15 минути, да се прецежда, и после се използва само 12 часа, което е малко сложно за мен.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 289
Аз също имах такъв проблем. Кървяха не само когато ги миех. Но от 1-2 месеца започнах да пия витамин С - в началото 3 пъти по две, а сега 2-3 пъти по 1. Освен това ги масажирах със смес от 1 с.л. зехтин, 1/2 ч.л. сол и 1/2 ч. л. сода бикарбонат. А от водите зъболекарката ми каза да си взема Eludril - била медицинска, а не козметична и се използва 1-2 седмици, а не непрекъснато. Сега кървят малко само когато ги мия.

# 18
  • Мнения: 6 461
Моите също кървяха ,но след като родих до сега не ми се е случвало.

# 19
Здравей  мамче! Аз имах същия проблем ! Сега имам едно малко съкровище на две седмици и венците вече не ми кървят!Напълно е нормално- не се шашкай!
Моята зъболекарка ми препоръча да се жабуря с кислородна вода и след това да си измивам зъбите с пастата-Лакалут! Помогна ми малко !
Но знаи че след раждането всичко ще си дойде на мястото!
Успех!!!

# 20
  • Мнения: 425
Моите венци си кървят от преди да забременея,но сега повечко.До скоро ползвах Дентапротект-вода за жабурене,мога да кажа че спря кървенето.След известно време ползвах Елудрил,имаше голям ефект,но се ползва до 2 седмици.Сега понеже освен кървенето на венците,  мъдреца ми е тръгнал да излиза ,си взех Лакалут паста и вода  за жабурене.Мога да кажа,че и те имат голям ефект.

# 21
  • Мнения: 5 362
Случвало ми се е 2-3 пъти през бременността.Пиех вит.С

# 22
  • Мнения: 983
Ами, и аз съм със същия проблем. Миналата седмица бях на зъболекар. Почисти ми зъбрия камък и ме посъветва да използвам едни четки за междузъбното пространство - четки интердентални, лилави или жълти дръжки на фирма  Джим, освен /основната четка/ и паста за зъби Парадонтакс. Четките се използват без паста. Ръчкаш два пъти дневно междузъбното пространство, там, където влизат. Тече много кръв, но зъболекарката каза, че така трябва, защото при бременните кръвоснабдяването и във венците е особено засилено. А наистина, това не е добре, защото можело да доведе до преждевременно раждане и от там до недоносено бебенце. Аз правя това вече седмица и да ти кажа, кървенето ми понамалява...или си въобразявам  newsm78

# 23
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Можеш да пиеш Вит.С.
Лакалут актив е добър избор,стига да ти понася.
аз редувам хомеопатична с Лакалут, защото едвам я търпя, но ми помага  Peace

# 24
  • Мнения: 1 273
Ако знаеш колко неща съм ползвала и нищо ама нищо не ми помага. Когато ходих на зъболекар ми каза , че не е хубаво, но е нормално и най-вероятно след раждането този проблем ще изчезне. newsm17

# 25
  • Мнения: 8 917
Не съм имала подобен проблем, но защо не пробваш с Лакалут?

# 26
  • Мнения: 476
Щом преди не си имала проблем, значи Лакалут-актив ще ти помогне. Мия се с тази паста от много време и наистина има страхотен ефект. Случвало се е веднъж-два пъти да си купя друга, ако примерно я няма в аптеката и не ми се ходи до друга, но проблемите с венците веднага се обновяват. Сега не я сменям изобщо! Опитай, дано и при теб да има ефект! Peace

# 27
  • Мнения: 1 531
не се шашкай, това е толкова нормално, че зъболекарката ми дори ме предупреди, като й казах, че съм бременна  Laughing
и ми препоръча вода за уста  Peace
венците естествено си ме заболяха (което е по-неприятно дори от кървененето) и започнах да ползвам вода за уста аквафреш, сега съм със сенсодин: и двете се правят заедно с ГлаксоСмитКлайн - една от най-яките фарма компании  Peace  отделно от това можеш да се вземеш и паста за зъби, специализирана за венци - препоръчвам директно пак Сенсодин  Peace

спокойно бебеносене   bouquet

# 28
  • Мнения: 169
Полу4и се и при мен о6те в 3 месец .Не се тревожи няма ни6то опасно нито за теб нито за беб4ето.Трябва да ти отстранят зъбния камък с една ма6инка и после да се мие6 с Лакалуд .Поне на мен ми бе6е така.Ядат ти се мле4ни продукти просто за6тото има6 нужда от пове4е калций ,за бебето и за теб. Simple Smile  bouquet

# 29
  • Мнения: 154
Извинвай за въпроса но,пушачка ли си?Ако си да знаеш ,че това е проблема дори и да си ги спряла по време на бременността.Иначе аз кървях безобразно,плюех кръв направо да си изкараш акъла.Но преди да забременея пушех по 2 кутии цигари.Сега още ми кървят,но не както тогава.Значи 1-во  спри да си миеш зъбите с четка,започни с пръст и яж меки неща.Ако имаш анемия,всяка какпчица кръв ти е ценна.Жабуркай се с препарати без алкохол за след миене на зъбите.Аз имам Листерин.И най-важното храни се здравословно,пий си витамините.

Общи условия

Активация на акаунт