На море в Гърция 2022 - IV

  • 57 259
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 11 944
Ние утре тръгваме за Лефкада, ще бъдем там няколко дни, след това се прехвърляме на Кефалония – там малко повече, но пътят на връщане ме притеснява, защото ще го вземем наведнъж, но това е положението.
ние го взехме наведнъж без проблем, не се притеснявай.

# 781
  • Мнения: 626
Свързах се с офиса им в Скиатос, защото до този във Волос няма кога да отидем (днес ще пристигнем късно) и ми обясниха, че трябвало да пусна заявка чрез сайта.

# 782
  • София
  • Мнения: 28 460
По-рано забравих да ви питам:
1. Ровех за пекарни във Василики и ми излиза само една, която ни се пада в далечния край, но ние ще бъдем в Понди. Има ли пекарна в тази част?
2. В Лефкада като цяло пътищата по-леки ли са или са по-тежки в сравнение с Пелион?

# 783
  • Мнения: 11 053
Свързах се с офиса им в Скиатос, защото до този във Волос няма кога да отидем (днес ще пристигнем късно) и ми обясниха, че трябвало да пусна заявка чрез сайта.
До 21 ч. трябва да работи офисът на "Аргонафтон" 34 във Волос, ако случайно успеете да стигнете. Това е главната крайбрежна улица покрай пристанището.

# 784
  • here and now
  • Мнения: 4 200
Моля препоръчайте място(село, местност, градче) от Александруполис до Нея Перамос. Без Тасос и Керамоти.  Бях решила да приключваме сезона, но семейния съвет промени плана. Моля помагайте къде да търся, макар че надали ще е останало нещо хубаво. Направихме 5 почивки в Гърция това лято, всички резервирани през Букинг и минаха добре. Единствено за Лефкада, ни настаниха в един апартамент, после ни преместиха в друг ( беше малко по-голям и с хубава гледка)
Погледнете Марония. Познати бяха там с малки деца, казват че са доволни.

# 785
  • Мнения: 101
Привет,
За почивката септември (1-10 септ.) съм се насочила към Пелион. Не сме посещавали региона и затова моля за съвет, в коя част на Полуостров е по-удачно предвид сезона? С две деца сме (на 6г. и 8 г.), като предпочитаме плажове, които постепенно стават дълбоки. Харесва ни да изучаваме нови места, така че няма всеки ден да ходим на един и същи плаж. Ще се радвам да споделите мнение и предложения!
Благодаря!:innocent:

# 786
  • Мнения: 48
Здравейте! Преди малко простигнсме в Сикия. За първи път сме тук и изобщо в региона... А в Гърция последно сме били преди три години в Неа Перамос.  Моля, ако някой има актуална информация заплащат ли се чадър и шезлонг на плажовете тук или е срещу консумация. Понеже четох, че на места се заплаща. Ще се радвам, ако ни препоръчате заведение за хранене. И плаж подходящ за деца. Понеже ще сме само за три дни и няма да имаме време да обиколим. Благодаря!

# 787
  • Sofia
  • Мнения: 1 179
Грозно патене, Източната страна на полуострова е открито море, съответно по-ветровито и с вълни. Там обаче са по-красивите плажвое. Западната е с много тихи и спокойни плажвое без вълни, но не са така фотогенични като източните. Можете да погледнете по южната част за настаняване -около Милина. От там сравнително лесно и бързо можете да плажувате и на източната и на западната част.

# 788
  • Мнения: 1 178
Здравейте! Преди малко простигнсме в Сикия. За първи път сме тук и изобщо в региона... А в Гърция последно сме били преди три години в Неа Перамос.  Моля, ако някой има актуална информация заплащат ли се чадър и шезлонг на плажовете тук или е срещу консумация. Понеже четох, че на места се заплаща. Ще се радвам, ако ни препоръчате заведение за хранене. И плаж подходящ за деца. Понеже ще сме само за три дни и няма да имаме време да обиколим. Благодаря!

Преди седмица бяхме там - централната част на плажа Сикия е напълно свободна и празна. Има бийч барове в двата края - Linaraki и малкия плаж от другата страна. Също и на заливите Turkolimano и Valti, но не знам как са цените там. За заведения бях писала по-горе - таверна  Mimoza в Сикия и To Akrogiali на плажа Linaraki.

# 789
  • Мнения: 48
Здравейте! Преди малко простигнсме в Сикия. За първи път сме тук и изобщо в региона... А в Гърция последно сме били преди три години в Неа Перамос.  Моля, ако някой има актуална информация заплащат ли се чадър и шезлонг на плажовете тук или е срещу консумация. Понеже четох, че на места се заплаща. Ще се радвам, ако ни препоръчате заведение за хранене. И плаж подходящ за деца. Понеже ще сме само за три дни и няма да имаме време да обиколим. Благодаря!

Преди седмица бяхме там - централната част на плажа Сикия е напълно свободна и празна. Има бийч барове в двата края - Linaraki и малкия плаж от другата страна. Също и на заливите Turkolimano и Valti, но не знам как са цените там. За заведения бях писала по-горе - таверна  Mimoza в Сикия и To Akrogiali на плажа Linaraki.
Благодаря! To Akrogiali съм си го набелязала от поста ти!🍀🍀🍀

# 790
  • Мнения: 11 053
Лятото е към края си, но още има мегдан за пътуване и споделянe Simple Smile Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт