Фотошоп ІХ

  • 27 625
  • 384
  •   1
Отговори
# 375
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
SheDevil много сладки рамки. Как изрязваш кръговете върху фона ти?

# 376
  • Мнения: 1 884
SheDevil много сладки рамки. Как изрязваш кръговете върху фона ти?

Miriel, благодаря- избирам си фон някакъв, използвам Elliptical Marquee Tool, избирам си шарка и Edit->Copy, после върху фона върху който работя Edit-> Paste  Grinning Малко blending options.Това е.

jiny, пробвай така - штракаш върху четката, горе под File/Edit  ти показва кой инструмент е селектиран. Има малка стрелкичка надолу до четката.Видя ли я? Simple Smile С второто копче на мишката цъкаш и избираш Reset Tool, това връщъ автоматичните настройки на четките. Reset All Tools - връща настройките на всички инструменти. Дано така да стане.

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 10:02 от SheDevil

# 377
  • Мнения: 4 406
Някой може ли да ми помогне-не ми работят четките, досега не ми се е случвало-щракам, щракам и нищо, сменям различни цветове и пак нищооооооооо - HELP
възможно е да ти е активен неподходящия layer- кликни върху най- горния от всичките (в таблицата на лейърите долу в ляво) и опитай пак

# 378
  • Мнения: 4 406
http://graphicssoft.about.com/gi/dynamic/offsite.htm?zi=1/XJ/Ya& … D13%26Itemid%3D27
за този ефект говорих по- надолу в темата, моля някой да го пробва и да ми каже става ли, или" повредата е в моя телевизор"
ефекта се казва puzzle effect, третия отдолу нагоре в списъка е

# 379
# 380
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
http://graphicssoft.about.com/gi/dynamic/offsite.htm?zi=1/XJ/Ya& … D13%26Itemid%3D27
за този ефект говорих по- надолу в темата, моля някой да го пробва и да ми каже става ли, или" повредата е в моя телевизор"
ефекта се казва puzzle effect, третия отдолу нагоре в списъка е
boomerang Пробвах ефекта, работи .
Нищо особено не направих - Loud-нах го , като го отворя вътре са няколко , за различен брой парчета на пъзела, стартирах например с 6 парчета и си мина . На коя точно стъпка ти дава това съобщение за бекграунда ?

# 381
  • Мнения: 2 677
Момичета, благодаря на всички, които се отзоваха на молбата ми за помощ относно четките!   bouquet
Че ги науча аз тях.  Peace

# 382
  • Мнения: 6 039
момичета благодаря ви за отговорите Hug
аз досега все сама си правех четките, уж да не се повтарят, но защо ли съм се мъчела, след като има такова голямо разнообразие в нета. Вчера се порових и намерих и други.
ето последната рамка, в която както се вижда съм "избухнала" с черки.

# 383
  • Мнения: 4 406
boomerang Пробвах ефекта, работи .
Нищо особено не направих - Loud-нах го , като го отворя вътре са няколко , за различен брой парчета на пъзела, стартирах например с 6 парчета и си мина . На коя точно стъпка ти дава това съобщение за бекграунда ?
http://good-times.webshots.com/photo/2134925860099772635BOcCmX
и аз го пробвах, нямах проблем сега- това всъщност се оказа не същия ефект...
в този, който ме затрудняваше, имаше :стъпка  puzzle 1, няколко операции,не ти се вижда бекграунда, почни отначало... puzzle 2, пак няколко неща... нямаш бекграунд, почни от начало...
както и да е , и този ефект ще ми свърши работа, отивам да творя Laughing

# 384

Общи условия

Активация на акаунт