Противозачатъчни и пропускане на цикъл

  • 214
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, имам следния проблем. Пия противозачатъчни от 4 месеца, регулон да бъдем точни. Все оше получавам кървене по време на активните таблетки и този месец беше в края на опаковката. Та, сега съм в плажено седмицата и минаха 4 дни, но цикълът ми още не е дошъл... нормално ли е? Възможно ли е да е от стрес, лоша диета или от кървенето което получих преди това? На вас на кой ден от плацено седмицата ви идва?

П.с. тестовете ми за бременност са отрицателни.

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте, какъв беше развоя на събитията, защото в момента аз съм в тази ситуация. Ето какво се случи при мен:
Миналия месец ми дойде супер обилно менструацията с много големи съсиреци (бях направила кръвоизлив). Понеже беше събота и нямаше доктори пих хапче за спиране на кръвотечението в понеделник отидох на преглед при гинеколог и тя ми изписа противозачатъчни (Линдинет 30) Може би една седмица след това започна да ми зацапва много тъмно кафяво с леко червеничко и много мънички съсиреци и така две седмици. Дойде времето да прекъсна за 7 дневната пауза вече е трети ден зацапването продължава но така и не ми идва, а започвам да се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт