страх

  • 2 210
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Не искаш съвет, ама аз ще ти дам. Помисли си дали наистина искаш да си с този мъж и колк оси склонна да изчакаш.
Мога да ти кажа какво чувства другия човек - за съжаление в твоето положение съм била. Лошото е че, седиш, даваш всичко то себе си, чакаш и слушаш неща от сорта - ами искам да съм с теб, ама не съм много сигурен и сега нищо не мога да ти предложа. После в един момент(понякога след много време и много неприятни изживявания) човек казва - ти си жената за мен, айде да сме заедно. Защото вече е решил за себе си. Но тогава ти толквоа си се изчерпала, че се чудиш има ли смисъл...
Според мен мъжете чувстват точно това, което всеки човек, който не знае какво иска. Не си дава сметка за желанията и за приоритетите си. И ако си загубят играчката ще плачат за нея, ама ако е твърдо до тях няма да са сигурни че си я искат.

Истината тука е безспорна Sunglasses

# 16
  • Мнения: 1 568
Според мен "вдигни гълабите" и той сам ще те намери и ще ти предложи!!!

# 17
  • Мнения: 595
Като гледам само 1 мъж е изразил мнение до тук.Жената е тази която пали огнището и тази която поддържа семейния уют.Според мен жената избира мъжа с когото да бъде-поне аз така направих. Heart Eyes

# 18
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз мога да се подпиша, и то с 2 ръце под мнението на Стън.

Според мен "вдигни гълабите" и той сам ще те намери и ще ти предложи!!!
А това е грешен подход Naughty или най-малкото - не върви при всеки.
Въпросният мъж не живее изолиран от останалия свят, други жени - бол.
Някои не си затормозяват съзнанието с такива фундаментални въпроси и изобщо не им пречи, че е неориентиран.

# 19
  • Мнения: 1 517
Ако мъжа е сигурен в любовта на една жена, той започва да се разсейва. Започва да гледа настрани, да не й обръща достатъчно внимание, да мисли, че всичко вече е даденост, както  и е .... става кофти
Колко си прав тука... Laughing

# 20
  • Мнения: 2 759
      Винаги съм имала абсолютно същите страхове...

# 21
Тука е основния проблем на всички и мъже и жени без значение дали имат
или нямат брак.
Всички които се изказаха до сега включително и ти само го доказват.
Любовта не е кило пържоли, че да я имаш или нямаш ,че и сигурност да
имаш във притежанието и.Това е меко казано смешно.
Любовта е грубо казано процес на съпреживяване, някои му викат - `да гориш`,
каквото и да е липсата и води до несигурност и всичко друго са увъртания.
 

# 22
  • Мнения: 463

въпросът ми е обаче какво преживява мъж, който ту мисли че е готов за това и че аз съм човекът, ту усеща че не е готов и моли "човека" да остане с него докато доузрее.

казваш, че не искаш съвет, а просто да разбереш. тези неща обаче са невъзможни за разбиране, а просто са си така - той не е готов и това е положението, недей да търсиш обяснения - все едно да се опитваш да проумееш защо 2 и 2 прави 4, а не 5. бъди щастлива и спокойна и не се терзай.

Общи условия

Активация на акаунт