Коледните пакети на Егмонт?

  • 2 009
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Цитат
Я кажи какъв календар ще правиш.
Деспи, много е прост календара, но много ефектен. Това е моделът, който мин. година даде Ина

Подаръците са мушнати в рола от тоалетна хартия, които после се обвиват като бонбони. Фасулска работа.

нещо не схванах за календара - това са опаковани ролки от ТХ с подаръци в тях, а къде е календара? newsm78

# 16
  • Мнения: 745
Спестих си 5 лв  Whistling Wink

# 17
# 18
  • Мнения: 1 114
Тинкърбел, благодаря.   bouquet  Grinning

# 19
  • Мнения: 511
аз също купих този от 3 лв,имаше 2 книжки и една за оцветяване и за лепене на покемони

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Цитат
Я кажи какъв календар ще правиш.
Деспи, много е прост календара, но много ефектен. Това е моделът, който мин. година даде Ина

Подаръците са мушнати в рола от тоалетна хартия, които после се обвиват като бонбони. Фасулска работа.

нещо не схванах за календара - това са опаковани ролки от ТХ с подаръци в тях, а къде е календара? newsm78

Правят се точно 31,можеш и да ги номерираш ако искаш.
Детето получава по един подарък всеки ден и така заедно броите дните оставащи до новата година. Peace
Тази година ние се сдобихме с чудесна дървена,цветна къща/червена с изрисуван дядо коледа,елхички,сняг.../с малки вратички зад които слагаме бонбонките. PeaceДецата много и се радват.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мерси, многоуважаеми госпожи. Видях тези Егмонтски пакети още в деня, в който излязоха. Надникнах вътре от едно недозалепено ъгълче, но не се виждаше добре, та реших да изчакам... добре, че съм изчакала Confused
Няма да го взема, значи. Книжки по-хубави ще й взема.
А тези, дето не сме си осигурили навреме 31 ролки, какво да правим? Мисля в крайна сметка да купя готов календар, или ще ми дадете друга идея? В отделна тема - няма ли вече Андина тема с коледни творения, която да ме засрамва, като всеки път, като чета какви кюфтета от храброст прави?

# 22
  • Мнения: 1 114
А тези, дето не сме си осигурили навреме 31 ролки, какво да правим? Мисля в крайна сметка да купя готов календар, или ще ми дадете друга идея? 

Кво пък толкова, целият форум се е запалил по тези календари с ролките.  hahaha
Трябва да направим друга тема. Специално за коледни календари.
Бу, това е нашият календар от миналата година.  Grinning
Купен е, на фирма Loacker, с вафлички и 24 джобчета. Много е хубав, а не беше скъп. Ако не се лъжа 14-15 лв. или дори по-малко.


Абе, къде е Анда?  Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 532
На магазина за един лев при нас има едни календари от плат с дядо Коледа в средата и на всяка дата има джобче, в което може да се сложи малко играчка, бонбон или дъвка.

Общи условия

Активация на акаунт