Карате ли се с половинката си за секс?

  • 4 701
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не си представям да го притискам за секс или пък той мен... Що за кеф ще това? #Crazy

# 31
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Е, чак пък да се караме - не. Но понякога се цупи, защото не му издържам на темпото. Добре, че бързо му минава  Wink

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Чак да се караме-не,но се цупи като му откажа и не ми дава се глезя
защото му става още по-гадно moresmile

# 33
  • Мнения: 4 555
Не се караме, но определено преди години имаше известно напрежение по тази тема, защото аз работех много напрегната работа и само уикенда можех да се отпусна и да се настроя за секс, а на него изобщо не му беше достатъчно.
После с възрастта нещата се промениха и сега желанието ни е еднакво. Никога не отказвам секс и в поне 1/3 от случаите съм инициатор. Получава се средно по два пъти на ден  Embarassed Направо не мога да се позная. Винаги ми се е струвало, че сексът е едно от нещата, които не ме вълнуват особено и не съм очаквала да настъпи такава промяна в мен.
Притеснявам се като мина 30-те каква ще бъда  newsm78

# 34
  • Мнения: 5 103
E oстава и за това да се караме.

# 35
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нямаме проблеми за това,защото аз не съм от тия който отказват. Joy

# 36
  • Мнения: 4 362
Да,той иска ако може всяка вечер.Аз съм изморена понякога и се почват едни дебати.

 Peace

# 37
  • Мнения: 5 462
Чак да се караме неее... ама моя ако го питаш си иска всяка вечер luvbed .Обаче като вземе и да си иска някой екстри всяка вечер , ее това вече ми идва в повечеее Naughty ..и тогава се поскарваме понякога ..а понякога му пускам аванта че и той душа носи милия !!! Wink Joy

# 38
  • Мнения: 6 909
Чак пък да се караме...е, не е да не се е случвало. Иначе в повечето случаи на него все не му стига. А колко пъти го правим през седмицата не знам, случва се да го правим по няколко пъти на ден, всеки ден, през ден или през два. Зависи от много неща.

# 39
  • Мнения: 26
Не се караме.той като ме види,че съм изморена не ме пипа!

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
До караници на тази тема не сме стигали, макар че е имало е моменти, в които желанията ни са се разминавали...

# 41
  • Мнения: 4 392
Само това остава... Stop

Анкетата не е пълна

# 42
  • Мнения: 6 167
Ние се караме всяка седмица.По точно съпругът ми започва караниците,защото на него не му стига на седмицата 1 път,а на мен пък да.При вас как е?

боже. не, не се караме.
и като ти се скара , ти какво правиш - лягаш?

правим секс, когато ни се прави, нямаме норматив.
това с броя винаги ми е било много смешно.

# 43
  • Мнения: 730



правим секс, когато ни се прави, нямаме норматив.
това с броя винаги ми е било много смешно.

Едно към едно с моето мнение Peace

# 44
  • Мнения: 929
Не сме се кара ли за това никога.

Общи условия

Активация на акаунт