Как да се подстрижа?

  • 5 812
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
А дали третат ще може да се прави с преса, а не с издухване?

# 16
  • Мнения: 5 622
И трите са супер и предполагам, че ще ти отиват еднакво  Peace
 
Да се похвалиш после с новата визия. Определено промяната, каквато и да е тя, освежава вида и дава ново настроение  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 9 093
А дали третат ще може да се прави с преса, а не с издухване?
С преса косата се изправя по-скоро "на клечки", а с издухване може да се оформи и да се придаде обем, да се подвие и т.н.

# 18
  • Мнения: 3 537
Третата най-ме кефи.

# 19
  • Мнения: 4 629
С тъмно пепеливо руса.

На снимката не се вижда добре цвета, но аз питах, за да имам представа каква ти е формата на лицето и косата. Мисля, че най-ще ти отива прическата на третата снимка  Peace Няма да стои така, ако изправяш косата с преса

# 20
  • Мнения: 5 140
Задължително ще ви пусна снимка, като се подстрижа.
Дано и фризьорката се навие.
Всеки път като и кажа намали от косата повечко, не се притеснявай тя ми вика достатъчно е, а това ще рече някъде около 5 см.

# 21
  • Мнения: 2 897
А дали третат ще може да се прави с преса, а не с издухване?

Ще може и с двете,но не ти препоръчвам пресата,много гори косата.
Със сешоар може да се получат много хубави варианти,които идеално да паснат на твоето лице.От опит знам,понеже и аз съм била с къса коса,даже с такава прическа,че и небрежна да я оставиш пак изглежда много добре  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 5 140
Зори  Hug Heart Eyes, и като се подстрижа ще си останем сестрички нали?  bouquet

Чули парчето на Мадона което ти пуснах?

# 23
  • Мнения: 2 897
Зори  Hug Heart Eyes, и като се подстрижа ще си останем сестрички нали?  bouquet

Чули парчето на Мадона което ти пуснах?

Много ясно Heart Eyes И сестра ти е била с къса коса,все пак(преди три години,но за около три години) Wink

Чух го,хареса ми много Grinning
А малкия как танцува на jump,ще си паднеш от кеф  Party
(моля да ме извините за off-а   bouquet)

# 24
  • Мнения: 5 140
Ще уволнявам фризьорката  Mr. Green, това е.
Изобщо не ме подстрига късо, свали ми само 3 см от косата и това за нея беше късо.
Много съм нещастна.
Ще пробвам при друга. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 622
Аз тъкмо се бях наточила да гледам снимки. Какви са тези плахи фризьорки бре!  Laughing Успех с намирането и подстрижката!  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 176
и аз съм за третото предложение...Успех!!! yes eat

# 27
  • Мнения: 214
Номер 3 ми харесва много.Но каквото и да избереш ти желая успех.

# 28
  • Мнения: 750
Скоро се подстригах като първия вариант. Дава свобода за оформяне. Даже и лизната изцяло може да я носиш, ако ти допада.

# 29
  • Мнения: 5 140
Аз тъкмо се бях наточила да гледам снимки. Какви са тези плахи фризьорки бре!  Laughing Успех с намирането и подстрижката!  Peace

То хич не съм за гледане. #Crazy
Ох Бубе, мъка е това с намирането на свестни фризьори ша знаиш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт