Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
 SickДа го бяха изхвърлили в кофа за боклук - по-голям шанс щеше да има милото.

 Praynig Дано се оправят.

# 16
  • Мнения: 4 965
Божичко, като се сетя колко семейства страдат, че не могат да имат деца, а тези вече са съсипали 2, а скоро и трето го чака подобна съдба.
Не ми е ясно само защо, като са с психични отклонения, децата не им ги отнемат още след раждането и няма ли начин да ги кастрират по някакъв начин. Колкото и гадно дазвучи е далеч по-хуманно от това вече 2 дечица да страдат и да не се знае каква ще е съдбата им и доколко самите те ще са нормални след преживяното.
Дано поне някой помогне и на третото детенце  Praynig, а Господ да не дава повече да зачеват.
И ми е странно как живеят после тези "хора". Аз понякога си изпускам нервите и се развиквам на децата, а после не мога цяла нощ да спя и ме боли душата, че може да съм ги уплашила, а като си представя тези душички (едното връзвано като куче, а другото ударено с чук по главата) направо ми призлява.
Че на тези мястото им е направо в лудницата, а не в ромската махала.

# 17
  • Мнения: 643
И аз това се замислих, като гледам в форума за осиновяване, през какви трудностти преминават майките за да си имат рожба, с какво нетърпение  чакат заветния момент, да ги гушнат и дават всичко от себе си.
 А тези....................... #2gunfire
 Горките деца!

Общи условия

Активация на акаунт