Пазаруване от Amazon - тема №102

  • 73 414
  • 815
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 4 777
Към Leila, която попита в предходната тема :

"Да имате предвид, че 42 размер от немския амазон е италианска номерация и отговаря на S-M, по-скоро S."

Много искам да си взема яке на Геокс, но показаните модели определено не са моите... представям си как ще ми седят като на плондер и бързо ми минава, макар и прекрасните цени Simple Smile
Всеки обаче пише различни размери кой на какъв отговаря и затова попитах, но явно не е съвсем ясно....

# 16
  • Мнения: 565
Съвсем се обърках в номерацията. Чакам червеното яке от Английския Амазон, 12 номер поръчах. Според таблицата отговаря на М. Правилно ли съм разбрала?

# 17
  • Мнения: 1 674
Съвсем се обърках в номерацията. Чакам червеното яке от Английския Амазон, 12 номер поръчах. Според таблицата отговаря на М. Правилно ли съм разбрала?
Получих го в синьо. Поръчах М , но определено е угоремено с един размер.
Получих и друг модел в бяло, но S и ми е добре. По принцип нося 12/M.

# 18
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Това яке колко му бе цената като го пуснахте тук https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B08SVV17LT/ref=ox_sc_act_image_ … p;psc=1&th=1?

Последна редакция: сб, 16 юли 2022, 08:32 от ronicat

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 705

За £25 го купих.

# 20
  • Мнения: 2 852
Добре че не купих яке.Получих вчера едно на FILA , поръчах М ,огромно ми е.Носех Л ,после почнах да взимам М ,че поотслабнах.Ама сега влизам в S , а не съм се стопила.Или аз удрям греда и попадам на уголемени размери ,ама една шивачка имам и като и занеса нещо да стеснява лошо и става като ме види.Добре ,че обувките си оцелвам.
Дебна за кафемашина от склада ,нещо бюджетно ,ако някой попадне да сподели моля?

# 21
  • Мнения: 7 151
Съвсем се обърках в номерацията. Чакам червеното яке от Английския Амазон, 12 номер поръчах. Според таблицата отговаря на М. Правилно ли съм разбрала?
Да!

# 22
  • София
  • Мнения: 3 860
Благодаря за новата тема, chockolina! Flowers Hibiscus

Търся си нова прахосмукачка робот, предпочитам да е irobot като старата. Съжалявам, че не купих от онези намалените, които преди време всички купиха за около 100 евро, но както и да е.

# 23
  • Мнения: 723
Дългото яке на Geox поръчах най-малкото достъпно, 34, пишеше, че отговаря на 36 по френската, малко ми е свободно. Мисля че си отговаря на написаното или е леко уголемено. (По френската номерация нося най-малкия дамски номер - 34, но и 36 става, зависи от модела.  Ако от якето имаше един номер по-малко, щях и в него да се събера)

# 24
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Grizantema, аз точно XS търсих да взема, но понеже се коментираше, че е уголемено и се чудих кой размер да избера и докато се начудя и те го вдигнаха. Търся парка xs за 14г девойка. Досега все от Monsoon купувах, ама сега като не бачкат превозвачите не смея да поръчвам.

Споделете къде рябва да питам за задържане на пратка - в Англия или в Бг? Темата за превозвачите е станала доста постна и не толкова активна.

# 25
  • Сф
  • Мнения: 4 768
По мои наблюдения, якетата на западните марки са с един размер уголемени. Принципно нося ХЛ-ХХЛ, на есприт и на Веро мода мистават и Л.
Поръчах това розвотото, уж 44, в кошницата пак 44 излиза, а на потвърдителния имейл пише 46 ДЕ /52 ИТ. Мисля, че ще мие голямо Sad

https://smile.amazon.de/gp/product/B08SW9WXJP/ref=ppx_yo_dt_b_as … mp;th=1&psc=1

# 26
  • Мнения: 7 151
По мои наблюдения, якетата на западните марки са с един размер уголемени. Принципно нося ХЛ-ХХЛ, на есприт и на Веро мода мистават и Л.
Поръчах това розвотото, уж 44, в кошницата пак 44 излиза, а на потвърдителния имейл пише 46 ДЕ /52 ИТ. Мисля, че ще мие голямо Sad
https://smile.amazon.de/gp/product/B08SW9WXJP/ref=ppx_yo_dt_b_as … mp;th=1&psc=1
Miraj*, ако носиш ХХЛ ще ти е точно, но ако си по-малък номер, ще ти е голямо, но с малко.
Номер 52 по италианската номерация е точно ХХЛ.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Момичета, можете ли да препоръчате апаратче за измерване на кръвна захар и съответните консумативи?
Не съм купувала, ползвала и не мога да се ориентирам.

# 28
  • Мнения: 2 532
Аз съм с Wellion Calla Light, но ми беше подарък от фармацевт, като освен глюкомер, комплектът включваше и 50 иглички и 50 тест ленти.

Тази оферта ми се струва добра: https://epharm.bg/wellion-calla-light.html#test_lenti=351

Мисля, че от същия сайт после си купих още ленти и иглички, излизаха най-изгодно.

# 29
  • Мнения: 1 096
Момичета, можете ли да препоръчате апаратче за измерване на кръвна захар и съответните консумативи?
Не съм купувала, ползвала и не мога да се ориентирам.
Флаш, като вземаш огледай колко струват тест лентите Wink В крайна сметка после за тях се плаща много повече, отколкото е стойността на апарата.

Accu-chek Performa ползва дъщеря ми. Лентите са около 20-22 лв за 50 бр. От Турция преди седмици ги намерих и за 140 лири.

Общи условия

Активация на акаунт