Новородено с гърбав нос - възможно ли е?

  • 5 964
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Бъди благодарна, че имаш бебе! Пожелавам ти леко раждане и да е живо и здраво! И това да е най-големия ти кахър, че той поне лесно се оправя.   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 38 519
Когато се роди, първите дни, от Габи само един нос се виждаше. И аз си викам - мале като моя и на баща и /арменски, гърбав/. После, като бебето взе да придобива форма и понапълня и носа и се оформи съвсем различно и сега е много сладък. Така че не се тревожи.

# 17
Здравей мила мисля, че нямаш място за притеснения все още  незнам, но смятам, че колкото и да е добър тоя 3Д чак така добре да се вижда гърбавото носле... newsm78. Мисля, че трябва да се успокоиш и си мислиш как твоето бебче е най-хубавото. Дори и да му е гърбаво малко нослето (в което аз мога се съмнявам), винаги може да се корегира, така че леко бременеене и не си мисли глупости.

# 18
  • Мнения: 2 498
Първо да се роди живо и здраво Peace, а това което ти се вижда като гърбица може да е някаква сянка...а и какво толковатова е нещо, което може да се коригира....

# 19
  • Мнения: 811
Аз пък умрях от смях ,като видях заглавието на темата Joy Joy Joy
Що за притеснения са това ThinkingНяма ли за какво друго наистина ВАЖНО неЩо да се притесняваШ.
Да ти е живо и здраво  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 456
И какво от това ? Нека да ти е здраваи това да й е единствения кусур

# 21
  • Мнения: 1 032
 Милата. Когато се роди детето ти ще видиш, че е просто съвършено. Независимо какво носле има, какви са му ушичките или каквото там ти хрумне. Не се обиждай, ама твоята работа е малко като приказката за нероден Петко. Нека е живо и здраво детенце, раждането ти да е безпроблемно и леко, пък всичко друго се оправя.

# 22
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Едва ли,те тези снимки са доста размазани,а и всички бебчета се раждат с къси нослета,още не съм виждала бебе с гърбав нос.Може да се сплеска или изкриви при раждането и само толкова,после се оправя.Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и бебо да е жив и здрав,това е най важното!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 750
Недей да се подвеждаш по едни снимки от ехограф. Те са предназначени за лекарите, да виждат дали всичко с органите на бебето е наред, но не дават плътен, обемен и реален образ. Сигурна съм, че когато се роди, бебето ще е с малко чипо носле, както всички бебета, които съм виждала досега.  Simple Smile

Наслаждавай се на бременността и леко раждане!
А и да се похвалиш после, че бебето ти е най-красивото!   bouquet

# 24
  • Мнения: 858
на моето бебче на 3Д скенера в 19 седмица му се виждаше на ушенцето една чупчица едно такова къдраво ушенце.Роди се и веднага му познах ушенцето и сега си е със същата чупчица и аз все се радвам,че това ни е късметлийското уше,което сме си видели отдааавна.Според мене на пълно е възможно да се види формата на нослето,което обаче после се променя,особено пък в пубертета по-късно.А всеки си обича бебчето такова каквото е,важно е наистина,че го има и е здравичко.Пожелавам ти и леко раждане,а наистина нослето може да се коригира ако е голям проблем в последствие,но не бъди така черногледа отностно това и гледай да не му създадеш комплекс после на милото детенце! Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
Все едно мене си слушам. И на мен на предпоследния ехогрф ми се стори, че бебка е с дълъг и гърбав нос.  ooooh! През цялото време повтарях на док и на мъжа ми, как може такъв нос да има.  #Cussing out Всички приятели и роднини бях подлудила. А то какво се оказа-има много малко и чипо носле. Така че споко. Изчакай да се роди! Успех

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Всички бебета се раждат с малки носленца. Можете да ми вярвате, родила съм три Wink

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Най-вероятно е някаква сянка.

# 28
  • Мнения: 549
Не може да е с гърбав нос. Формата се решава в пубертета - тогава нараства хрущяла

# 29
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Невярвам да е възможно.Има някаква грешка.Аз като ходих да гледаме малката на 4d ми казаха че беба има много големи уши  Shocked Shocked Shocked.Изпаднах в ужас.Е тогава попитах ,а няма ли дълги крака  newsm78 newsm78 newsm78??!!
Е слава богу няма големи уши но пък има дълги крака Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт