Напикаване при децата

  • 3 287
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Лечението с акупунктура и билки е ефективно, стига да няма незатворени прешлени в долната част на гръбнака.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
Ние сме с такъм проблем, но може би вече трябва да кажа бяхме

Правих какво ли не. Минахме през поликлиниките, през специализираните детски кабинети, през билкарите, през Хисаря, през нагревки, през Пирогов, .....

Накрая при хомеопат. Сега е на 12, а одисеята започна когато беше на 5.  Hug Благодаря на тези - последните. Вече 5 - ти месец е сух!!!!

Но не става по телефона. Трябва да се дойде лично. Майката + детето.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 098
Лечението с акупунктура и билки е ефективно, стига да няма незатворени прешлени в долната част на гръбнака.

Може би акупунктурата не стана, защото имахме отворени прешлени. Затвори ги с коластра.
Но причината за напикаването не беше само в прешлените.

# 18
Здравеите,имам проблем с нощното напикаване.Детето ми е на 4,5 години и от две години си напикава всяка нощ.Прочетох за хисарският лечител Георги който лекува с билки ,незнам дали може да му се има доверие  и дали няма нещо да му навреди .Някои може ли да ми каже нещо повече за него,помага ли наистина дали е излекувал хилади хора от този проблем . Моля ви помогнете ми да направя правилният избор, ще съм много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт