две годишната ми дъщеря знае таблицата за умножение

  • 3 912
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 108
разби ни Party

# 16
  • Мнения: 5 468
Ню, не бой се - ще помогнем на младата майка....
#Crazy Да не дава Господ пу, пу, пу Flutter Crazy.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
#Crazy Да не дава Господ пу, пу, пу Flutter Crazy.

малееей що плюнки изплю тая ню!
 clean

# 18
Това изби рибата, направо  smile3501 newsm62

# 19
  • Мнения: 4 806
ако беше на една, щях да се учудя... Ама чак на две - то не е много за 'фалене.

... имаше едно детско руско стихче, от което помня само...
... " а у нас... дъра-бъра"... дечицата се хвалят кой с каквото може.
Да живее детското у нас.

# 20
# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
чак сега ли я научи, много късно....много  Crazy
Хе-хе, поне ще се посмеем дружно!  hahaha  hahaha  hahaha

# 22
  • Мнения: 114
 
[/quote]e: две годишната ми дъщеря знае таблицата за умножение......а с английския как сте ,напредвате  ли ?  bouquet   Joy Joy Joy Щото моя син откакто взе шофьорска книжка не слиза от колата и ученето му изостава Crossing Arms,а би трябвало да е по - отговорен на неговата възраст- на цели 1г6м е , ми то срамота направо.. Embarassed Laughing

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 17:54 от Soul Release

# 23
# 24
  • Мнения: 1 734
Малко сте позакъснели, но карай  Crazy

# 25
  • Мнения: 25 611
Пък моя син го захраних още на 3-ия ден, щом се прибрахме от родилния дом с черен хайвер и шампанско в шишето. Няма да си развалям бюста с кърмене, я?  Whistling
На 1 месец проходи, на 2 взе шофьорска книжка, на 3 месеца вече пишеше тук във форума.  Sunglasses
Всъщност, вие го познавате, все пак. Жоро01 му е псевдонима, ако се сещате за кого говоря...   WinkMr. Green

# 26
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Пък моя син го захраних още на 3-ия ден, щом се прибрахме от родилния дом с черен хайвер и шампанско в шишето. Няма да си развалям бюста с кърмене, я?  Whistling
На 1 месец проходи, на 2 взе шофьорска книжка, на 3 месеца вече пишеше тук във форума.  Sunglasses
Всъщност, вие го познавате, все пак. Жоро01 му е псевдонима, ако се сещате за кого говоря...   WinkMr. Green
Леле, Жоро 01 ти е син  Shocked Ти кога го роди как`Сийке, на 5 годинки ли?  hahaha

# 27
  • Мнения: 1 734
Пък моя син го захраних още на 3-ия ден, щом се прибрахме от родилния дом с черен хайвер и шампанско в шишето. ....

 Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 306
вие направо ме разбихте с вашите откровения hahaha!мислех да не се фукам и да премълча но ако не го кажа ще се пръсна boo!моята беборана като се роди каза:hi,mum!how are you?и от тогава се опитвам да и втълпя,че тук не е англия,но тя е упорита сега всички у дома сме на курс smile3529.на всичкото отгоре каза,че ще ходи в cambridge за да продължи образованието си newsm30 newsm30 newsm30 running.мъчно ми е,че толкова скоро ще трябва да се разделя с нея,но какво да се прави трябва да мислим за бъдещето на децата си,нали? newsm45 bye  smile3560

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ха, намерили с какво да се хвалят. Таблица чак на две? Черен хайвер и шампанско на 3 дена - сигурно сте били притеснени финансово?
Да ми е живо и здраво детето, много чело, много знае. Това инвестиции, това игри на борсата - за нищо ги няма. Парите текат. Разрешила съм й да си спестява някой ден за общежитие. Така де - всички студенти са в общежитие, що и мойто да си няма едно?

Общи условия

Активация на акаунт