К'во да я правя тая комшиика ????

  • 5 845
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Освен това , ако имаш козирка няма да ти пръска на балкона като вали  Wink
Просто я игнорирай и толкова ... няма какво да се тровиш , жената явно е много елементарна ...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Щом ти е затворила вратата под носа,през деня когато е на работа иди и капни няколко капки секундно лепило в ключалката на външната и врата,да постои малко (или много) отвън ,да и се проветри мозъкът.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 307
Щом ти е затворила вратата под носа,през деня когато е на работа иди и капни няколко капки секундно лепило в ключалката на външната и врата,да постои малко (или много) отвън ,да и се проветри мозъкът.

 newsm65   Това е яко.

Аз сигурно отдавна щях да съм се саморазправила с нея по един или друг начин. Ако трябва и чергата пред вратата ще й подпаля... Не търпя подобно отношение и колкото да не ми отговаря на възпитанието, образованието и положението, ставам груба и арогантна с подобни идиоти  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 745
Правиш си козирка на терасата. Peace
 Ако не е тази комшийка, някой друг ще е. Простотията хорска има гадния навик да се размножава по-бързо, отколкото смогваш да се бориш с нея.

И аз така мисля. Само ще си трошиш нервите да се разправяш с нея и полза няма да има. Това е то простотията..........

# 19
  • Мнения: 311
Разтършувай се из дебрите на гадостите, които един женски мозък може да сътвори. Сама ще се изненадаш на колко неща си способна. На зло куче - зъл прът!

1. Лепилото в ключалката е изпитан метод - действа.
2. Неизтриваем маркер на вратата - "Аз съм прасе, отнасяйте се с мен, като с такова"
3. Фасовете на чистачките - ОК
4. Сурови яйца под изтривалката /без черупките естествено/ - миришат супер гадно
5. Съдържанието на памперса - добре избърсан на бравата....

# 20
  • Мнения: 6 461
Правиш си козирка на терасата. Peace
 
Това е най добрия вариант,защото си мисля ,че оная няма да се вразуми........ Crazy
Пък и на теб ще ти писне да се разправяш и да си вдигаш кръвното с нея.
А ето че вече си получила" съвети" как да си го върнеш..........но дали ще ги свършиш тези работи малко ме съмнява...... newsm78

# 21
  • Мнения: 4 111
Тя няма да се спре ако й правиш мръсни номера, най-много да измисли и тя нещо гадно, разбирам че си имаш работа с малоумно същество. Това с козирката е добра идея!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Мдааа, мисля и аз да сложа козирка , въпреки ,че съм на 8-я етаж и над мен има само 1 съседка.
Нова е.
Предишната тупаше одеала върху прането ми и  измитах по  1 пълен пепелник фасове, а тази е възрастна и тупа черги  Shocked

Последния път имаше пясък, косми и какво ли още не върху дрехите на децата.... Close

# 23
Правиш си козирка на терасата. Peace
 Ако не е тази комшийка, някой друг ще е. Простотията хорска има гадния навик да се размножава по-бързо, отколкото смогваш да се бориш с нея.
   Да ти кажа върши работа козирката .И ние имахме същите проблеми и това спаси положението.С разправии не става, само си тровите нервите взаимно и никой не отстъпва.Даже баща ми /колкото и да е гадно на пръв поглед/ беше заварил шишове по ръба и , защото комшийката вечно си тупаше килимите в/у току-що опраното ни пране.Като ги закачи 1-2 пъти и се научи да ги тупа на лоста зад блока.

# 24
  • Мнения: 1 190
Правиш си козирка на терасата. Peace
 Ако не е тази комшийка, някой друг ще е. Простотията хорска има гадния навик да се размножава по-бързо, отколкото смогваш да се бориш с нея.

Козирка  Peace
Това беше едно от първите неща, които направихме след като сменихме дограмата. И въпреки всичко и аз намирам фасове в цветарника от време на време.
Иначе всичко друго, което пада пада върху тях  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 497
   Да ти кажа върши работа козирката .И ние имахме същите проблеми и това спаси положението.С разправии не става, само си тровите нервите взаимно и никой не отстъпва.Даже баща ми /колкото и да е гадно на пръв поглед/ беше заварил шишове по ръба и , защото комшийката вечно си тупаше килимите в/у току-що опраното ни пране.Като ги закачи 1-2 пъти и се научи да ги тупа на лоста зад блока.
[/quote]


 Е това с шиповете е страхотна идея !!! Peace Peace Peace
Ще спретна това на нашите комшии отгоре, които редовно си тупат чергите върху прането ми.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 26
  • София
  • Мнения: 245
Разтършувай се из дебрите на гадостите, които един женски мозък може да сътвори. Сама ще се изненадаш на колко неща си способна. На зло куче - зъл прът!

1. Лепилото в ключалката е изпитан метод - действа.
2. Неизтриваем маркер на вратата - "Аз съм прасе, отнасяйте се с мен, като с такова"
3. Фасовете на чистачките - ОК
4. Сурови яйца под изтривалката /без черупките естествено/ - миришат супер гадно
5. Съдържанието на памперса - добре избърсан на бравата....

Това ме изкефи максимално  newsm10

По темата: след е дин луд скандал, отивам направо при кварталния. Едва ли ще посмее отново, ако я застраши глоба от 100-500лв. за нарушаване на реда  Wink

# 27
  • Мнения: 14 654
по-добре без лошотия. простакът няма да се промени, най-много да започне да си отмъщава и да се окаже доста по-изобретателен от теб
през лятото всеки ден измитам по една лопата люспи от семки, фасове и боклуци. не ги хвърля само един човек-над нас са три апартамента и всеки допринася с нещичко за чистотата около блока.
по- добре не си хаби енергията заради тази жена, опитай да не се вбесяваш

# 28
  • Мнения: 4 111
по-добре без лошотия. простакът няма да се промени, най-много да започне да си отмъщава и да се окаже доста по-изобретателен от теб

Това започва да ми прилича на онази игра - Съсед от ада  hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 3 160
Правиш си козирка на терасата. Peace
 Ако не е тази комшийка, някой друг ще е. Простотията хорска има гадния навик да се размножава по-бързо, отколкото смогваш да се бориш с нея.
   Да ти кажа върши работа козирката .И ние имахме същите проблеми и това спаси положението.С разправии не става, само си тровите нервите взаимно и никой не отстъпва.Даже баща ми /колкото и да е гадно на пръв поглед/ беше заварил шишове по ръба и , защото комшийката вечно си тупаше килимите в/у току-що опраното ни пране.Като ги закачи 1-2 пъти и се научи да ги тупа на лоста зад блока.
И моя тате беше направил нещо подобно, но не шипове а зъбчета по ламарината на козирката. Доста време седяха конците от първото и единствено одеяло на съседката, изтупано след слагането на козирката.

Обаче фасовете такива работи не ги ловят. В смисъл, може и да не ти падат вече аа балкона, а може и да падат. По-добре кварталния или 2-3-де да знам колко Scarpbooks /мисля, че така се казваше, има го в Хоби/ с надписи от цигари - ПУШЕНЕТО ВРЕДИ НА ВАС И НА ОКОЛНИТЕ ОКОЛО ВАС, примерно, в пощата, поне на нервичките ще и подейства

Общи условия

Активация на акаунт