Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда - Тема 7

  • 26 343
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 339
Има нови модели в сайта.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Айде, който чакаше полата да налазва. Тъпата тениска дето ще я връщам я пуснали в още цветове 😀

# 77
  • Мнения: 219
На мен ми допадна тениската, не знам как е в екрю, но розовото определено  е фаворит.

# 78
  • Мнения: 2 995
Както винаги в последно време нищо , което да поръчам няма .

# 79
  • Мнения: 393
Синята тениска ми харесва, но ако беше с нормална дължина. Къса тениска няма да си купя... И дългата рокля с колибрито още я няма. С това чакане вече се отказвам и от нея и от миналогодишната бежова, а исках да ги сравня и да знам коя е моята....то не остана време за носене - около месец още. Тук сутрин е 9-10 градуса ( много странно лято) та до сега няма сутрин в която да изляза без връхна дреха..  какво остава да изляза по рокля или кроп-топ....надявам се скоро да си получа дантеления топ с колибрито, ако преминат срока който са дали ще го откажа

# 80
  • Мнения: 181
Синята тениска ми харесва, но ако беше с нормална дължина. Къса тениска няма да си купя... И дългата рокля с колибрито още я няма. С това чакане вече се отказвам и от нея и от миналогодишната бежова, а исках да ги сравня и да знам коя е моята....то не остана време за носене - около месец още. Тук сутрин е 9-10 градуса ( много странно лято) та до сега няма сутрин в която да изляза без връхна дреха..  какво остава да изляза по рокля или кроп-топ....надявам се скоро да си получа дантеления топ с колибрито, ако преминат срока който са дали ще го откажа
Да, хладно си е сутрин... Надявам се към края на другия месец да пуснат някакви блузки с 3/4 ръкав тип every day 🙂 Много са ми удобни и практични

# 81
  • Мнения: 4 339
Сигурно ще пуснат такива блузки с новите принтове .. и цените +10лв от предишните.

# 82
  • Мнения: 394
Аз не мога да разбера какво означава за тях доставка 1-3 дни??
Поръчвам дългата пола днес 22.07, статусът е поръчка потвърдена и ми изписва дата за доставка 01.08 (евентуално).
Къде виждат тези 1-3 дни?!
От 2 поръчки, едната от началото на месеца, другата уж с експресна доставка, нито една няма да дойде преди август.
Супер малоумна им е цялата схема.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 278
То и аз се чудя сега да правя ли поръчка, въпреки че гледам неща уж налични с бърза доставка. Ама на 30-ти заминавам и като ги знам... Намислила съм да си взема някой от спортните панталони Undefeated In Fashion или F#ck being average че от пролетта им се каня и за есента сигурно вече ще са по 20лв отгоре. От роклята дето не може да се пере се отказах колкото и да ме кефи. И сега не знам да поръчвам ли или като се върна...

# 84
  • Мнения: 2 995
Коя рокля не може да се пере ?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Обсъждахме по-назад, че Top Top Girl само на ръка се пере. После и един колан си бях харесала и тъкмо да го поръчам и гледам той пък съвсем не се пере.

# 86
  • Мнения: 280
Didi_Bidi общо взето носиш и хвърляш 😄. Така се развива бизнес, с дрехи за еднократна употреба.
Обсъждахме по-назад, че Top Top Girl само на ръка се пере. После и един колан си бях харесала и тъкмо да го поръчам и гледам той пък съвсем не се пере.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Да, точно. Бърза мода.
Иии да, всички продукти в количката ми бяха с доставка 1-3 дни и като поръчах и платих ми изписа доставка 28ми юли - 1ви август... някакъв календар на маите ли ползват, какво...
Didi_Bidi общо взето носиш и хвърляш 😄. Така се развива бизнес, с дрехи за еднократна употреба.
Обсъждахме по-назад, че Top Top Girl само на ръка се пере. После и един колан си бях харесала и тъкмо да го поръчам и гледам той пък съвсем не се пере.

# 88
  • Мнения: 2 995
Направо не е за поръчване .

# 89
  • Мнения: 219
Аз във Вторник късно следобед им звъннах да поръчам Majestic Garden топа с едно рамо, казаха ми, че на следващия ден ще ми го изпратят и в четвъртък ще е при мен и точно така стана. Но въпреки това в профила ми пишеше дата на изпращане края на юли-началото на август. Защо не напишете в желана дата на изпращане кога си искате поръчката. Ако наистина са налични си спазват срока.

Общи условия

Активация на акаунт