📦 Бюти кутии от чужбина - Тема №6

  • 11 768
  • 215
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 352
Досега не съм поръчвала козметични кутии от чужбина. Какво бихте ми препоръчали. Нямам бюджет, но държа съотношението цена-качество да е добро.

# 76
  • USA
  • Мнения: 7 358
Birchbox фалираха. Glossybox са на път.

FabFitFun са кутията,която препоръчвам с ръце и крака.Американска е,заслужава си всяка стотинка по мое мнение. Само доставката с куриер е малко по-сложна,но има момичета в България(които пишат в темата) и които я получават.

# 77
  • Мнения: 60

Попаднах на тази изостанала кутийка от goodiebox и си я взех главно заради почистващия гел, който много харесвам. Като изключим, че гелът е просълзил леко в кутията, останалото е наред. Ще ползвам всичко без пилинг маската, нея ще пусна в тема за размяна. За мен това е едно доста добро попадение преди Коледа, особено на фона на бг кутиите. Чакам и LF за всеки случай

# 78
  • Мнения: 1 022
Здравейте,сега чета,че и кутията на look incredible фалирала след Birchbox.Не знам за вас,но аз нещо позагубих интерес към тези кутии.Предпочитам да си купя каквото искам от дрогерията или от Avon.
Vegan kind cъщо банкрутираха,заглеждам се в Глосибокс,но нещо не ме грабват с продукти,които да ме накарат да се абонирам

Последна редакция: ср, 28 дек 2022, 16:23 от marga1977

# 79
  • USA
  • Мнения: 7 358
Те първа ще фалират и само най-най-успешните ще оцелеят. FFF например не ги виждам да банкрутират,много са популярни в Щатите и има защо.
Изненадана съм,че бг кутиите още съществуват и освен Pinks(като кутии от популярните) за друга не съм чула да обявят фалит. 
Жалко за Глосибокс, толкова обичана от мен кутия през годините.Дори сега в главата ми излиза сцената как се записвах в waiting list-а им (това да е било 2011та), помня и първата им кутия и колко радост ми е носила всеки месец. Ох,ще се разрева от сантимент и носталгия,типични за зодията ми.

# 80
  • USA
  • Мнения: 7 358
Не знам дали някой все още получава FABFITFUN.
Излязоха спойлери за пролетната кутия.
https://hellosubscription.com/2023/01/fabfitfun-spring-2023-spoilers/

Както винаги - категория 6 ми е най-трудна за избор,иначе като цяло харесвам разкритите продукти.

# 81
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Не знам дали някой все още получава FABFITFUN.
Излязоха спойлери за пролетната кутия.
https://hellosubscription.com/2023/01/fabfitfun-spring-2023-spoilers/

Както винаги - категория 6 ми е най-трудна за избор,иначе като цяло харесвам разкритите продукти.
аз имам още абонамент, но пролетната ми е последната и много се чудя дали да го продължа. Тя нали не се подновяваше автоматично или се бъркам, че до сега не съм спирала 2 година.

# 82
  • USA
  • Мнения: 7 358
Автоматично се подновява.
И при мен Next Billing Season е лятната кутия,но ще си го продължавам,защото само тази кутия получавам и според мен много си заслужава.
Разбира се,аз не плащам за транспорт,което допълнително натежава сметката,както е при вас.

# 83
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Автоматично се подновява.
И при мен Next Billing Season е лятната кутия,но ще си го продължавам,защото само тази кутия получавам и според мен много си заслужава.
Разбира се,аз не плащам за транспорт,което допълнително натежава сметката,както е при вас.
ok, благодаря

# 84
  • Мнения: 3 642
Не знам дали някой все още получава FABFITFUN.
Излязоха спойлери за пролетната кутия.
https://hellosubscription.com/2023/01/fabfitfun-spring-2023-spoilers/

Както винаги - категория 6 ми е най-трудна за избор,иначе като цяло харесвам разкритите продукти.
Аз имам абонамент все още. Май съм пропуснала да кача снимки на зимната кутия
От серума за мигли видях ефект, обаче началото на употребата му съвпада с началото на появата на нетипичен дискомфорт в очите ми. Вчера бях на лекар, много голяма сухота и язвички и в двете очи. Всичко спрях, включително серума за мигли и след 10тина дни съм пак на преглед.
За Пролет 23 нещо не съм особено развълнувана, обаче подозирам ще пуснат едни червила които искам и пак ще се поръчва.
Иначе каквото са разкрили до момента не ме вълнува особено. Продуктите са супер, просто имам по много от всичко и имам нужда от пауза.

# 85
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Не знам дали някой все още получава FABFITFUN.
Излязоха спойлери за пролетната кутия.
https://hellosubscription.com/2023/01/fabfitfun-spring-2023-spoilers/

Както винаги - категория 6 ми е най-трудна за избор,иначе като цяло харесвам разкритите продукти.
Аз имам абонамент все още. Май съм пропуснала да кача снимки на зимната кутия
От серума за мигли видях ефект, обаче началото на употребата му съвпада с началото на появата на нетипичен дискомфорт в очите ми. Вчера бях на лекар, много голяма сухота и язвички и в двете очи. Всичко спрях, включително серума за мигли и след 10тина дни съм пак на преглед.
За Пролет 23 нещо не съм особено развълнувана, обаче подозирам ще пуснат едни червила които искам и пак ще се поръчва.
Иначе каквото са разкрили до момента не ме вълнува особено. Продуктите са супер, просто имам по много от всичко и имам нужда от пауза.
И аз харесах неща, от които имам запаси Simple Smile
В техния официален канал в YT са качили селекцията за категория 3 - има червила, може да погледнеш.

# 86
  • Мнения: 3 642
О, аз съм първа там (във форума, канала и т.н.) за спойлери 😃
Точно тези червила чаках, но се надявах на други цветове.
Ще си взема май 1.
След 30 минути пускат категория 2, обикновено там най много неща си харесвам и най-много доплащам
И като се заговорихме за червила, миналата кутия и после от разпродажбите взех много от Hourglass. 2 червила и 5-6 рефила. Рефилите могат да се ползват самостоятелно не е нужно да ги слагаш на гилзата на червилото.
Това е най-доброто червило, което съм ползвала. Просто невероятни!

# 87
  • USA
  • Мнения: 7 358
Aз ги следя в Инстаграм и отделно в един сайт за кутии (спойлери).
Излезе прочутата категория 2.
Май ще си взема сета за ежедневни дрехи да се мотая вкъщи с тях.От друга страна като им знам качеството на дрехите на ФФФ..не очаквам да съм супер очарована.
И чашите,и чинииите много ми харесаха и се връзват на тъмносинята ми кухня и посудата,която основно ми е в разновидности на синьо.

https://hellosubscription.com/2023/01/fabfitfun-spring-2023-spoilers/

# 88
  • SF
  • Мнения: 21 422
Харесаха ми само чиниите и червилата. Нищо друго не ми трябва.

# 89
  • Мнения: 3 642
Aз ги следя в Инстаграм и отделно в един сайт за кутии (спойлери).
Излезе прочутата категория 2.
Май ще си взема сета за ежедневни дрехи да се мотая вкъщи с тях.От друга страна като им знам качеството на дрехите на ФФФ..не очаквам да съм супер очарована.
И чашите,и чинииите много ми харесаха и се връзват на тъмносинята ми кухня и посудата,която основно ми е в разновидности на синьо.

https://hellosubscription.com/2023/01/fabfitfun-spring-2023-spoilers/
И аз в този сайт ги гледам, но във форума ги пускат най-рано.
Не съм развълнувана тази година, ще е първата кутия без екстри.
1.раница
2.свещ
3.червило
4.Амика
5.крем за деколте
6. Онова за обема на косата

Общи условия

Активация на акаунт